Filmy i rozrywka

Wcielenie zła online cz dubbing lub napisy

Wcielenie zła online cz dubbing  to amerykański horror thriller w reżyserii Jamesa Wana ze scenariusza Akela Coopera, oparty na oryginalnej historii autorstwa Wana, Ingrid Bisu i Coopera. W rolach głównych występują Annabelle Wallis, Maddie Hasson, George Young i Michole Briana White.

 

The Incarnation of Evil online

 

The Incarnation of Evil online

 

Premiera filmu Malignant jest pokazywana w kinach i na HBO Max w USA 10. Wrzesień 2021 od Warner Bros. Pictures pod szyldem New Line Cinema. Top 10 horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach.

W lipcu 2019 roku na stronie  pojawiła się informacja, że James Wan reżyseruje film w New Line Cinema ze scenariusza Akela Coopera i J.T. Petty, na podstawie oryginalnej historii, którą napisał wraz z Ingrid Bisu i służył jako producent obok Michaela Clear pod szyldem Atomic Monster. The Incarnation of Evil online. We wrześniu tego roku Wan oficjalnie ujawnił tytuł jako Malignant, przy czym Bloody Disgusting twierdził, że film będzie bardziej zgodny z filmem giallo.

 

Wcielenie zła Horror Online

 

Wcielenie zła Horror Online

 

24 października 2019 roku Wan wyjaśnił, że film nie jest oparty na jego powieści graficznej Malignant Man, stwierdzając: „To zdecydowanie nie jest film superbohaterski. Malignant to oryginalny thriller, który nie jest oparty na istniejącym IP. „Ale z tego powodu film zostaje usunięty z harmonogramu wydawniczego w marcu 2020 roku. W ramach planów dotyczących wszystkich swoich filmów w 2021 roku, Warner Bros. Ponadto, Malignant będzie można zobaczyć jednocześnie na HBO Max przez miesiąc, po czym film zostanie usunięty do normalnego harmonogramu premier w mediach krajowych.

 

Horror

 

Annabelle Wallis, George Young i Jake Abel mają wystąpić w filmie w sierpniu 2019 roku. The Incarnation of Evil Horror Online. We wrześniu 2019 roku do obsady filmu dołączyły Maddie Hasson, Michole Briana White i Jacqueline McKenzie. Mckenna Grace zostaje dodana do obsady w marcu 2020 roku. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

 

Incarnation of Evil Online 2021

 

Incarnation of Evil Online 2021

 

Produkcja rozpoczęła się 24. Wrzesień 2019 w Los Angeles i zakończył się 8. Grudzień 2019. Malignant ma trafić do kin w USA 10. Wrzesień 2021 od Warner Bros. Pictures pod szyldem New Line Cinema. The Incarnation of Evil Online 2021. Pierwotnie jest on uruchamiany 14. Sierpień 2020 r.  Ale due to film usunięty z harmonogramu wydawniczego w marcu 2020 roku. W ramach planów dotyczących wszystkich swoich filmów w 2021 roku, Warner Bros. Również dostępne do obejrzenia Malignant jednocześnie na HBO Max przez miesiąc, po czym film zostanie usunięty do normalnego harmonogramu wydania na nośnikach domowych.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button