Filmy i rozrywka

After Secrets online cz dubbing lub napisy

After Secrets online cz dubbing lub napisy to nadchodzący romantyczny film dramatyczny oparty na udanej powieści After We Fell. After We Fell to trzeci film z serii filmów After. W USA otwiera się w październiku 2021 roku.

 

After Secrets online cz dubbing lub napisy

 

After Secrets online cz dubbing lub napisy

 

Po ogłoszeniu 3. Wrzesień 2020 przez powracające gwiazdy serialu Josephine Langford i Hero Fiennes Tiffin. 

 Film Po Sekretach online cz dubbing lub napisy. Plotki o tym, że After We Fell rozpocznie produkcję w październiku 2020 roku pojawiły się, gdy Production Weekly opublikował synopsis filmu oznaczając październik jako początkowy miesiąc produkcji. 7. Wrzesień 2020 COO Voltage Pictures Jonathan Deckter potwierdził, że w październiku do kin trafią dwa filmy. To opóźniło sesję w USA, a konkretnie wtedy, gdy Deckter powiedział „trochę ryzykujemy”.

 

Film Po tajemnicy online cz 

 

Film Po tajemnicy online cz .

 

8 września 2020 roku nowa dyrektor Castille Landon ogłosiła, że wybrała wiele miejsc do filmowania, potwierdzając, że produkcja rozpocznie się ponownie w 2020 roku. Film Po tajemnicy online cz. Ekipa od efektów specjalnych i inni członkowie ekipy wylądowali w Bułgarii około 13. Sierpień 2020 r. Filmowanie oficjalnie rozpoczęło się 4. Październik 2020 na kampusie w Bułgarii. Candice nie mogła pojechać do Bułgarii na sesję zdjęciową ze względu na swoją ciążę. Podczas gdy Selma nie była w stanie podróżować z powodu jej trwającej walki ze stwardnieniem rozsianym.  Role Landona Gibsona, Christiana Vance’a i Kimberly zostają przekształcone. 18. Grudzień 2020 roku to oficjalne zakończenie kręcenia filmów After We Fell, After Ever Happy i After After.

 

Romantic Movie After Secrets cz

 

Romantic Movie After Secrets cz

 

Shane Paul McGhie nie powróci do roli Landona Gibsona w filmach After We Fell i After Ever Happy. Film romantyczny Po sekretach cz. Przed ogłoszeniem tego faktu pojawiły się plotki, że dołączył do franczyzy, kiedy widziano go kręcącego scenę z Josephine Langford. Po Sekrety online cz dubbing lub napisy. Później potwierdził swój udział w zakulisowym wideo ogłaszającym, że został obsadzony w roli Landona Gibsona. Stefan Rollins nie powróci do roli Richarda Younga w After We Fell ani After Ever Happy. Nie wiadomo, kto go zastąpi. Fast and Furious 9 cz online dubbing lub napisy. 

 

Po Secrets 2021 

 

Po tajemnicach 2021 .

 

Ze względu na konflikty harmonogramu dla jej serialu telewizji CW „All American”. Zmusiła Karimah Westbrook do opuszczenia franczyzy. Po Secrets 2021. Fryzury dla włosów rzadkich.

Film Po Sekretach online cz dubbing lub napisy. Candice nie mogła pojechać do Bułgarii na sesję zdjęciową ze względu na swoją ciążę. Podczas gdy Selma nie była w stanie podróżować ze względu na jej trwającą walkę ze stwardnieniem rozsianym.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button