Filmy i rozrywka

Ron ma błąd online cz dubbing lub napisy

Ron Has a Bug online cz dubbing lub napisy to komputerowo animowana komedia sci-fi z 2021 roku. Który wyreżyserowali Jean-Philippe Vine (w swoim pełnometrażowym debiucie reżyserskim), Sarah Smith. Współreżyseruje Octavio E. Rodriguez, a piszą Peter Baynham i Smith. W filmie występuje obsada zespołowa, w skład której wchodzą Zach Galifianakis, Jack Dylan Grazer, Ed Helms, Justice Smith, Rob Delaney, Kylie Cantrall. Ricardo Hurtado i Olivia Colman. Jest to pierwszy film z Locksmith Animation i był dystrybuowany przez 20th Century Studios. Tym samym jest to pierwszy film animowany, który firma wypuściła do kin od czasu zamknięcia Blue Sky Studios 10. Kwiecień 2021 r. Animację zapewniła firma DNEG.

 

Ron ma błąd online cz dubbing lub napisy

 

Ron ma błąd online cz dubbing lub napisy

Gigant technologiczny Bubble in the Future prezentuje swoje najnowsze dzieło: B-bota. Który został stworzony przez dobrotliwego CEO Marca Weidella z zamiarem stworzenia robotycznego kumpla. Który ma pomóc w nawiązywaniu znajomości i łączeniu się z internetem za pomocą algorytmu przyjaźni Marco zainstalowanego w każdym B-bocie. W miasteczku Nonsuch, Barney Pudowski jest jedynym licealistą, który nie posiada B-bota.

Jego dawni przyjaciele z dzieciństwa Savannah Meades, Rich Belcher, Noah i Ava zostali pochłonięci przez poszczególne B-boty. Tata Barneya, Graham, który sprzedaje wiadomości w internecie, i jego babcia Donka zdają sobie sprawę, że nie ma on przyjaciół i współczują mu. Ron ma błąd online cz dubbing lub napisy. Kiedy Rich robi sobie okrutny żart z Barneya. Pośpiesznie udają się do sklepu Bubble, który jest zamknięty. Na szczęście kierowca furgonetki trzymał w ręku lekko uszkodzonego B-bota, który wypadł mu z samochodu i chciał im go sprzedać.

 

Bajka animowana Ron ma robaka online cz 

 

Bajka animowana Ron ma robaka online cz .

 

Barney otrzymuje B-bot jako późny prezent urodzinowy, ale po uruchomieniu go, on szybko odkrywa, że jest uszkodzony i wadliwe działanie. Nie chcąc denerwować ojca, postanawia zabrać go z powrotem do sklepu Bubble’a, aby go naprawić. W końcu wpada na Richa i jego przyjaciół, którzy wyśmiewają go i próbują upokorzyć. Bajka animowana Ron ma robaka online cz. Jednak Rich wzywa policję i wraz z Grahamem i Donną zostają zabrani do sklepu Bubble, aby mieć B-bota zmiażdżonego. 

 

Film Ron’s Fault 2021 cz

 

Film Ron's Fault 2021 cz

 

Kiedy dowiadują się o działaniach Barneya i Rona, Marc cieszy się, że Ron idzie wbrew jego programowaniu, podczas gdy jego COO Andrew Morris uważa, że to zła reklama i uważa, że Ron musi zostać zniszczony, aby naprawić problem. Barney uczy Rona. Movie Ron ma błąd 2021 cz.  Jak być dobrym przyjacielem, a podczas zjazdu wpada na Savannah, która mówi Ronowi, że musi pomóc Barneyowi zaprzyjaźnić się. Pomimo Barneya mówiącego Savannah, żeby tego nie robiła, ona zamieszcza działania Rona w internecie, zwracając uwagę Bubble’a.

Następnego dnia Ron wychodzi z domu i próbuje zdobyć „przyjaciół” dla Barneya, przyprowadzając do szkoły kilka przypadkowych osób. Kiedy Barney wpada w kłopoty, Rich odkrywa odblokowaną funkcję Rona i ciągnie go, powodując wszystkie inne B-boty mieć swoje funkcje bezpieczeństwa i kontroli rodzicielskiej wyłączone. B-Boty zwijają się i ostatecznie, po tym jak B-Boty mają aktualizację łatek, Savannah zostaje publicznie upokorzona.

 

Ron ma darmowy błąd 

 

Ron jest wolny od błędów .

 

Barney zostaje wyrzucony ze szkoły i beszta Rona, ale po powrocie do domu uświadamia sobie, że Ron był naprawdę przyjacielem i postanawia uciec z nim, gdy personel Bubble przychodzi po niego. Ron jest wolny od błędów. Jednak z powodu zimna i astmy Barneya, słabnie i Ron przynosi go do cywilizacji tuż przed szkołą, gdzie Savannah, Rich, Noah i Ava uruchomić do jego pomocy. Najpiękniejsze zwierzę na świecie : 10 najpiękniejszych zwierząt na świecie.

 

Bajka Online 2021 Free 

 

Barney trafia do szpitala, gdzie odzyskuje siły, a następnie poznaje Marco, który imponuje Ronowi. Marc naprawia błędy Rona i w ten sposób czyni go innym B-botem. Fairy Tale Online 2021 Free. Barney żąda, by Marc dostał się do chmury i uzyskał oryginalną osobowość Rona, ale Andrew przejmuje firmę i blokuje Marca. Dzięki genialnemu planowi. Według której Barney, Graham, Donka i Marc włamują się do siedziby Bubble’a.

 

Bajka online 2021 za darmo .

 

Barney udaje się dostać do bazy danych Bubble’a, znajduje oryginalne dane Rona przez jego światło i przesyła je z powrotem do swojego ciała.  Spowoduje to przywrócenie go do pierwotnego kodu. Widząc, że Bąbel ma bezpośredni dostęp do wszystkich B-botów. Uświadamia sobie, że wszyscy są tak samo samotni jak on. Barney proponuje unowocześnienie wszystkich B-botów, aby miały robaki Rona. Oznacza to jednak, że Ron będzie rozpraszany przez internet. Barney niechętnie żegna się z Ronem, ponieważ jego programowanie rozciąga się na wszystkich, mieszając algorytm przyjaźni Marca z kodowaniem Rona. Marc szantażuje Andrew do oddania mu pozycji CEO po tajnym nagraniu przyznając, że B-Boty szpiegują swoich właścicieli dla zysku. Jak zmiękczyć włosy: 5 naturalnych sposobów.

 

Trzy miesiące później wszyscy mają wadliwe buty B, ale są szczęśliwi ze swoimi dzikimi i dziwnymi osobowościami. Barney nie ma już ani jednego, ani drugiego, ale stał się znacznie bardziej towarzyski i zbliżył się do swoich dawnych przyjaciół. Kiedy siedzą na „ławce Barneya” podczas przerwy. Olbrzymia Wieża Bąbelkowa, która góruje nad Nonsuchem, tworzy twarz Rona, sugerując, że wciąż żyje.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button