Filmy i rozrywka

Wild Spirit online cz dubbing lub napisy

Wild Spirit online cz dubbing to amerykański komputerowo animowany film przygodowy. Z 2021 roku, wyprodukowany przez DreamWorks Animation i dystrybuowany przez Universal Pictures. Reżyserem filmu jest Elaine Bogan, a autorem scenariusza Aura Wallington i Kristin Hahn jest Ennio Torresan Jr. Druga teatralna odsłona franczyzy Ghost. Film jest efektem tradycyjnie animowanego Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) i opiera się na serialu animowanym Netflixa Spirit Riding Free, stworzonym przez Wallington.

 

Wild Spirit online cz dubbing lub napisy

 

Wild Spirit Online

 

W rolach głównych Isabela Merced, Jake Gyllenhaal, Marsai Martin, Mckenna Grace, Julianne Moore, Walton Goggins i Eiza González. Podąża za młodą dziewczyną, Fortuną „Lucky” Prescott, która przeprowadza się do małej wiejskiej społeczności Miradero. Gdzie spotyka tytułowego zadziornego mustanga, którego nazywa „Ghost” i natychmiast zaczyna się z nim wiązać. Film został zapowiedziany do rozwoju w październiku 2019 roku. Film został poświęcony pamięci Kelly Asbury, współreżyserki oryginalnego Ducha, która zmarła w 2020 roku.

 

Obejrzyj film online

 

Spirit Untamed trafił do amerykańskich kin 4. Czerwiec 2021 r. Wild Spirit online cz dubbing lub napisy.  Został uznany za bombę kasową i zbilansował się na całym świecie na poziomie 19 milionów dolarów przy budżecie 30 milionów dolarów. Otrzymał on sprzeczne recenzje od krytyków.

 

O Wild Spirit online 

 

Wild Spirit Movie

 

Lucky Prescott nigdy nie wiedziała, że jej nieżyjąca już matka, Milagro Navarro, była nieustraszoną kaskaderką (jeżdżącą w wypadku) z Miradera, małego wiejskiego miasteczka na skraju dokowanej granicy. Lucky, podobnie jak jej matka, nie lubi zasad i ograniczeń. Przez co jej ciotka Cora była zaniepokojona. Najpiękniejsze wsie Top 10 najpiękniejszych wsi w Europie. Lucky dorastała w miasteczku na wschodnim wybrzeżu pod czujnym okiem Cory’ego, ale kiedy Lucky naciska na zbyt wiele ryzykownych eskapad. 

 

Wild Spirit Online

 

Cora podnosi stawki i przenosi je z powrotem z tatą Lucky’ego, Jimem, do Miradere. Szczęście z sennym miasteczkiem zdecydowanie nie przeszkadza. Ale kiedy spotyka Ghosta, zadziornego Kiger Mustanga. Który podziela jej niezależną ideologię, zmieniła zdanie i zaprzyjaźniła się z dwoma lokalnymi jeźdźcami konnymi Abigail Stone i Pru Granger.

 

Film cz dubbing

 

Wild Spirit online cz bez reklam

 

Ostatni ojciec, właściciel stajni Al Granger, jest najlepszym przyjacielem ojca Lucky’ego. Kiedy zły wrangler z koniem i jego ekipa planują schwytać Ghosta i jego stado i wystawić je na aukcję, by czekało je życie w niewoli i bez kłopotów. Lucky zaprasza swoich nowych przyjaciół i śmiało wyrusza na przygodę życia. Jak zmiękczyć włosy: 5 naturalnych sposobów.  Uratować konia, który dał jej wolność i niesamowite poczucie celu oraz pomóc Lucky odkryć połączenie ze spuścizną matki. Czego się nie spodziewała.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button