Filmy i rozrywka

Morbius online cz dubbing lub napisy 2022

Morbius online cz dubbing lub napisy 2022 to amerykański film superbohaterski oparty na komiksowej postaci Morbiusa. The Living Vampire, wyprodukowany przez Columbia Pictures we współpracy z Marvelem. Ma to być trzeci film w uniwersum Spider-Mana od Sony. Który reżyseruje Daniel Espinosa z historii i scenariusza Matta Sazamy i Burke’a Sharplessa, a w roli Michaela Morbiusa występuje Jared Leto. Ponadto Matt Smith, Adria Arjona, Jared Harris, Al Madrigal i Tyrese Gibson. Film śledzi losy tytułowego bohatera, który po fakcie staje się wampirem. Co będzie próbował wyleczyć z rzadkiej choroby krwi.

 

Morbius online cz dubbing lub napisy 2022

 

Morbius online cz dubbing lub napisy 2022

 

Po ogłoszeniu planów dotyczących nowego wspólnego uniwersum filmów inspirowanych postaciami Spider-Mana, począwszy od Venoma (2018). Sony rozpoczęło prace nad filmem na podstawie Morbiusa. Sazama i Sharpless napisali scenariusz do listopada 2017 roku, a Leto i Espinosa oficjalnie dołączyli w czerwcu 2018 roku. Pod koniec roku prace nad filmem rozpoczęły się na poważnie od kolejnych castingów. Przed rozpoczęciem produkcji w Londynie w lutym 2019 roku. Potwierdzono, że filmowanie zostanie zakończone do czerwca 2019 roku.

 

Morbius film 2022

 

Morbius film 2022

 

W maju 2000 roku Artisan Entertainment ogłosiło zawarcie umowy koprodukcyjnej z Marvel Entertainment. Finansowanie i dystrybucja kilku filmów opartych na postaciach z Marvel Comics. W tym Morbius, żywy wampir.Wcześniej postać ta miała pojawić się w Blade (1998). Gdzie reżyser Stephen Norrington sportretował ją w roli cameo przed większą rolą w sequelu. Morbius online cz Jednak postać została wycięta z pierwszego filmu i nie pojawiła się w Blade II (2002) po tym, jak Norrington postanowił nie wracać do tego filmu. W maju 2017 roku Sony ogłosiło plany nowego wspólnego uniwersum. W którym pojawią się właściwości związane ze Spider-Manem, zaczynając od Venoma w październiku 2018 roku. Później uniwersum to nazwano „Sony’s Spider-Man Universe”. 

 

Horror 2022

 

Horror 2022

 

W lipcu reżyser Spider-Man: Homecoming (2017) Jon Watts wyraził zainteresowanie udziałem Morbiusa i Blade’a w niezatytułowanym wówczas Spider-Man: Far From Home (2019), przyznając, że mroczny ton postaci mógłby być całkiem w porządku w ramach Marvel Cinematic Universe (MCU). Morbius online cz W listopadzie tego samego roku, Matt Sazama i Burk Sharpless złożyli scenariusz filmu o Morbiusie do Sony po „tajnym procesie rozwoju” w studiu. Jared Leto był „wolny do podpisania się” pod główną rolą, ale nie chciał się zobowiązać do realizacji filmu, dopóki nie będzie zadowolony z reżyserii; Leto poprosił o osobiste spotkanie z kilkoma kandydatami na reżysera.

 

Morbius online 

 

 

Pod koniec kwietnia 2018 roku Sony zwróciło się do Antoine’a Fuqua z propozycją wyreżyserowania filmu. Wyraził zainteresowanie podjęciem się projektu, stwierdzając, że gdyby miał nakręcić film z gatunku superbohaterskiego, chciałby zrobić „coś, co jest bliższe temu, co mnie pasjonuje.” Ostatecznie nie zdecydował się na przyjęcie projektu. Inni reżyserzy, do których Sony zwróciło się w sprawie filmu, to F. Gary Gray, który był rozważany do wyreżyserowania filmu, ale ostatecznie odrzucił rolę, oraz Daniel Espinosa, który wcześniej wyreżyserował dla studia Life (2017).

 

Nowość w 2022 r.

 

W maju, podczas trasy koncertowej w Niemczech ze swoim zespołem Thirty Seconds to Mars, Leto spotkał się z Espinosą, aby porozmawiać o filmie, a pod koniec czerwca obaj zostali potwierdzeni do projektu. Avi Arad, Matt Tolmach i Lucas Foster mieli zostać producentami, a Sony miało wkrótce potem ogłosić datę premiery filmu, przy czym filmowanie miało się rozpocząć do końca 2018 roku. Morbius online cz miał nadzieję, że film wpasuje się w jego już przygotowany harmonogram Marvela, w tym Venom i Spider-Man: Far From Home.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button