Filmy i rozrywka

Peter Rabbit on the Run online pl dubbing lub napisy HD za darmo

Peter Rabbit on the Run online pl dubbing (znany również jako Peter Rabbit 2) to animowany komediowy film przygodowy z 2021 roku w 3D, wyreżyserowany i wyprodukowany przez Willa Glucka, który współtworzył scenariusz z Patrickiem Burleigh. Film jest kontynuacją filmu Peter Rabbit z 2018 roku, wyprodukowanego przez Sony Pictures Animation i opartego na opowieściach o Piotrusiu Króliku stworzonych przez Beatrix Potter. W filmie głosem Jamesa Cordena w roli głównej, obok Rose Byrne, Domhnalla Gleesona i Davida Oyelowo w rolach głównych, a także głosów Elizabeth Debicki i Margot Robbie.

 

Peter Rabbit on the Run online

 

Peter Rabbit on the Run online

 

Po licznych opóźnieniach z pierwotnej daty premiery w lutym 2020 roku, film został wydany w kinach przez Sony Pictures Releasing pod szyldem Columbia Pictures. Pierwszy w Australii 25. marca 2021 roku, a następnie w Wielkiej Brytanii w dniu 17. maja, a w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej w dniu 11. Czerwiec. Peter Rabbit on the Run online cz dubbing. Film zarobił na całym świecie 90 milionów dolarów i otrzymał mieszane recenzje od krytyków. Zamki na Słowacji : 10 najpiękniejszych zamków na Słowacji.

Na ślub Thomasa i Bea przybywają wszyscy ich przyjaciele, ludzcy i zwierzęcy. Piotruś Królik akceptuje tę nową część swojego życia. Po miesiącu miodowym Thomas pomaga Bei w opowieściach dla dzieci od Petera i jego przyjaciół. Peter jest trochę przerażony, że książki przedstawiły go jako niegrzecznego chłopca. Bea otrzymuje wtedy pocztą list od firmy wydawniczej, która chce dystrybuować jej książki.

 

Bajka 2021 online

 

Bajka 2021 online

 

Thomas i Bea spotykają się z Peterem, Benjaminem, Flopsy, Mopsy i Cottontail z wydawcą Nigelem Basil-Jonesem. Nigel przedstawia swój plan marketingowy wobec królików, które Peter przedstawia jako złe nasienie. Widzą nawet billboard dla potencjalnego filmu o Piotrusiu Króliku, który sprawia, że wygląda on na złoczyńcę. Przerażony Peter opuszcza grupę i idzie do miasta, gdzie spotyka starszego królika o imieniu Barnaba. Fryzury dla włosów rzadkich.

 

Film Peter Rabbit on the Run 2 online pl

 

Film Peter Rabbit on the Run 2 online cz

 

Barnaba rozpoznaje Petera jako syna starego przyjaciela, ale niestety zostają złapani przez odławiaczy zwierząt i zabrani do schroniska dla zwierząt. Bea zaczyna przekazywać prawa do swoich książek Nigelowi, z zastrzeżeniem, że książki te nie zamienią się w żadne aktywa pieniężne. Widać jednak, że taki jest plan Nigela, który znany jest z tego, że z prostych koncepcji robi coś dla bardziej komercyjnego i nowoczesnego odbiorcy.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button