Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Filmy i rozrywka

Soul online cz dubbing lub napisy za darmo

Dusza online cz dubbing lub napisy to amerykański komputerowo animowany komediodramat fantasy z 2020 roku wyprodukowany przez Pixar Animation Studios i wydany przez Walt Disney Pictures.

 

Reżyserem filmu jest Pete Docter, a współreżyserem Kemp Powers. Występują w nim Jamie Foxx, Tina Fey, Graham Norton, Rachel House, Alice Braga, Richard Ayoade, Phylicia Rashad, Donnell Rawlings, Questlove i Angela Bassett. Historia podąża za nauczycielem muzyki w szkole średniej Joe Gardnerem, który próbuje połączyć swój umysł i ciało po przypadkowym rozstaniu, tuż przed swoim wielkim przełomem jako muzyk jazzowy. Duszek to pierwszy film Pixara, w którym występuje afroamerykański bohater.

 

Soul online cz dubbing lub napisy

 

Soul online cz dubbing lub napisy

 

Docter zaczął rozwijać film w 2016 roku, czerpiąc ze swoich przemyśleń na temat pochodzenia ludzkich osobowości i koncepcji determinizmu. Współtworzył scenariusz z Mike’em Jonesem i Powersem. Producenci filmu konsultowali się z różnymi muzykami jazzowymi, w tym z Herbiem Hancockiem i Terri Lyne Carrington, a sekwencje muzyczne animowali wykorzystując referencje muzyka Jona Batiste. Oprócz oryginalnych jazzowych kompozycji Batiste’a, muzycy Trent Reznor i Atticus Ross skomponowali ścieżkę dźwiękową do filmu. Filmy dla dzieci – 10 najlepszych filmów dla dzieci.

 

Watch Soul online

 

Watch Soul online

 

Soul miał premierę na London Film Festival w dniu 11. Październik 2020 r. Premiera teatralna została zaplanowana na 20. Listopad. Taking Soul Online cz dub lub napisy został wymieniony bezpośrednio do streamu na Disney+ na 25. grudnia oraz w kinach w krajach bez serwisów streamingowych. Stał się pierwszym filmem fabularnym Pixara, który nie miał dużego wydania kinowego i pierwszym filmem, który został oznaczony jako Disney + Original. Soul otrzymał bardzo pozytywne recenzje od krytyków z pochwałami dla animacji, historii, dubbingu i wyniku muzycznego. Otrzymała kilka nagród i nominacji. Na 93. Na rozdaniu Oscarów film był nominowany w trzech kategoriach, wygrywając Best Animated Feature i Best Original Score. Film ten zdobył również nagrodę dla najlepszego filmu animowanego i najlepszej muzyki oryginalnej na Złotych Globach, BAFTA, Critics’ Choice Awards i Annie Awards. Prezent dla siostry 24 wspaniałe porady dotyczące prezentów.

 

Bajkowy duszek online cz w full HD

 

Bajkowy duszek online cz w full HD

 

Joe Gardner, pianista i nauczyciel muzyki w szkole średniej mieszkający w Nowym Jorku, marzy o profesjonalnym graniu jazzu. Jego matka, Libba, nalega, by wykonywał swoją pracę nauczyciela w pełnym wymiarze godzin z troski o jego bezpieczeństwo finansowe. Pewnego dnia Joe dowiaduje się o wolnym miejscu w zespole legendy jazzu Dorothei Williams i przystępuje do przesłuchania w klubie muzycznym. Soul online cz dubbing. Będąc pod wrażeniem gry Joe na fortepianie, Dorothea zatrudnia go do tego nocnego występu. Gdy Joe wychodzi, jego podniecenie rozprasza go i spada w dół szybu.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button