Filmy i rozrywka

Parozie online cz dubbing lub napisy

Paroozie online cz dubbing lub napisy  to nadprzyrodzony horror z 2021 roku w reżyserii Scotta Coopera. Podąża za nauczycielką i jej bratem, szeryfem, w małym miasteczku w Oregonie, gdzie odkrywają, że jeden z jej uczniów ukrywa nadprzyrodzoną istotę. W filmie występują Keri Russell, Jesse Plemons, Jeremy T. Thomas, Graham Greene, Scott Haze, Rory Cochrane i Amy Madigan. Scenariusz, napisany przez C. Henry Chaisson, Nick Antosca i Cooper, został zaadaptowany z opowiadania Antosca „The Quiet Boy”, pierwotnie opublikowanego w magazynie Guernica w styczniu 2019 roku.

 

Parozie online cz dubbing lub napisy

 

Projekt został ogłoszony w lipcu 2018 roku, z Cooperem dołączonym do reżyserii i obsadą dołączoną w następnym miesiącu. Filmowanie odbyło się w Kolumbii Brytyjskiej w październiku i listopadzie 2018 roku.

 

W małym miasteczku w Oregonie Frank Weaver prowadzi laboratorium mety w opuszczonej kopalni. Podczas gdy jego młody syn Aiden czeka na zewnątrz kopalni w ciężarówce, Frank i jego wspólnik zostają zaatakowani przez niewidzialną istotę. Podczas badania dziwnych odgłosów, Aiden również zostaje zaatakowany przez stwora. Parozie online cz dubbing lub napisy.

 

Horror Parozie online cz

 

Parozie online cz dubbing lub napisy

 

Frank i Aiden przeżywają spotkanie ze stworzeniem i wracają do domu, gdzie ich stan szybko się pogarsza. Frank ustawia zamknięty pokój i żąda, by starszy brat Aidena, Lucas, trzymał ich w środku bez względu na wszystko.

 

Trzy tygodnie później Lucas spędza czas na włóczeniu się po mieście, zbieraniu roadkill i zabijaniu małych zwierząt, by zabrać je do domu. Ponieważ jej ojciec niedawno popełnił samobójstwo, wróciła do miasteczka, by zamieszkać z bratem Paulem, który jest miejscowym szeryfem i którego obwinia za porzucenie jej w młodości.

 

Horror Parozie online cz

 

Pomimo wątpliwości Paula i lekceważących uwag dyrektorki szkoły Ellen Booth, Julia wytrwale poszukuje Lucasa, w końcu odwiedza jego zniszczony dom i słyszy dziwne odgłosy. Połowę szczątków wspólnika Franka znajduje w lesie były szeryf Warren Stokes, co niepokoi Paula i jego kolegę Dana Lecroya. Lucas trzyma swojego teraz chorego i głodnego ojca i brata zamkniętych w pokoju i karmi ich tuszami zdobytych zwierząt.

 

Paryski horror 2021

 

Paryski horror 2021

 

Obawy Julie o Lucasa nie ustają i namawia dyrektor Ellen do odwiedzenia jego ojca, Franka. Paul i Warren odkrywają w kopalni drugą część wspólnika Franka, wraz z częścią poroża. Ellen odwiedza dom Weaverów i odkrywa pokój, w którym Frank i Aiden są zamknięci, który odblokowuje i wchodzi do środka. Piwo dla włosów: oto jak używać piwa, aby osiągnąć zdrowe, miękkie i lśniące włosy.

Frank zabija Ellen zanim poroże wykiełkuje z jego ciała w ramach swoistej transformacji. Frank, teraz przekształcony w dziką rogatą istotę, zabija Lucasa szkolnego dręczyciela Clinta, gdy Lucas atakuje chłopca. Przerażony Lucas ucieka do swojego domu, gdzie odkrywa, że jego ojciec i brat zniknęli. Aiden nigdzie nie można znaleźć. Julia postanawia pozwolić Lucasowi zostać u niej mimo obaw Paula.

 

Parozie o filmie

 

 

Następnego dnia, gdy Lucas dochodzi do siebie w szpitalu, Julia i Paul odwiedzają Warrena Stokesa, miejscowego Indianina, i pokazują mu rysunki Lucasa. Warren identyfikuje postać jako wendigo, legendarne stworzenie z plemienia Algonquin, które pojawia się jako drapieżny, kanibalistyczny duch i skacze z człowieka na człowieka. Można go zabić tylko wtedy, gdy jest najsłabszy: gdy żeruje. Lucas zostaje zwolniony ze szpitala, a Julia mówi mu, że Frank nie żyje. Lucas mówi jej, że się myli i że Frank przyjdzie po niego, aby zabrać go do Aidena w kopalni. Pies do mieszkania : 15 najlepszych ras do mieszkania.

 

Film darmowy „Paroginia

 

Przemieniony Frank wykorzystuje Aidena, by zwabić zastępcę Dana do szopy przed domem Julie i zabić go. Słysząc zamieszanie, Julia i Lucas ukryć podczas Paul przybywa i jest również poważnie ranny. Parozie online cz dubbing lub napisy.  Lucas ucieka do kopalni, podczas gdy Julia odzyskuje Paula. Para udaje się do kopalni, Julia wchodzi uzbrojona w pistolet. Wewnątrz odkrywa Lucasa i Aidena i widzi, że Frank rzeczywiście stał się wendigo, obecnie ucztujący na martwym niedźwiedziu. Po brutalnej walce Julii, z pomocą Lucasa, udaje się zabić opętanego przez wendigo Franka. Duch wendigo przechodzi do Aidena i mimo protestów Lucasa, Julia dźga Aidena, pozornie kończąc klątwę.

 

Aktorzy występujący w filmie

 

Aktorzy występujący w filmie

 

Jakiś czas później, odzyskane Paul i Julia mówić o utrzymanie Lucas z nimi na chwilę, mimo ich obaw, że może się zmienić. Kiedy Julia i Lucas odchodzą, Paul zaczyna kaszleć czarną żółcią, tak jak Frank, kiedy po raz pierwszy został opętany przez wendigo.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button