Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Filmy i rozrywka

Wyprawa do dżungli online cz dubbing lub napisy

Wyprawa do dżungli online cz dubbing  to amerykański film przygodowy fantasy z 2021 roku w reżyserii Jaume Collet-Serra na podstawie scenariusza Glenna Ficarry, Johna Requa i Michaela Greena, oparty na atrakcji parku rozrywki Walta Disneya o tej samej nazwie. Wyprodukowany przez Walt Disney Pictures i z udziałem Dwayne’a Johnsona, Emily Blunt, Édgara Ramíreza, Jacka Whitehalla, Jesse Plemonsa i Paula Giamattiego, film śledzi kapitana małej łodzi rzecznej, który prowadzi naukowca i jej brata przez dżunglę w poszukiwaniu Drzewa Życia.

 

Jungle Expedition online cz dabing

 

Jungle Expedition online cz dabing

 

Plany dotyczące filmu fabularnego opartego na przejażdżce Jungle Cruise rozpoczęły się w 2004 roku po sukcesie filmu Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły rok wcześniej. Projekt pozostał uśpiony do 2011 roku, kiedy to Tom Hanks lub Tim Allen byli gotowi wystąpić w roli głównej, choć ta wersja upadła i Johnson został obsadzony w sierpniu 2015 roku, a Blunt w styczniu następnego roku. Jungle Expedition online cz dubbing.  Reszta obsady została dodana wiosną 2018 roku, a filmowanie odbywało się na Hawajach i w Atlancie w stanie Georgia od maja do września tego roku. Kamienie szlachetne 10 najcenniejszych kamieni szlachetnych na świecie.

 

Obejrzyj film online

 

Po rocznym opóźnieniu, Jungle Cruise został uruchomiony w USA 30 stycznia. Lipiec 2021 jednocześnie w kinach i cyfrowo poprzez Disney+ z Premier Access. Oglądaj film online. Film zarobił ponad 128 milionów dolarów na całym świecie, a także zarobił 30 milionów dolarów w Disney+ Premier Access podczas weekendu otwarcia. Film otrzymał mieszane recenzje od krytyków, którzy chwalili chemię i wartość rozrywkową Johnsona i Blunt, ale krytykowali scenariusz i ilość CGI.

 

Jungle Expedition cz film

 

Jungle Expedition cz film

 

W 1556 roku Don Aguirre prowadzi hiszpańskich konkwistadorów do Ameryki Południowej w poszukiwaniu Łez Księżyca, mitycznego drzewa, którego kwiaty leczą choroby, leczą rany i zdejmują klątwy. Po śmierci większości konkwistadorów, plemię Puka Michuna leczy ocalałych kwiatami Drzewa. Jungle Expedition cz film.  Wódz plemienny odmawia ujawnienia lokalizacji Drzewa, więc Aguirre dźga go i pali wioskę. Umierający wódz przeklina konkwistadorów i sprawia, że stają się oni nieśmiertelni i nie mogą opuścić Amazonki; dżungla porywa każdego, kto próbuje uciec. Przyczyny wypadania włosów u mężczyzn: główni winowajcy. 

 

W 1916 roku w Londynie jej brat MacGregor przedstawił Towarzystwu Królewskiemu badania dr Lily Houghton nad Łzami Księżyca. Twierdzi, że kwiaty drzewa mogłyby zrewolucjonizować medycynę i wspomóc brytyjski wysiłek wojenny. Houghtonowie domagają się dostępu do niedawno odzyskanego artefaktu w postaci strzał. Lily w to wierzy, a kluczem do odnalezienia drzewa jest stara mapa Amazonii. Firma odrzuca prośbę, uważając, że Drzewo to mit, a kobiety naukowcy są gorsze. Lily kradnie grot strzały i tylko dzięki temu może uniknąć księcia Joachima, ambitnego niemieckiego królewicza, który również szuka Drzewa. Nie ma czasu na śmierć online cz dubbing lub napisy.

 

Expedition Jungle Aktorzy

 

Wyprawa do dżungli online cz napisy

 

Po przybyciu do Brazylii, Lily i MacGregor potrzebują łodzi i przewodnika, który zabierze ich w dół Amazonki. Zatrudniają Franka Wolffa, kapitana łodzi rzecznej, który oferuje tanie rejsy po dżungli ozdobione fałszywymi niebezpieczeństwami i dosadnymi kalamburami. Expedition Jungle Aktorzy. Frank początkowo odmówił, mówiąc, że droga jest zbyt niebezpieczna, ale kiedy zobaczył strzałkę, rozważył to ponownie. Frank kradnie z powrotem jego podjęte silnik łodzi i trio zostawić po ucieczce Joachim, który ściga ich w niemieckim U-boot.

 

Wyprawa do dżungli online cz napisy

 

W kabinie Franka Lily zauważa zdjęcia i szkice nowoczesnych wynalazków, a także mapy, rysunki i badania nad Łzami Księżyca. Zarzuca Frankowi, że szuka Drzewa, choć ten upiera się, że dawno z niego zrezygnował. Jungle Expedition online cz napisy. Plemię „ogrów” porywa grupę, ale są one jednym z fałszywych zagrożeń Franka. Wódz plemienny tłumaczy symbole strzał i zdradza lokalizację drzewa oraz to, że kwitnie ono tylko pod krwawym księżycem.

 

Film online 2021

 

Joachim odnajduje skamieniałych w jaskini zdobywców i częściowo ich budzi. Film online 2021. Jeśli zgodzą się odzyskać grot, przekierowuje wody rzeki, aby ich uwolnić i zdjąć klątwę; Hiszpanie atakują plemię i śmiertelnie kłują Franka. Lily ucieka przed strzałą. Kiedy przekracza granicę klątwy, winorośl porywa ścigających Hiszpanów i wciąga ich z powrotem do dżungli.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button