Filmy i rozrywka

Powodzenia Mr. Big online cz dubbing

Good Luck Mr Big online cz dub to brytyjska komedia seksualna i film dramatyczny z 2022 roku w reżyserii Sophie Hyde i napisany przez Katy Brand. W filmie występują Emma Thompson i Daryl McCormack.

 

Powodzenia Mr. Big online cz dubbing

 

Powodzenia Mr. Big online cz dubbing

 

Good Luck to You, Leo Grande miał swoją światową premierę podczas 2022 Sundance Film Festival 22. stycznia 2022 roku, a w kinach pojawił się 17. Czerwiec 2022 roku, w Wielkiej Brytanii przez Lionsgate, a w Stanach Zjednoczonych cyfrowo przez Searchlight Pictures jako Hulu Original Movie.

 

Online Powodzenia Mr. Big

 

Online Powodzenia Mr. Big

 

W swoim pokoju hotelowym Nancy Stokes zostaje przywitana przez młodego pracownika seksualnego o imieniu Leo Grande. Nancy jest zaniepokojona, ponieważ zamówiła go przez Internet w rzadkiej chwili samopoświęcenia w ramach w dużej mierze represjonowanego życia. Nancy wyjaśnia, że jej mąż, który zmarł dwa lata temu, był jedynym partnerem seksualnym, jakiego kiedykolwiek miała, a ich życie seksualne było wyjątkowo niespełnione.

Mąż nigdy nie pozwalał jej na wykonywanie na nim seksu oralnego, ani też nie wykonywał go na niej, stwierdzając, że czynność ta jest dla niego poniżająca. Nancy nigdy w życiu nie przeżyła orgazmu, jedynie udawała go dla męża podczas beznamiętnego seksu misjonarskiego, od którego nigdy nie odbiegali. Nancy wstydzi się również swojego wyglądu fizycznego i wieku, do czego Leo nie ma skrupułów, zachęcając ją do akceptacji.

 

Nowy film 2022

 

Nowy film 2022

 

Nancy rozmawia z Leo, aby poczuć się na tyle komfortowo, by być fizycznie intymnym. Dzieli się z nim szczegółami dotyczącymi swoich dorosłych dzieci, którymi czuje się rozczarowana, oraz swoją poprzednią pracą jako nauczycielka religii. Leo opowiada jej kilka szczegółów ze swojego życia, w tym, że jego matka uważa, że jest pracownikiem platformy wiertniczej. Chociaż Leo utrzymuje swoją prawdziwą pracę w tajemnicy przed rodziną, nie wyraża ani wstydu, ani żalu z powodu pracy w seksie, traktując ją jako konieczną usługę i łagodząc zażenowanie Nancy z powodu zatrudnienia go.

Oglądaj 2022 online za darmo

 

Oglądaj 2022 online za darmo

 

Nancy opowiada o najbardziej zmysłowym doświadczeniu, jakie miała jako nastolatka na rodzinnych wakacjach w Grecji; została wzięta przez pracownika hotelu i kiedy byli sami w hotelowym ogrodzie, zaczął ją całować i pieścić, aż odwróciła jego uwagę i uciekła. Kiedy Leo widzi, że Nancy jest pobudzona i zrelaksowana własną opowieścią, palcuje ją i całuje.

 

Tydzień później Nancy spotyka Leo w tym samym pokoju na drugą sesję, będąc zadowoloną, choć nie osiągającą orgazmu. Nancy przedstawia Leo listę czynności seksualnych, których chciałaby doświadczyć po raz pierwszy, zaczynając od seksu oralnego. Nancy jednak znów obawia się intymnych kontaktów z Leo.

 

Watch Good luck Mr. Big online

 

Watch Good luck Mr. Big online

 

Jej nerwy pogłębiają telefony od córki, która od śmierci ojca za bardzo polega na Nancy. Leo relaksuje Nancy tańcem i masażem. Kiedy Leo radzi jej, aby nie miała obsesji na punkcie wypełnienia całej listy aktów seksualnych w ciągu jednej nocy, Nancy mówi o poświęceniu swojej młodości i potencjalnych przygód dla rodziny. Leo ujawnia, że ma młodszego brata w wojsku, od którego się zraża.

 

Leo sugeruje, aby Nancy zarezerwowała więcej sesji, aby zmniejszyć presję, jaką wywiera na siebie, aby się realizować. To obraża Nancy i oskarża go o próbę zarobienia na niej więcej pieniędzy. Pyta Leo, dlaczego uprawia seks, a on wyjaśnia, że sprawia mu autentyczną przyjemność widok zadowolonych klientów, niezależnie od tego, kim są i jakie mają preferencje. Nancy widzi jak Leo podnieca się podczas opisywania swojej pracy, co z kolei podnieca ją i w końcu wykonuje na nim fellatio.

 

Film bez reklam

 

Film bez reklam

 

Nancy rezerwuje Leo na trzecią sesję w tym samym pokoju. Tym razem wykonuje na niej seks oralny, drugą pozycję na jej liście, która jej się podoba, ale nadal nie doprowadza jej do orgazmu. Nancy próbuje wypytać Leo o więcej szczegółów dotyczących jego życia. Broni się mówiąc, że jest tu po to, by dostarczać fantazji i nic więcej. Nancy wyznaje. Lea cyberstalking i ujawniła jego prawdziwe imię: Connor. Pyta, czy mogą być przyjaciółmi poza tymi sesjami. Zachęca Leo do opowiedzenia rodzinie o swojej pracy, a nawet proponuje. Będzie rozmawiała z jego matką w jego imieniu. Włosy.

 

Drama 2022 Good Luck Mr. Big online cz dubbing 

 

Leo, zdenerwowany wtargnięciem Nancy w jego prywatność, ubiera się i mówi Nancy. Aby nigdy więcej go nie zamawiać i grozi, że zdemaskuje ją jako klienta. Jeśli próbuje skontaktować się z jego rodziną lub ujawnia jego dane osobowe komuś innemu. Niedługo po tym, jak Leo wylatuje, wraca po komórkę, którą zostawił w pokoju. Zanim znajdzie telefon i wyjdzie, Leo wyznaje. Został wyparty przez matkę, gdy miał piętnaście lat, z obrzydzenia do tego, kim był, i mówi ludziom, że nie żyje.

 

Nowości w Internecie

 

Nancy rezerwuje Leo na czwartą sesję, ale umawia się z nim na spotkanie w hotelowej kawiarni, żeby mogła go przeprosić i pożegnać. Bierze odpowiedzialność za swoje zachowanie i przyznaje, że jej prawdziwe nazwisko to Susan Robinson. Dziękuje Leo za to, że dzięki niemu czuje się pewna siebie i rozbudzona seksualnie. Poleciła Leo kilku kobietom w swoim sąsiedztwie, które jak powiedziała desperacko potrzebowały jego usług tak samo jak ona. Leo ujawnia, że powodem, dla którego jego matka go wydziedziczyła jest to, że przyłapała go na uprawianiu seksu grupowego z kilkoma przyjaciółmi, gdy był nastolatkiem. Jego matka nadal nie chce przyjąć do wiadomości jego istnienia, przeszła nawet obok niego, gdy ostatnio widziano ich w miejscu publicznym. Jednak Leo wyjawia bratu swoją pracę i zaczynają znowu rozmawiać. Filmy o rekinach 25 najlepszych filmów o rekinach.

 

Film przez Internet

 

Kelnerka Becky okazuje się być jedną z byłych studentek Nancy. I przerywa im, by opowiedzieć historię, jak Nancy zbeształa ją i jej przyjaciół za to. Do szkoły noszą krótkie spódniczki, a ona nazwała je „dziwkami”. Nancy przeprasza za swoje dotychczasowe osądzające zachowanie i przyznaje się do ich związku. Z Leo i poleca jego usługi również Becky. Nancy zaprasza Leo na ostatnią sesję w ich pokoju hotelowym na piętrze. Gdzie namiętnie oddają się wszystkim pozostałym aktom seksualnym z listy Nancy. Filmy o kosmitach : top 10 filmów.

Mimo, że Nancy ukończyła wszystkie z nich, nadal nie osiągnęła orgazmu. Podczas gdy Leo szuka seks-zabawki. Sprowadzona do pomocy Nancy obserwuje, jak chodzi nago i zaczyna się masturbować. Co spowoduje jego pierwszy orgazm. Kiedy Leo wychodzi rano, Nancy dziękuje mu i mówi. To będzie ich ostatnia sesja, bo on już jej nie potrzebuje. Sama w pokoju hotelowym Nancy podziwia własne nagie ciało.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button