Filmy i rozrywka

Szybcy i wściekli 9 pl online dubbing lub napisy

Fast & Furious 9 ( Fast & Furious 9 ) to amerykański film akcji z 2021 roku w reżyserii Justina Lina. Szybcy i wściekli 9 online. Który również współtworzył scenariusz z Danielem Caseyem. Jest to sequel filmu The Fate of the Furious (2017), dziewiąta główna odsłona i dziesiąty film fabularny wydany ogółem w ramach franczyzy Fast & Furious. Pierwszy film od czasu Fast & Furious 6 (2013), który został wyreżyserowany przez Lina, i pierwszy film od Fast 2 Furious (2003), który nie został napisany przez Chrisa Morgana, F9 gwiazdorzy Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris „Ludacris” Bridges, John Cena, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, Michael Rooker, Helen Mirren, Kurt Russell i Charlize Theron.

 

Szybcy i wściekli 9 online 

 

F9 pierwotnie miał mieć światową premierę w kwietniu 2019 roku, ale został kilkakrotnie opóźniony, najpierw z powodu wydania Hobbs & Shaw (2019) i No Time to Die (2021), a następnie pandemii COVID-19. Pierwotnie został on wprowadzony na rynek w Hongkongu i Korei Południowej 19. maja 2021 roku, a w Stanach Zjednoczonych zaplanowano na 25. Czerwiec. Początkowe recenzje filmu były mieszane, z pochwałami dla fabuły i reżyserii Lina, ale krytyką jego nierealności. sekwencje akcji.

 

szybki i wściekły 9 cz

Po wydarzeniach z filmu „Losy wściekłych” (2017) Dominic Toretto i jego rodzina muszą stawić czoła młodszemu bratu Dominica, Jacobowi, śmiertelnie niebezpiecznemu zabójcy, który współpracuje z jego starym wrogiem Cipherem i który utrzymuje osobistą wendetę przeciwko Dominicowi. Szybcy i wściekli 9 online.

Opracowanie Szybcy i wściekli 9 online

 

film online Szybcy i wściekli 9

 

W listopadzie 2014 roku prezes Universal Pictures Donna Langley powiedziała magazynowi The Hollywood Reporter, że po Furious 7 (2015) powstaną jeszcze co najmniej trzy filmy we franczyzie. W październiku 2017 roku Diesel ujawnił w filmie Facebook Live, że Justin Lin, który wyreżyserował Szybkich i Wściekłych: Tokyo Drift przez Fast and Furious 6, powróci na dziewiąty i dziesiąty film. W maju 2018 roku Daniel Casey został zatrudniony do napisania scenariusza po tym, jak Morgan odszedł z powodu pracy nad spin-offem filmu Hobbs i Shaw.

 

Szybcy i wściekli 9 Aktorzy 

 

online Szybcy i wściekli 9 cz dubbing

 

W kwietniu 2017 roku Diesel i Dwayne Johnson potwierdzili swoje powroty. W październiku 2017 roku Jordana Brewster, która sportretowała Mię Toretto w pięciu filmach franczyzy, powraca do dziewiątego i dziesiątego filmu. 4. 4 kwietnia 2018 roku Johnson stwierdził, że nie jest pewien, czy powróci na dziewiąty film ze względu na pracę nad spin-offem. W styczniu 2019 roku potwierdził, że nie pojawi się w filmie.

 

W czerwcu 2019 roku John Cena został oficjalnie wprowadzony do filmu, po wstępnym ogłoszeniu Diesel’a w kwietniu. W lipcu 2019 roku do obsady filmu dołączyli Finn Cole, Anna Sawai i Vinnie Bennett. W tym samym miesiącu ogłoszono, że Helen Mirren i Charlize Theron ponownie wcielą się w swoje role. I potwierdzono, że Michelle Rodriguez również powtórzyła rolę. W sierpniu do obsady dołączyli Michael Rooker i zawodnik MMA Francis Ngannou. W październiku 2019 roku do obsady filmu dołączyli Ozuna i Cardi B.

 

Filmowanie Fast and Furious 9 pl online

 

fast and furious 9 online cz

 

Filmowanie rozpoczęło się 24. Czerwiec 2019 w Leavesden Studios w Hertfordshire w Anglii. Filmowanie odbywało się w Los Angeles, Edynburgu i Londynie oraz po raz pierwszy w Tajlandii. Jako lokalizacje wykorzystano Krabi, Koh Pha-ngan i Phuket. Część filmu została nakręcona w Tbilisi w Gruzji. Filmowanie zakończono w dniu 11. Listopad 2019 r.

 

W lipcu 2019 roku ucierpiał kaskader Joe Watts, który dublował filmowego Diesla. Poważny uraz głowy podczas kręcenia filmu w Leavesden Studios. We wrześniu 2020 roku Michelle Rodriguez potwierdziła, że film również będzie osadzony w uniwersum teasowanym przez Diesla. Yorkshire Terrier – Rasa psów , najpopularniejszy pies do mieszkania.

 

Muzyka Szybcy i wściekli 9

 

Szybcy i Wściekli 9

 

Oficjalny soundtrack F9 ukaże się równocześnie z filmem. Zanim wyszedł soundtrack 31. Lipiec 2020 mixtape zatytułowany Road to F9. Która zawiera muzykę inspirowaną tym filmem. Mixpage poprzedził lead singiel „One Shot” autorstwa YoungBoya Never Broke Again i Lil Baby.

 

Film online z dubbingiem

F9 ma mieć swoją światową premierę w Korei Południowej 19. maja 2021 roku, a w Stanach Zjednoczonych ukaże się 25. Czerwiec 2021 r. Film miał pięć wcześniejszych dat premiery w Stanach Zjednoczonych w latach 2019-2021. Zmienił się przede wszystkim w wyniku wydania Hobbs & Shaw i No Time to Die, a także pandemii COVID-19, po czym przeniósł się do współczesności. Podczas pięciodniowego międzynarodowego weekendu otwarcia, F9 ma wygenerować 160-180 milionów dolarów z kilku krajów, w tym Chin, Rosji i Korei Południowej.

 

Krytyczna reakcja na film pl dubbing

Na agregatorze recenzji Rotten Tomatoes 33% z sześciu krytyków wystawiło filmowi pozytywną ocenę. Ze średnią oceną 5/10. Według agregatora recenzji Metacritic, który pobrał próbkę pięciu recenzji i obliczył średnią ważoną 53 na 100. Otrzymał on F9 „mieszane lub średnie recenzje”. Prezent dla brata 16 wskazówek dotyczących prezentów. 

 

Alonso Duralde z TheWrap podsumował film pisząc, że. Fizyka, grawitacja i logika w ogóle zostały już dawno wyrzucone przez okno, ale wstrząsy przyjemności wciąż nadchodzą.” Owen Gleiberman z Variety uznał jedną z otwierających scen za „porywającą atrakcję filmu” i napisał „Scena jest tak nonsensowna, że twórcy filmu powiedzieliby:” Daj to, co byłoby wielkim punktem kulminacyjnym Fast and Furious 4, jako pół godziny otwarcia. „Wystarczająco dobrze. Ale co zrobić na bis? ”

 

Pisząc dla The Hollywood Reporter, John DeFore stwierdził, że funkcja „prawdopodobnie brzmi jak więcej zabawy niż jest”, a swoją ogólnie negatywną recenzję zakończył stwierdzeniem, że „Furious 7 był o wiele bardziej zabawny”. I nie żeby kogoś to obchodziło, ale było też bardziej wiarygodne. ” Tymczasem IndieWire dostał bardziej pozytywną odpowiedź z oceną „C+”, chwaląc reżyserię Justina Lina i pisząc, że „To film, który do tej pory przekroczył autoparodię, zapętlając się całkowicie z powrotem do czegoś prawdziwego. ”

 

Przyszli Szybcy i Wściekli 9 online
 

Po F9 pojawi się dziesiąty odcinek. W październiku 2020 roku ujawniono, że seria zakończy się dziesiątą i jedenastą odsłoną. Z obsadą powracającą do obu.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button