Filmy i rozrywka

Gold online cz dubbing lub napisy 2022

Gold online cz dubbing lub napisy 2022 to australijski film sensacyjny o tematyce survivalowej z 2022 roku w reżyserii Anthony’ego Hayesa. Występują w nim Zac Efron, Susie Porter i Hayes. Film trafił do kin w dniu 13. Styczeń 2022 r. Będzie on dostępny w internecie w dniu 26. Styczeń.

 

Gold online cz dubbing lub napisy 2022

 

Gold online cz dubbing lub napisy 2022

 

W listopadzie 2020 roku ogłoszono, że Zac Efron podpisał umowę na występ w filmie, który został sprzedany na AFM przez Altitude Entertainment z CAA obsługującym terytorium krajowe USA. Gold online cz dubbing. Film miał wyreżyserować Anthony Hayes, który również wystąpi w nim w roli głównej, ze scenariusza, który współtworzył z Polly Smyth. Producentami byli John Schwarz, Michael Schwarz i Anthony Hayes.

 

Film Gold 2022

 

Film Gold 2022

 

Później ogłoszono, że Susie Porter dołączyła do obsady filmu.Film został ustawiony do gry w Australii jako Stan Original ze Stanem wspierającym film, po tym jak Madman Entertainment dystrybuował go w australijskich kinach.Zdjęcia główne rozpoczęły się w listopadzie 2020 roku.

W czerwcu 2021 roku Screen Media Films nabył prawa do dystrybucji filmu w USA, po wzięciu udziału w konkurencyjnym przetargu. W czerwcu 2021 roku Altitude Films ogłosiło, że sprzedało film na wszystkie terytoria na świecie z wyjątkiem dwóch. Gdzie szukać złota na Słowacji? – porady, wskazówki, doświadczenia.

 

Dubbing online

 

Dubbing online

W Australii w weekend otwarcia film zarobił 2,741 dolarów z dziesięciu kin. Na stronie agregatora recenzji Rotten Tomatoes 100% z 4 recenzji jest pozytywnych.

 

Osadzony na tle rozległego, unikalnego i bezlitosnego krajobrazu, Gold to trzymający w napięciu thriller o chciwości i o tym, do czego posuną się ludzie, by zapewnić sobie bogactwo. Gold online cz dubbing.  Kiedy dwaj włóczędzy podróżujący przez pustynię natykają się na największy samorodek złota, jaki kiedykolwiek znaleziono, zawładną nimi marzenia o wielkim bogactwie i chciwości. Ustalają plan ochrony i wykopania swojej zdobyczy, przy czym jeden z nich wyjeżdża, aby zabezpieczyć niezbędny sprzęt. Drugi mężczyzna zostaje i musi przetrwać surowy pustynny klimat, drapieżne wilki i intruzów, cały czas walcząc z pełzającymi wątpliwościami, że został pozostawiony własnemu losowi.

 

Zakulisowe spojrzenie na złotą ekipę i zespół produkcyjny. Reżyser filmu, Anthony Hayes, ostatnio wyreżyserował „Stingray”. Scenarzysta filmu, Anthony Hayes, ostatnio napisał scenariusz do filmu „Stingray”.

 

2022 darmowe filmy

 

Pierwszy obraz z zupełnie nowego filmu Zaca Efrona już jest! Trzydziestoczteroletni aktor wystąpi w filmie Screen Media’s Gold i trafi do wybranych kin w marcu. Gold, w reżyserii Anthony’ego Hayesa, opowiada o chciwości i o tym, do czego posuną się ludzie, by zapewnić sobie bogactwo. Piwo dla włosów: oto jak używać piwa, aby osiągnąć zdrowe, miękkie i lśniące włosy

 

Oto pełne streszczenie: „Kiedy dwaj mężczyźni podróżujący przez odległą pustynię natykają się na największy samorodek złota. Muszą opracować plan ochrony i odzyskania złota. Jeden odchodzi, by zabezpieczyć sprzęt, a drugi zostaje, by chronić odkrycie… za wszelką cenę”.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button