Filmy i rozrywka

Nie bój się kochanie online cz dubbing

Don’t Worry Sweetheart online cz dubbing to amerykański film z gatunku thriller psychologiczny w reżyserii Olivii Wilde. Scenariusz napisała Katie Silberman na podstawie opowiadania Carey van Dyke, Shane Van Dyke i Silberman. wyprodukowany przez New Line Cinema i Vertigo Entertainment. W filmie występuje Florence Pugh jako gospodyni domowa z lat 50. lat, co zaczyna kwestionować nowo powstały projekt o nazwie Victory. Harry Styles pojawi się jako jej mąż, a w innych rolach wystąpią Wilde, Gemma Chan, KiKi Layne, Nick Kroll i Chris Pine.

 

Nie bój się kochanie online cz dubbing

 

Nie bój się kochanie online cz dubbing

 

Alice (Florence Pugh) i Jack Chambers (Harry Styles) są młodym, szczęśliwym małżeństwem mieszkającym w pozornie idealnym firmowym miasteczku Victory z lat 50. lat ubiegłego wieku, stworzone i opłacone przez tajemniczą firmę, dla której pracuje Jack. Alice staje się pochłonięta ciekawością co do charakteru pracy jej męża nad tajnym Projektem Zwycięstwo, co prowadzi do pęknięć w ich utopijnym życiu, gdy Alice wzbudza napięcia w społeczności podczas badania projektu.

 

Film online 2022

 

Film online 2022

 

Film został ogłoszony w sierpniu 2019 roku po tym, jak 18 studiów licytowało się o pozyskanie kolejnego projektu reżyserki Olivii Wilde; aukcję wygrało później New Line Cinema. Oryginalny scenariusz spekulacyjny został napisany przez braci Carey i Shane Van Dyke; scenariusz został wpisany na czarną listę w 2019 roku, a Katie Silberman została sprowadzona, aby przepisać to, co stało się scenariuszem filmu. Filmy sci-fi Top 10 filmów sci-fi – filmy sci-fi

Oglądaj za darmo

 

Oglądaj za darmo

 

W kwietniu 2020 roku do obsady filmu dołączy Florence Pugh. Shia LaBeouf i Chris Pine, do których w następnym miesiącu dołączyła Dakota Johnson. We wrześniu 2020 roku do obsady filmu dołączył Harry Styles, zastępując LaBeou. Zrezygnował z powodu konfliktu terminarza. Później jednak pojawiły się doniesienia, że LaBeouf zwolnił Wilde z powodu złego zachowania. Konflikt z obsadą i załogą. Nie przejmuj się kochana online cz dubbing. W październiku 2020 roku do obsady filmu dołączą Gemma Chan i KiKi Layne. Layne zastąpił tym samym Johnsona, który musiał się wycofać z powodu konfliktu terminowego z filmem The Lost Daughter. W tym samym miesiącu do obsady filmu dołączyła Sydney Chandler. Nick Kroll, Douglas Smith, Kate Berlant, Asif Ali, Timothy Simons i Ari’el Stachel. Filmy romantyczne Top 10 filmów romantycznych.

 

Nie bój się kochanie online cz dubbing

 

Nie bój się kochanie online cz dubbing 2

 

Zdjęcia główne rozpoczęły się 20. Październik 2020 w Los Angeles. Została ona tymczasowo wstrzymana na dwa tygodnie, Styles i Pine zostali poddani kwarantannie. Filmowanie zakończyło się 13. Luty 2021 r. Oryginalną muzykę do filmu skomponował John Powell. Prostownica do włosów : Co wybrać

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button