Filmy i rozrywka

Bugs online cz dubbing lub napisy Czechy 2021

Chyby online cz dubbing lub napisy to czeski film romantyczny z 2021 roku w reżyserii Jeffa Schaffera i napisany przez Aleca Berga, Davida Mandela i Schaffera. W rolach głównych wystąpili Scott Mechlowicz, Jacob Pitts, Michelle Trachtenberg, Travis Wester i Jessica Boehrs (w swoim filmowym debiucie). Mechlowicz wciela się w Scotta „Scotty’ego” Thomasa, amerykańskiego nastolatka, który podróżuje po Europie w poszukiwaniu swojej niemieckiej przyjaciółki Mieke (Boehrse). W towarzystwie swojego przyjaciela Coopera (Pitts) oraz rodzeństwa bliźniaków Jenny i Jamie (Trachtenberg i Wester), podróż Scotta zabiera go do Londynu, Paryża, Amsterdamu, Bratysławy, Berlina i Rzymu, napotykając po drodze niezręczne, zabawne i żenujące sytuacje.

 

Błędy online cz dubbing lub napisy

 

Błędy online cz dubbing lub napisy

W Hudson w stanie Ohio, Scott „Scotty” Thomas zostaje rzucony przez swoją dziewczynę, Fionę, tuż po ukończeniu szkoły średniej. Scotty i jego najlepszy przyjaciel Cooper Harris uczestniczą tej nocy w imprezie absolwentów, na której zespół gra piosenkę opisującą romans Fiony z głównym wokalistą zespołu. Scotty wraca do domu pijany i zły i czyta e-mail od swojego niemieckiego przyjaciela Mieke, którego Scotty nazywa „Mike” – wyrażając współczucie dla Scotty’ego i sugerując, że spotykają się osobiście.

 

Cooper sugeruje, że „Mike” może być seksualnym drapieżnikiem, a Scotty mówi Mieke, żeby trzymała się od niego z daleka. Młodszy brat Scotty’ego Bert informuje go, że „Mieke” to tak naprawdę popularne niemieckie imię żeńskie. Scotty, zdając sobie sprawę, że pomylił jej imię i że ma uczucia do Mieke, próbuje się z nią ponownie skontaktować, ale odkrywa, że Mieke zablokowała jego adres e-mail. Scotty postanawia wyjechać z Cooperem do Europy, by odnaleźć Mieke i osobiście ją przeprosić.

 

Bugs movie cz 2021

 

Bugs movie cz 2021

 

Scotty i Cooper docierają do Londynu jako pierwsi. Tam zaprzyjaźnił się z firmą chuliganów piłkarskich Manchester United, na czele której stał Mad Maynard.
Filmy romantyczne Top 10 filmów romantycznych
. Po nocy spędzonej na piciu Scotty i Cooper budzą się w autobusie w drodze do Paryża z chuliganami. W Paryżu poznają koleżanki z klasy – Jenny i Jamie, bratnie bliźniaczki, które wspólnie podróżują po Europie. Jenny i Jamie postanawiają towarzyszyć Scotty’emu i Cooperowi w poszukiwaniu Mieke w Berlinie. Grupa podróżuje do Amsterdamu, gdzie Jamie zostaje okradziony podczas seksu oralnego w alejce.

 

Nowość na 2021 r. 

 

W trakcie tego procesu traci wszystkie pieniądze, paszporty i bilety kolejowe. Próbują dotrzeć autostopem do Berlina, ale z powodu nieporozumienia językowego trafiają do Bratysławy. Grupa szuka świetnego kursu wymiany z dolarem amerykańskim i udaje się do klubu nocnego. Następnego dnia Słowak zabierze ich do Berlina. Jamie sprzedaje swój aparat Leica za bilety do Rzymu.

 

Błędy film romantyczny online

 

Błędy film romantyczny online

 

W Rzymie grupa jedzie do Watykanu, gdzie Mieke podróżuje przed lotem na morzu. W Watykanie Scotty i Cooper szukają Mieke i przypadkowo dzwonią dzwonem, który sygnalizuje, że papież umarł.
Piwo dla włosów
. Na balkonie pojawia się Scotty, a na dole w wiwatującym tłumie dostrzega Mieke, myląc go z nowo wybranym papieżem. Scotty i Cooper zostają za swoje czyny aresztowani przez Gwardię Szwajcarską, ale ratują ich londyńscy chuligani Manchesteru United. Scotty w końcu przedstawia się Mieke i wyznaje jej miłość do niego. Podczas lotu powrotnego do Ohio, Jenny i Cooper poddali się pragnieniu i uprawiali seks w toalecie samolotu, podczas gdy Jamie został w Europie po zatrudnieniu przez Arthura Frommera.

 

Aktorzy online cz film

 

aktorka online cz film

 

Scotty przeniesie się jesienią do Oberlin College. Podczas rozmowy telefonicznej z Cooperem. Który teraz spotyka się z Jenny, Mieke puka do drzwi jej pokoju. Scotty i Mieke przytulają się i kładą do łóżka, a Cooper dzwoni do Scotta na drugim końcu wciąż otwartej komórki, a film kończy się Absyntem Zielonej Wróżki. Co sprawiło, że zaczęła myśleć o swoim braku życia seksualnego.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button