Filmy i rozrywka

Cut it short gold online cz dubbing

Shorten It Gold online cz dubbing to australijski romantyczny film komediowy z 2021 roku napisany i wyreżyserowany przez Josha Lawsona o człowieku, który budzi się rano po swoim ślubie, aby znaleźć się skaczącym do przodu co kilka minut. Za filmem stoją StudioCanal, Screen Australia, Create NSW i Spectrum Films.

 

Cut it short gold online cz dubbing

 

Cut it short, baby online cz dubbing

 

Film trafił do kin 11. lutego 2021 roku w Australii przez StudioCanal, a w Stanach Zjednoczonych na 2. Lipiec 2021 roku przez Saban Films. Skróty, baby online cz dubbing. Kiedy ubogi w czas Teddy budzi się rano po swoim ślubie, by stwierdzić, że co kilka minut przeskakuje do przodu w kolejny rok swojego życia, musi mądrze wykorzystać każdą cenną chwilę, by nie stracić miłości swojego życia i nauczyć się kochać życie, które mu umyka. Filmy romantyczne Top 10 filmów romantycznych.

 

Cut it short gold film online

 

Cut it short, baby movie online

 

Uwięziony w cyklu skoków w czasie, przenoszony co kilka minut o kolejny rok do przodu, Teddy staje do wyścigu z czasem, gdy jego życie rozpada się wokół niego. Z pomocą swojego najlepszego przyjaciela Sama (Ronny Chieng), Teddy stara się poskładać w całość to, co poszło nie tak, a gdy jego życie przelatuje mu przed oczami, musi nauczyć się, jak żyć cennymi chwilami, aby odzyskać kobietę, którą kocha, nawet jeśli jest to tylko na chwilę.

 

Skróć to złoto online cz dubbing aktorzy

 

Skróć to, kochanie, aktorzy dubbingowi.

Rafe Spall jako Teddy
Zahra Newman jako Leanne
Josh Lawson jako Patrick
Ronny Chieng jako Sam
Dena Kaplan jako Becka
Noni Hazlehurst jako kosmitka

 

Film online

 

Film przedstawia kombinację kultur odwołujących się do Azji Południowo-Wschodniej; kapelusz Rayi jest identyczny z tradycyjnym nakryciem głowy na Filipinach, natomiast jej techniki walki pochodzą z malezyjskich i indonezyjskich tradycji walki. Prostownica do włosów : co wybrać.  Woda jest jednym z centralnych elementów, gdyż służy do zobrazowania emocjonalnego rozwoju Rayi. Gładkie kolorowe zbiorniki wodne przedstawiają chwile. Kiedy Raya czuje bliskość otoczenia, natomiast nieufność reprezentują zbiorniki wodne zabarwione wyższym kontrastem. Który dramatyzuje cienie i sylwetki.Projekt kostiumu, fryzura i wyposażenie Raya są również oparte na jej umiejętnościach walki, uzupełnione o tradycyjne ubrania z Azji Południowo-Wschodniej. 

Nad produkcją filmu czuwała producentka wykonawcza Jennifer Lee. Główny dyrektor kreatywny, Disney Animation. Kelsey Hurley była przede wszystkim opiekunką całkowicie kobiecego zespołu przywódczego, przy wsparciu ze strony zastępczych opiekunów technicznych Gabrieli Hernandez i Shwety Viswanathan. Nadzorowali przepływ zasobów technicznych i pomocy wykorzystywanych: programów do edycji i renderingu takich jak Maya, Houdini i Nuke, a także języków programowania takich jak Python i C++.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button