Filmy i rozrywka

Martin i tajemnica lasu online cz dubbing

Martin i tajemnica lasu online cz dubbing  to czeski komediowy film familijny z 2021 roku wyprodukowany przez. DreamWorks Animation i dystrybuowany przez DreamWorks Pictures. Film, wyreżyserowany przez Vicky Jenson, Bibo Bergeron i Roba Lettermana (w pełnometrażowym debiucie reżyserskim Lettermana), posiada obsadę, w której znalazły się głosy Willa Smitha, Jacka Blacka, Roberta De Niro, Renée Zellweger, Angeliny Jolie i Martina Scorsese. Opowiada historię ryby o imieniu Oscar (Smith), który fałszywie twierdzi, że zabił Frankiego (Imperioli), syna rekina bossa o imieniu Don Lino (De Niro), aby wzmocnić swoją pozycję w społeczności i sprzymierzyć się z innymi gangsterami. syn Lenny (Black), aby utrzymać drugą fasadę.

 

Martin i tajemnica lasu online cz dubbing

 

Martin i tajemnica lasu online cz dubbing

 

Shark Tale miał premierę na Festiwalu Filmowym w Wenecji 10 września 2004 roku, a do kin w USA trafił 1 października. Film otworzył się na nr 1 i brutto 47,6 mln dolarów, drugi najwyższy otwarcie dla filmu animowanego DreamWorks w tym czasie, za Shrek 2 (108 mln dolarów) Martin i tajemnica lasu online cz dubbing.  Shark Tale pozostał filmem nr 1 w USA i Kanadzie w drugi i trzeci weekend, zarabiając na całym świecie 374 miliony dolarów przy budżecie 75 milionów dolarów. Film otrzymał mieszane recenzje od krytyków i wywołał kontrowersje z powodu wykorzystania stereotypów włosko-amerykańskich i rzekomej propagandy homoseksualnej. Na 77. został nominowany do nagrody dla najlepszego filmu animowanego podczas rozdania nagród Akademii, ale przegrał z filmem Pixara The Incredibles.

 

Marcin i tajemnica lasu film online

 

Marcin i tajemnica lasu film online

W Southside Reef, fantazyjny czyściciel wrasse z bluestreakiem o imieniu Oscar fantazjuje o byciu bogatym i sławnym. Niedługo po przybyciu do pracy w Whale Wash zostaje zaproszony do gabinetu swojego szefa. Martin i tajemnica lasu film online. Pufferfish o imieniu Sykes. Omówienie faktu, że jest winien dużą sumę pieniędzy i musi ją spłacić do następnego dnia. Pamięta, że jako dziecko był upokarzany, bo ojciec czyścił mu język.

 

Jego najlepsza przyjaciółka, Angie, zaproponowała mu więc błyszczącą różową perłę. Który był prezentem od jej babci, aby zatrzymać i spłacić dług. Oscar przynosi pieniądze na tor wyścigowy, aby spotkać Sykes, ale słyszy, że wyścig jest sfałszowany i stawia wszystko na konika morskiego o nazwie „Happy Day”. Perutin o imieniu Lola widzi to i rażąco uwodzi podekscytowanego Oskara. Sykesowi przeszkadza, że Oscar postawił pieniądze, ale zgadza się zobaczyć, jak potoczy się wyścig. Na początku wyścigu drzwi Lucky Day’a zostały zablokowane (ujawniając, że rigging był przeciwko niemu), ale potem Lucky Day wyłamał drzwi i ostatecznie objął prowadzenie. Chwilę przed tym, jak Lucky Day przekracza linię mety, potyka się i przegrywa.

 

Martin i tajemnica leśnych aktorów

 

Martin i tajemnica leśnych aktorów

 

Tymczasem rodzina przestępczych rekinów z towarzyszami w postaci wielorybów zabójców, włóczników i ośmiornic ma problem z jednym z synów, wegetarianinem Lennym. Jego przestępczy ojciec, Don Edward Lino, nakazał swojemu brutalnemu najstarszemu synowi Frankiemu mentorowanie bratu w rodzinnym biznesie.  Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów. Frankie widzi Oscara pozostawionego na śmierć na środku oceanu przez dwóch jamajskich popleczników Sykesa. Marcin i Tajemniczy Las Aktorzy. Ernie i Bernie, i namawia Lenny’ego do jedzenia Oscara, ale Lenny zamiast tego uwalnia Oscara i mówi mu, aby uciec. Wściekły, Frankie lunges na Oscara, ale nagle kotwica spada na niego, zabijając go. Lenny, zdruzgotany upadkiem brata, ucieka. Ponieważ nie było innych świadków, a Oscar był widziany w pobliżu ciała, wszyscy na klifie wierzą, że to on zabił Frankiego, co Oscar postanawia wykorzystać dla chwały.

 

CZ film 2021

 

CZ film 2021

 

Oskar powraca na rafę z nowym tytułem – „Sharkslayer”. Sykes zostaje jego menadżerem i umarza Oscarowi dług, a Oscar przenosi się na „szczyt klifu”, by żyć w luksusie. CZ film 2021. W tym samym czasie Don Lino pozwala wszystkim odnaleźć Lenny’ego i Oskara. Kiedy kilka rekinów zbliża się do okręgu Oscara. Jego sąsiedzi spodziewają się, że je przegoni, więc wychodzi na zewnątrz i spotyka się z Lennym. Bo nie chce wracać do domu i spotykać się z ojcem. Lenny błaga Oskara, by pozwolił mu zostać w domu Oskara. Bo jest świadomy swojego kłamstwa. Pakuj online cz dubbing lub napisy za darmo.

 

Angie wkrótce dowiaduje się o kłamstwie Oscara od Lenny’ego i grozi, że powie o tym wszystkim. Nawet jeśli chłopcy przekonają ją do milczenia. Oscar i Lenny organizują imprezę, podczas której Lenny udaje, że terroryzuje miasto, a Oscar go zabija. To jeszcze bardziej zwiększa popularność Oskara i powoduje, że Lola staje się jego dziewczyną, jednocześnie rozwścieczając Don Lino. Wtedy Oskar i Angie zaczynają się gorąco kłócić. Ujawnia, że żywiła uczucia do Oscara jeszcze zanim została „Sharkslayer”. Co sprawiło, że Oscar odrzucił Lolę i zastanawiał się nad konsekwencjami swojego egoizmu. Lola następnie w złości bije Oskara.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button