Filmy i rozrywka

Matrix Resurrections online pl dubbing lub napisy 2021.

Matrix Resurrections online pl dubbing lub napisy 2021 to amerykański film akcji science fiction. Producentem, współscenarzystą i reżyserem jest Lana Wachowski. Jest to sequel do The Matrix Revolutions (2003) i służy jako czwarta część franczyzy filmowej Matrix ogólnie. Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss i Jada Pinkett Smith powtórzą swoje role z poprzednich filmów z franczyzy, a dołączy do nich Yahya Abdul-Mateen II. Jessica Henwick, Jonathan Groff, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra Jonas i Christina Ricci.

 

Matrix Resurrections online pl dubbing lub napisy 2021.

 

Matrix Resurrections online pl dubbing lub napisy 2021.

 

Po wydaniu Revolutions, Wachowskis zaprzeczył możliwości kolejnego filmu Matrix, stwierdzając, że trzeci film miał być zamknięciem trylogii, chociaż plotki o możliwym czwartym filmie Matrix od tego czasu wypłynęły, a studio wyraziło zainteresowanie ożywieniem franczyzy, zatrudniając Zaka Penna do napisania nowego scenariusza. Przy czym niektóre źródła spekulują, że zagra on młodego Morfeusza. Czwarty film Matrix został ostatecznie ogłoszony pod koniec 2019 roku, z Laną Wachowski powracającą jako reżyser bez swojej siostry, a Reeves i Moss wznawiają swoje role. Matrix Resurrections online cz dubbing lub napisy 2021. Filmowanie rozpoczęło się w lutym 2020 roku. Wachowski rozważał możliwość odłożenia projektu na półkę i pozostawienia filmu niedokończonego, ale aktorzy nalegali na jego dokończenie. Filmowanie wznowiono w sierpniu 2020 roku i zawinięto trzy miesiące później. Ciekawostki o Czechach 20 faktów.

 

Matrix Resurrections 2021 pl

 

Matrix Resurrections 2021 CZ

 

Film będzie wspólną produkcją Village Roadshow Pictures i Venus Castina Productions. Światowa premiera filmu The Matrix Resurrections odbędzie się 18. Grudzień 2021 w San Francisco, a w kinach pojawi się nakładem Warner Bros Pictures na 22. Grudzień 2021 r. Matrix Resurrections 2021 CZ. Począwszy od tej samej daty, HBO Max będzie również emitowane cyfrowo przez miesiąc w Stanach Zjednoczonych na zasadach bez reklam.

 

Metrix 2021 online pl

 

Metrix 4 2021 online pl

 

Dwadzieścia lat po wydarzeniach z filmu Matrix Rewolucje, Neo wiedzie pozornie zwyczajne życie jako Thomas A. Życie Andersona toczy się w San Francisco, gdzie terapeuta przepisuje mu niebieskie tabletki. Metrix 2021 online cz. Przy czym niektóre źródła spekulują, że zagra on młodego Morfeusza.  Ani on, ani Trinity nie znają się. Morfeusz oferuje mu jednak czerwoną pigułkę i ponownie otwiera jego umysł na świat Matrixa.

Podczas tworzenia filmów Matrix, Wachowscy powiedzieli swoim bliskim współpracownikom, że nie mają zamiaru robić kolejnego filmu we franczyzie po Matrixie Rewolucje (2003). Matrix Resurrections online cz dubbing lub napisy 2021. Zamiast tego, dali swoje błogosławieństwo dla pomysłu graczy „dziedziczących fabułę”, a gra wideo The Matrix Online została przedstawiona jako oficjalny sequel. Matrix Resurrections online cz dubbing lub napisy 2021. Plotki o nowej części zaczęły krążyć w internecie w 2011 roku, kiedy pojawiły się doniesienia, że Wachowscy planują dwa kolejne filmy z tej serii i prowadzą rozmowy z Keanu Reevesem na temat odtworzenia roli Neo. 18 Inna plotka z 2014 roku twierdziła, że siostry złożyły treatment fabularny nowej trylogii Matrixa do Warner Bros. Później potwierdzono, że były one fałszywe. 

 

Matrix Resurrections online

 

Matrix Resurrections Online 4

 

W lutym 2015 roku, w wywiadach promujących Jupiter Ascending (2015), Lilly Wachowski nazwała powrót do The Matrix „szczególnie odpychającym pomysłem w tych czasach”, ze studiami preferującymi zielone światło sequeli, rebootów i adaptacji nad oryginalnym materiałem, podczas gdy Lana Wachowski, odnosząc się do plotek o potencjalnym reboocie, powiedziała, że nic nie słyszała, ale wierzy, że studio może chcieć je zastąpić. Matrix Resurrections film online. Keanu Reeves i Hugo Weaving w różnych momentach potwierdzali swoje zainteresowanie i chęć ponownego wcielenia się w swoje role w potencjalnych przyszłych odsłonach filmów o Matriksie, przy czym Wachowscy mieliby być zaangażowani w proces twórczy i produkcyjny. Co to są łupieże ? Zrozumienie mitów i błędnych przekonań.

 

Matrix Resurrections o filmie

 

W marcu 2017 roku The Hollywood Reporter napisał, że Warner Bros. jest na wczesnym etapie opracowywania relaunchu franczyzy. Z Zakiem Pennem w rozmowach, by napisać treatment i zainteresowanym pozyskaniem Michaela B. Jordan do głównej roli. Żaden z Wachowskich nie był zaangażowany na tym etapie. Matrix Resurrections o filmie. Choć studio liczyło na ich błogosławieństwo. Rzekomo z uwzględnieniem filmu prequelowego o młodym Morfeuszu lub filmu sequelowego autorstwa jego potomka. W marcu 2018 roku Penn powiedział. Pracuje on nad ożywieniem franczyzy i wspomniał o możliwości rozszerzenia uniwersum. W październiku 2019 roku Penn wyjaśnił, że pracuje nad jednym z dwóch projektów Matrixa w Warner Bros. 

 

Aktorzy Matrix Resurrections

Reeves i Moss potwierdzili, że ponownie wcielą się w role Neo i Trinity po zapowiedzi filmu w sierpniu 2019 roku. W październiku 2019 roku w obsadzie filmu znalazł się Yahya Abdul-Mateen II. Matrix Resurrections online cz dubbing lub napisy 2021. Przy czym niektóre źródła spekulują, że zagra on młodego Morfeusza. Jada Pinkett Smith rozpoczęła negocjacje w sprawie ponownego wcielenia się w rolę Niobe. Aktorzy Matrix Resurrections.  Jessica Henwick rozpoczęła negocjacje, aby dołączyć w nieujawnionej roli. Później okazało się, że jest jak Bugs. Pinkett-Smith i Henwick zostali potwierdzeni w grudniu wraz z Jonathanem Groffem i Toby Onwumerem.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button