Filmy i rozrywka

Buzz lightyear online cz dabing 2022

Buzz Astral online cz dubbing 2022 to amerykański komputerowo animowany film action-adventure z 2022 roku. Wyprodukowany przez Pixar Animation Studios i Walt Disney Pictures. Dystrybuowane przez Walt Disney Studios Motion Pictures. Jest to spin-off franczyzy filmowej Toy Story. Służy jako origin story dla fikcyjnego pilota testowego / astronauty postać, która zainspirowała zabawkę / figura akcji Buzz Lightyear przedstawiony w poprzednich filmach. Jest on przedstawiony jako blockbuster movie within a movie, który podążałby za postaciami z Toy Story. Ta koncepcja została wcześniej rozwinięta w filmie direct-to-video z 2000 roku Buzz Lightyear of Star Command: The Adventure Begins. Był to pilot spin-offowego serialu telewizyjnego Buzz Lightyear of Star Command (2000-2001). Film został napisany i wyreżyserowany przez Angusa MacLane’a i wystąpił w nim Chris Evans w rolach drugoplanowych jako głos tytułowego bohatera. Keke Palmer, Dale Soules, Taika Waititi, Peter Sohn, Uzo Aduba, James Brolin, Mary McDonald-Lewis, Efren Ramirez i Isiah Whitlock Jr.

 

Buzz lightyear online cz dabing 2022

 

Buzz lightyear online cz dabing 2022

 

Firefly opowiada historię młodego astronauty, Buzza Astrala, który po. Wraz ze swoim dowódcą i załogą zostaje uwięziony na wrogiej planecie, walcząc o powrót do domu przez przestrzeń i czas, jednocześnie stawiając czoła zagrożeniu dla bezpieczeństwa wszechświata. Po zakończeniu prac nad Finding Dory (2016), MacLane, fan science-fiction, rzucił Pixarowi pomysł nakręcenia filmu o Buzzie Astralu. Starając się przywołać filmy sci-fi, na których wychowywał się reżyser, animatorzy chcieli nadać filmowi „kinowy” i „szkieletowy” wygląd. Muzykę do filmu skomponował Michael Giacchino.

 

Bajka animowana 2022

 

Bajka animowana 2022

 

Astral ma trafić do kin w Stanach Zjednoczonych 17. Czerwiec 2022 w formatach RealD 3D, Dolby Cinema i IMAX. Olej kokosowy , broń przeciwko wypadaniu włosów.

 

Lightyear obraca się wokół fikcyjnej historii pochodzenia oryginalnego Buzza Astrala, postaci, która zainspirowała figurę akcji w filmach Toy Story. W tym filmie, Buzz czyni jego pierwszy lot próbny dla Star Command, ale kończy się time-travelling 62 lat w przyszłość zamiast, a teraz musi znaleźć sposób, aby wrócić do domu. Ale kiedy zły Imperator Zurg zagraża bezpieczeństwu wszechświata po drodze, Buzz może być jego jedyną nadzieją na ratunek.

 

Buzz Astral bajka online 

 

Buzz Astral bajka online

 

Animatorzy chcieli, aby film wyglądał „kinowo” i „klockowato”, aby przywołać klimat filmów sci-fi, na których MacLane się wychował. W tym celu poprosili byłego pracownika Industrial Light & Magic o zbudowanie dla nich modelu statku kosmicznego, z którego animatorzy czerpali inspirację. MacLane powiedział, że animacja wzięła pewne „wizualne lekcje” z wczesnych filmów science fiction i space opera, takich jak te z serii Gwiezdne Wojny, choć bez celowego naśladowania takich filmów. 16] W przypadku wydania w IMAX będzie to pierwszy animowany film fabularny w historii, który będzie miał otwarty współczynnik proporcji 2,39:1 do 1,43:1 w wybranych sekwencjach filmu.

 

Rocketman Buzz Lightyear online

 

Definitywna historia pochodzenia Buzza Astrala, bohatera. Zainspirowawszy zabawkę, Rocketman ściga po niej legendarnego strażnika kosmosu.  Buzz lightyear online cz dabing. On, jego dowódca i ich załoga są uwięzieni na wrogiej planecie oddalonej o 4,2 mln lat świetlnych od Ziemi. Jak objawia się cukrzyca – Objawy cukrzycy

 

Gdy Buzz walczy o powrót do domu przez przestrzeń i czas, dołącza do niego grupa ambitnych rekrutów i jego uroczy robotyczny towarzysz. Cat Sox. Misja jest zagrożona przez przybycie Zurga, groźnego człowieka z armią bezwzględnych robotów i tajemniczym planem.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button