Filmy i rozrywka

Uncharted online cz dubbing lub napisy 2022.

Uncharted online cz dubbing lub napisy 2022 to amerykański film action-adventure z 2022 roku w reżyserii Rubena Fleischera ze scenariusza Rafe Lee Judkinsa, Arta Marcuma i Matta Hollowaya. W filmie, który oparty jest na franczyzie gier wideo o tej samej nazwie opracowanej przez Naughty Dog. W rolach głównych Tom Holland jako Nathan Drake i Mark Wahlberg jako jego mentor Victor Sullivan, wraz z Sophią Ali. Tati Gabrielle i Antonio Banderas w rolach drugoplanowych.

 

Uncharted online cz dubbing lub napisy 2022.

 

Uncharted online cz dubbing lub napisy 2022.

 

Produkcja filmu rozpoczęła się w 2008 roku, a producent filmu Avi Arad stwierdził.  Będzie on współpracował z Sony Pictures przy tworzeniu filmowej adaptacji Uncharted. Ale film uwikłał się w skomplikowany proces produkcyjny, z różnymi reżyserami, scenarzystami i aktorami w różnych momentach. Kilku filmowców, w tym David O. Russell, Dan Trachtenberg, Neil Burger, Seth Gordon, Shawn Levy i Travis Knight, zostało pierwotnie zgłoszonych do wyreżyserowania projektu, podczas gdy plotki wirowały. Uncharted online cz dubbing lub napisy 2022. W rolę Drake’a wcielą się Nathan Fillion, Chris Pratt i Wahlberg. Holland została obsadzona w maju 2017 roku, a zdjęcia główne rozpoczęły się w marcu 2020 roku i zawinęły w październiku następnego roku.

 

Uncharted film 2022

 

Uncharted film 2022

 

Uncharted pojawi się w brytyjskich kinach za sprawą Sony Pictures Releasing 11. lutego 2022 roku, a następnie w Stanach Zjednoczonych w dniu 18. lutego.

 

W 2008 roku producent filmowy Avi Arad stwierdził, że współpracuje z oddziałem Sony w celu opracowania filmowej adaptacji Uncharted.Na pytanie Richarda Lemarchanda, głównego projektanta gier Naughty Dog, czy chciałby zobaczyć filmową adaptację Uncharted, odpowiedział „bez komentarza”.Od tego czasu Columbia Pictures potwierdziła, że film Uncharted jest w trakcie prac.

 

Uncharted online

 

Uncharted online

 

Film po raz pierwszy mieli napisać Thomas Dean Donnelly i Joshua Oppenheimer, a wyprodukować Avi Arad, Charles Roven i Alex Gartner. 30. 6 czerwca 2009 roku potwierdzono, że od półtora roku trwają prace nad filmem o Uncharted. Nathan Fillion wyraził zainteresowanie wcieleniem się w Nathana Drake’a i rozpoczął na Twitterze kampanię namawiającą fanów do wsparcia go w tym przedsięwzięciu. W sierpniu 2010 roku w wywiadzie dla PlayStation University, Naughty Dog powiedziało, jak blisko naprawdę są opracowania filmu i że mają zaufanie wszystkich pracujących nad nim.

 

Aktorzy w „Uncharted

 

Na 8. Doug Belgrad i Matt Tolmach, współprezesi Columbia Pictures, ogłosili 1 października br. David O. Russell pisze i reżyseruje film, przygodówkę akcji opartą na pierwszej grze we franczyzie. Producentami filmu mieli być Avi Arad, Charles Roven i Alex Gartner. Po projekcji filmu Russella „The Fighter” podszedł do niego fan franczyzy Uncharted, który zapytał go. Nie brał pod uwagę Filliona do roli Nathana Drake’a w nadchodzącym filmie ze względu na dużą liczbę próśb o obsadzenie go w tej roli. Russell o zainteresowaniu Fillionem i tym, kim jest. Nie wiedział i zdawał się szybko odrzucać ten pomysł. Fillion nakręcił następnie 8 lat później krótki fanfilm Uncharted. W której został przedstawiony jako Nathan Drake i która spotkała się z pozytywnym przyjęciem.

 

W dniu 24. 11 listopada 2010 roku MTV opublikowało wywiad z Markiem Wahlbergiem, w którym aktor opowiedział o swoim udziale w filmowej adaptacji popularnej franczyzy. Stwierdził, że Russell pisze obecnie scenariusz i jest podekscytowany tym, co go czeka. Dodając, że ma nadzieję na zdjęcia w połowie 2011 roku, „Oczywiście jestem we wszystkim, co David chce zrobić. Ale pomysł jest taki offowy: Robert De Niro to mój ojciec, Joe Pesci to mój wujek.

 

Atrakcje 2022

 

Nie będzie to rozwodniona wersja, to pewne.” 26 maja 2011 roku wybuchła wiadomość, że Russell opuścił film, aby wyreżyserować Silver Linings Playbook. Uncharted online cz dub lub napisy 2022. 6 lipca Variety poinformowało, że Neil Burger zajmie miejsce Russella. Burger otrzymał ofertę po tym, jak studio i producenci Avi Arad, Charles Roven i Alex Gartner zaiskrzyli na jego nowy pomysł na film. Burger skomentował film w lipcu, mówiąc co następuje:

 

Przygodowy film akcji 2022

 

Piszemy scenariusz od nowa i w tej chwili dosłownie rzucam się w wir pracy, przygotowując się do zamknięcia umowy i wskoczenia do akcji. Dopóki scenariusz nie zostanie napisany, nigdy nie wiadomo, kto w nim wystąpi, a kto nie. Ale jest wielu dobrych aktorów, którzy nawet wyglądają jak Nathan Drake, którzy mogliby to zrobić. Kocham ten projekt, uważam, że to wspaniała przygoda i to dzika szalona jazda… gra jest i film będzie.

Nathan jest oszustem, artystą… zna się na rzeczy, ma jaja… to jest świetne. Absolutnie. I wtedy wiesz, że musisz zrobić to, co film robi najlepiej… opierać się na tym, co jest świetne w sztuce, a potem zrobić z tego film. Tak, będzie (równowaga), to jest bardzo fajna przygoda i chodzi tylko o wyciągnięcie [sic] bardzo fajnych intensywnych rzeczy, które działają dla historii filmowej i upewnienie się, że historia wspiera te elementy, jednocześnie naprawdę łącząc nas z postacią w tym samym czasie.

 

Uncharted online 

 

W dniu 23. 8 sierpnia 2012 roku Burger zrezygnował z pracy nad Divergent, a studio zatrudniło zespół męża i żony Marianne i Cormaca Wibberleya do przerobienia filmu. W wywiadzie dla IGN, Seth Rogen i Evan Goldberg powiedzieli, że byli wielokrotnie proszeni o napisanie filmu, ale wszystkie odrzucili. 4. 2 lutego 2014 roku Deadline poinformował, że film wyreżyseruje Seth Gordon, a najnowszy scenariusz napisze David Guggenheim. Rozpoczęcie produkcji planowane było na początek 2015 roku. 10. Czerwiec 2016 roku był pierwotnie przewidziany na premierę filmu. 12. 11 listopada 2014 roku studio zatrudniło Marka Boala do napisania scenariusza. Po Wahlbergu, do zagrania Nathana Drake’a podchodził Chris Pratt, ale odrzucił ofertę. 24. 6 czerwca 2015 roku Seth Gordon opuścił projekt, aby pracować nad filmem Baywatch.

 

Zobacz film 2022

 

W kwietniu 2015 roku wyciekł scenariusz napisany przez Davida Guggenheima, który został odzyskany w wyniku ataku hakerskiego na Sony Pictures. 5. 30 sierpnia 2015 roku Sony Pictures Entertainment przesunęło datę premiery filmu na 30 sierpnia 2015 roku. Czerwiec.  W wywiadzie dla Game News Official aktor Nolan North, który wcielił się w postać Nathana Drake’a, stwierdził, że jego zdaniem fani nie chcą filmu o Uncharted. Charles Roven ujawnił jednak serwisowi Collider, że. To nad czym pracują jest dość ekscytujące, jest reżyser, którego w tej chwili nie mają. I nie są gotowi oddać tego głosu, dopóki nie będą faktycznie gotowi. w kwietniu 2016 roku przez Neila Druckmanna, który pracował nad poprzednimi grami z serii Uncharted. Powiedział, że najważniejszym aspektem filmu są relacje bohaterów.

Filmy walki

– Top 10 filmów o walkach na świecie.

 

Filmy online 2022

 

Filmy online 2022

 

W dniu 29. 7 lipca 2016 roku Variety podało, że Joe Carnahan pisze szkic scenariusza filmu. 1. 1 września 2016 roku film wypadł z harmonogramu wydawniczego Sony. Bo nie miał reżysera ani obsady, ale Sony i tak ruszyło z filmem. 25. 10 października 2016 roku ogłoszono, że film wyreżyseruje Shawn Levy Carnahan powiedział Colliderowi. Uncharted online cz dubbing lub napisy 2022.  On i Levy znają się na grze i ciężko pracowali, aby prawidłowo sportretować postacie. Filmowanie miało się rozpocząć na początku 2017 roku. Na początku stycznia 2017 roku Carnahan zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie pokazujące, że scenariusz filmu został ukończony. W maju 2017 roku Tom Holland został obsadzony w roli młodego Nathana Drake’a, a film ma stanowić prequel do gier. Scenarzysta telewizyjny Rafe Judkins został sprowadzony, aby przerobić scenariusz. 19. 6 grudnia 2018 roku ogłoszono, że Levy opuścił film, aby pracować nad Free Guy.
Łysienie i jak mu przeciwdziałać , Wypadanie włosów u mężczyzn

 

Filmy online

 

W dniu 14. 1 stycznia 2019 roku Variety poinformowało. Dan Trachtenberg podpisał umowę na reżyserię filmu. W czerwcu 2019 roku The Hollywood Reporter potwierdził, że film pojawi się w kinach 18 czerwca. Grudzień 2020 r. 22. 8 sierpnia 2019 roku Deadline poinformował, że Dan Trachtenberg odszedł z filmu. Film ma wejść do produkcji na początku 2020 roku. Film stanie się pierwszą pełnometrażową produkcją Sony PlayStation Productions. 27. 9 września 2019 roku The Hollywood Reporter poinformował, że Travis Knight wyreżyseruje film. 51 W listopadzie Wahlberg powrócił do projektu. Kto wystąpił u boku Holland w roli Victora Sullivana. 52 W grudniu 2019 roku Knight opuścił projekt z powodu konfliktów harmonogramu z Hollandem, w wyniku czego film stracił datę premiery 18 grudnia. Grudzień 2020 r.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button