Filmy i rozrywka

Crocodile Lyle online pl dabing 2022

Krokodyl Lyle online pl dubbing 2022 to amerykański komediowy film muzyczny live-action/animowany z 2022 roku w reżyserii Willa Specka i Josha Gordona ze scenariusza Williama Daviesa. Jest to adaptacja opowiadania dla dzieci o tym samym tytule i jego pierwowzoru Dom przy ulicy Východnej 88. ulicy od Bernarda Wabera.

 

Crocodile Lyle online pl dabing 2022

 

Crocodile Lyle online pl dabing 2022

 

W filmie wystąpił Shawn Mendes jako tytułowy bohater obok Javiera Bardema, Constance Wu, Winslowa Fegleya, Scoota McNairy i Bretta Gelmana. Jego premiera w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 7. Październik 2022, przez Columbia Pictures poprzez Sony Pictures Releasing. Krokodyl Lyle online cz. Włosy przetłuszczające się: 5 domowych sposobów

Kiedy rodzina Primmów przeprowadza się do Nowego Jorku, ich młody syn Josh z trudem przystosowuje się do nowego otoczenia. Wszystko się zmienia, gdy odkrywa Lyle’a, śpiewającego słonowodnego krokodyla, który mieszka na strychu jego nowego domu. Dwójka szybko się zaprzyjaźnia, ale kiedy egzystencja Kyle’a jest zagrożona przez złego sąsiada, pana Grumpsa, rodzina Primm musi połączyć siły z charyzmatycznym właścicielem Kyle’a, Hectorem P. Valenti, aby pokazać światu, że rodzina może pochodzić z najbardziej nieoczekiwanych miejsc.

 

Bajka animowana o krokodylu

 

Bajka animowana o krokodylu

 

Historia otwiera się Lyle i pani Primm idą na zakupy i wpadają na swojego sąsiada, pana Grumpsa. Grumpy Pan Grumps znajduje Lyle irytujące, ponieważ Lyle przeraża jego kot Loretta, więc ma go wyrzucony w zoo. Kiedy Lyle zostaje uratowany przez swojego dawnego partnera w występach, pana Valentiego, wracają do domu pod numerem 88. gdzie znajdują dom pana Grumpsa w płomieniach. Lyle ratuje pana Grumpsa, zostaje uznany za bohatera i dzięki temu może zostać z rodziną Primm.

 

Bajka o krokodylu Lyle’u online

 

Bajka o krokodylu Lyle'u online

 

Film fabularny na podstawie książki dla dzieci o krokodylu, który mieszka w Nowym Jorku. Lyle, Lyle the Crocodile to książka dla dzieci napisana przez Bernarda Wabera i wydana po raz pierwszy w 1965 roku. Jest to sequel wydanego w 1962 roku The House on East 88th Street. Gatunki dinozaurów – Wszystkie gatunki dinozaurów na świecie

Książka jest drugą z serii Lyle, krokodyl. Fikcyjny serial śledzi życie Lyle’a, miejskiego krokodyla, który mieszka w wiktoriańskim brownstone z rodziną Primm.

 

Ciekawostki dotyczące filmu

 

Ciekawostki dotyczące filmu

 

Historia otwiera się Lyle i pani Primm idą na zakupy i wpadają na swojego sąsiada, pana Grumpsa. Pan Grumpy uważa Lyle’a za irytującego, ponieważ Lyle straszy jego kotkę Lorettę. Więc zleci wyrzucenie go w zoo. Krokodyl Lyle online cz. Kiedy Lyle zostaje uratowany przez swojego dawnego partnera w występach, pana Valentiego, wracają do domu pod numerem 88. Ulica. Gdzie znajdują płonący dom pana Grumpsa. Lyle ratuje pana Grumpsa, zostaje uznany za bohatera i dzięki temu może zostać z rodziną Primm.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button