Filmy i rozrywka

DC Super Liga Zwierząt online 2022

DC League of Super-Pets online cz dubbing 2022  to amerykański trójwymiarowy komputerowo animowany superbohaterski film komediowy wyprodukowany przez Warner Animation Group, oparty na superbohaterskim zespole DC Comics Legion of Super-Pets. Reżyserem filmu jest Jared Stern w swoim debiucie reżyserskim w kinie, który współtworzył scenariusz z Johnem Whittingtonem. W filmie występują Dwayne Johnson, Kevin Hart, Kate McKinnon, John Krasinski, Vanessa Bayer, Natasha Lyonne, Diego Luna, Thomas Middleditch, Ben Schwartz i Keanu Reeves.

 

Bajka online 2022

 

Bajka online 2022

 

Premiera DC The League of Super Pets w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 29 stycznia. Lipiec 2022 roku przez Warner Bros Pictures. Filmy świąteczne o koniach 3 Filmy o koniach.

 

Kiedy Liga Sprawiedliwości porywa Lulu (Kate McKinnon) i Lexa Luthora (Marc Maron), labrador Supermana – Krypto (Dwayne Johnson) tworzy drużynę schroniskowych zwierzaków, które otrzymały supermoce, aby uratować swojego właściciela i przyjaciół Supermana: (Kevin Hart), który staje się super silny i niezniszczalny; PB świnia (Vanessa Bayer), który może rosnąć do ogromnych rozmiarów; Merton żółwia (Natasha Lyonne), który staje się super szybki, a Chip wiewiórka (Diego Luna), który zyskuje uprawnienia elektryczne. DC League of Super Animals Online 2022.

 

DC Liga Super Zwierząt Bajka cz.

 

DC Liga Super Zwierząt Bajka cz.

 

Pies Supermana Krypto tworzy drużynę zwierzaków z supermocami do walki z przestępczością, aby uratować Ligę Sprawiedliwości. Filmy o narkotykach : 10 komedii o narkotykach

Po filmie Scoob! to drugi film Grupy Warner Animation, który trafi do kin w maju.
Drugi film Warner Animation Group w koprodukcji z DC Entertainment, po The Lego Batman Movie.

Film DC Super Liga Zwierząt online cz dubbing 2022

 

Film DC Super Liga Zwierząt online cz dubbing 2022

Jest to drugi animowany film superbohaterski Kevina Harta, po filmie Dreamworks Animation „Captain Underpants: The First Epic Movie”. DC League of Super Animals Online 2022.
Batmobil w tej wersji jest najwyraźniej oparty na wersji z filmów Tima Burtona.
Strój Supermana w tym filmie jest inspirowany jego inkarnacją w Kingdom Come.
To pierwszy film, w którym Jessica Cruz pojawiła się w kinach. Włosy przetłuszczające się.

 

Komedia animowana przez internet

 

Komedia animowana przez internet

 

„Batman Teaser” zawiera temat z filmów o Batmanie Tima Burtona, skomponowany przez Danny’ego Elfmana. Podczas zwiastuna Batman wymieniając osoby, z którymi pracuje, wspomina „kogokolwiek grał Morgan Freeman”, co jest nawiązaniem do trylogii The Dark Knight, gdzie Morgan Freeman grał Luciusa Foxa. Nowa Baśń 2022. 

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button