Filmy i rozrywka

Black Adam online 2022

Black Adam online pl dubbing 2022 to  amerykański film superbohaterski oparty na postaci z DC Comics o tej samej nazwie. Jego producentami są New Line Cinema, DC Films, Seven Bucks Productions i FlynnPictureCo. i będzie dystrybuowany przez Warner Bros. Pictures, choć ma być spin-offem Shazam! (2019) a 11. film w ramach DC Extended Universe (DCEU). Wyreżyserowany przez Jaume Collet-Serra i napisany przez Adama Sztykiela, Rory’ego Hainesa i Sohraba Noshirvaniego film, w którym występują Dwayne Johnson jako Teth-Adam/Black Adam obok Aldisa Hodge’a, Noah Centineo, Sarah Shahi, Marwana Kenzari, Quintessa Swindell, Bodhi Sabongui i Pierce’a Brosnana.

 

Black Adam online 2022

 

Black Adam online 2022

 

Johnson był do filmu Shazam! dołączony na wczesnym etapie rozwoju i potwierdził we wrześniu 2014 roku, że sportretuje złoczyńcę Black Adama. W styczniu 2017 roku producenci postanowili dać postaci własny film, a Sztykiel został zatrudniony w październiku tego samego roku. Collet-Serra dołączy w czerwcu 2019 roku, a planowana data otwarcia to grudzień 2021 roku. Black Adam online 2022. W ciągu następnego roku odbyły się dodatkowe castingi, w tym na członków Justice Society of America (JSA), a Haines i Noshirvani przerobili scenariusz. Filmowanie odbywało się od kwietnia do sierpnia 2021 roku w Trilith Studios w Atlancie w stanie Georgia, a także w Los Angeles.

 

Film akcji i przygodowy 2022

 

Film akcji i przygodowy 2022

 

Premiera Black Adam w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 21. Październik 2022 r.
Black Adam (Teth/Theo-Adam) to fikcyjny antybohater pojawiający się w amerykańskich komiksach wydawanych przez DC Comics. Postać, stworzona przez Otto Bindera i C.C. Becka, jest jednym z arcywrogów superbohatera Captaina Marvela i nemezis rodziny Marvela. Black Adam po raz pierwszy pojawił się jako jednorazowy złoczyńca w pierwszym numerze The Marvel Family wydawnictwa Fawcett Comics (grudzień 1945). Jednak po tym, jak DC Comics najpierw nabyło licencję, a później kupiło postacie od Fawcetta i zaczęło publikować historie Shazama (dawniej Captain Marvel)-Family pod nazwą Shazam! v 70. 20 lat. wieku, Black Adam został ożywiony jako powracająca postać. Prostownica do włosów : Co wybrać

 

Film Czarny Adam za darmo

 

Film Czarny Adam za darmo

 

W swojej pierwotnej formie Black Adam był skorumpowanym starożytnym egipskim przodkiem Captaina Marvela. Która walczyła ze sobą w czasach współczesnych. Do konfrontacji z bohaterem i jego towarzyszami z Marvel Family. Od przełomu XXI w. wieku, jednak Black Adam został przedefiniowany w skorumpowanego antybohatera przez scenarzystów DC Comics Jerry’ego Ordwaya, Geoffa Johnsa i Davida S. Goyera. Próbuje oczyścić swoje imię i reputację. Gwiazdorskie role w takich seriach komiksowych jak Justice Society of America (JSA), Villains United, Infinite Crisis i 52 zwiększyły rangę postaci w Uniwersum DC. W 2009 roku Czarny Adam znalazł się na 16 miejscu. Ranking IGN na najlepszego komiksowego złoczyńcę wszech czasów.

Postać zadebiutuje w kinie w 2022 roku w filmie Black Adam, granym przez Dwayne’a Johnsona i osadzonym w DC Extended Universe. Filmy grozy Top 10 horrorów.

 

Black Adam online 2022

 

Black Adam online 2022

 

Zreformowany Black Adam wciąż jest podatny na wpływ swojego morderczego gospodarza i w JSA #6 (1999) atakuje Justice Society of America pod kontrolą Theo Adama. W kolejnych numerach Adam dołącza do superzłoczyńcy Johnny’ego Sorrow’a z Injustice Society po tym jak Sorrow usuwa złośliwy guz z mózgu Adama. Zostaje wysłany do walki z Wildcatem i z łatwością go pokonuje, pokazując. Black Adam online 2022.  Jak łatwo mógł go zabić, gdy unosił go około 25 000 stóp od ziemi. Black Adam online 2022. Na tyle wysoko, by móc rozmawiać, a jednocześnie nie mogąc wspiąć się wyżej bez zamarznięcia lub uduszenia się Żbika. Wyjaśnia mu różne sposoby, na jakie może go zabić i pyta, co da za swoje życie.

 

Pokazuje mu Rock of Eternity, gdzie Sorrow zamienił Shazama w kamień ze swoją przeklętą twarzą, która zwykle zabija tych, którzy ją widzą, a także nawiązuje kontakt ze Spectre, który przekazuje im więcej informacji. Adam wkrótce zdradza Sorrow i wraz z JSA pokonuje Injustice Society. Black Adam krótko przyznaje Flashowi prędkość Hery, co pozwala mu pokonać Johnny’ego Sorrow’a uderzając go z niemal prędkością światła, gdy ten jest sparaliżowany po tym, jak Doctor Mid-Nite pokazuje Sorrow’owi wcześniej nagrany obraz jego własnej twarzy i wysyła go z Ziemi do innego wymiaru. Filmy romantyczne Top 10 filmów romantycznych

 

Czarny Adam online

 

Czarny Adam online

 

Flash spotyka Black Adama w przeszłości, gdzie został wysłany z powodu wielkiej prędkości, z jaką podróżował, i po raz kolejny używa swojej prędkości, tym razem, aby wrócić do swojego czasu. Po powrocie Flasha, Black Adam wspomaga JSA w walce z Sin-Eaterem, Thanagariańskim demonem. Twierdząc, że po raz kolejny pozbył się złego wpływu Theo, skruszony Black Adam składa wniosek o członkostwo w Society of the Righteous i otrzymuje je w JSA #21 (2002).

 

Darmowy film online

 

Darmowy film online

 

Podczas pobytu w JSA scenarzyści Geoff Johns i David S. Goyer na nowo zdefiniowali osobowość i przeszłość Adama. Skupili się przy tym na staroświeckich i wojowniczych ideałach sprawiedliwości bohatera oraz jego klerykalnej i pełnej silnej woli postawie. Mimo to wielokrotnie stwierdzał, że szanuje Justice Society, a zwłaszcza jego członków takich jak Jay Garrick. Kilku innych członków JSA okazuje się sceptycznie nastawionych do reformy Adama, wśród których prym wiedzie Atom Smasher. Później staje się bliskim przyjacielem Adama po tym, jak Adam sympatyzuje z jego decyzją

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button