Filmy i rozrywka

The Huntsman and the Dog Musketeers online cz dabing 2021

D’Artacán y los Tres Mosqueperros (hiszp. D’Artacán y los Tres Mosqueperros) to hiszpańskojęzyczny komputerowo-animowany film przygodowy z 2021 roku, wyreżyserowany przez Toniego Garcíę i napisany przez Douga Langdale’a, oparty na serialu telewizyjnym z 1981 roku o tej samej nazwie, który był adaptacją opowieści Alexandre’a Dumasa z 1844 roku o d’Artagnanie i Trzech Muszkieterach. Producentami filmu są Apolo Films (studio filmowe BRB Internacional) i Cosmos Maya.

 

The Huntsman and the Dog Musketeers online cz dabing 2021

 

The Huntsman and the Dog Musketeers online cz dabing 2021

 

Młody dogtański szermierz marzy o dołączeniu do legendarnych psów. Po udowodnieniu swoich umiejętności i zdobyciu ich zaufania, on i muszkieterowie muszą walczyć ze złym kardynałem Richelieu, aby chronić króla i powstrzymać spisek złoczyńcy, który chce przejąć władzę.

 

Dogtanian to impulsywny i idealistyczny młodzieniec, który mieszka z rodzicami na wsi w Gaskonii. Jego jedynym celem w życiu jest pójście w ślady ojca i zostanie jednym z królewskich muszkieterów. Wraz ze swoim koniem Sandy, Dogtanian wyrusza do Paryża w poszukiwaniu przygód. The Huntsman and the Dog Musketeers online cz dabing 2021.  Tam dołącza do niego Pip, chrypiąca i zrzędliwa mała mysz, która zostaje jego giermkiem. Wraz z towarzyszącymi mu muszkieterami Portosem, Aramisem i Atosem poznaje wartość przyjaźni i sprawiedliwości w niekończącej się walce ze zwyrodnialcem Richelieu i jego sługusami, którzy walczą z władzą kardynała i groźbą wojny między Francją a Anglią.

 

Bajka o myśliwym i psich muszkieterach online 2021

 

Bajka o myśliwym i psich muszkieterach online 2021

 

Czy Dogtanowi uda się zostać muszkieterem i jednocześnie zdobyć serce ukochanej Julii? Uaktualniona wersja klasycznej bajki telewizyjnej z lat 80. inspirowany najsłynniejszą powieścią Alexandre’a Dumasa.

 

Smerfy mieszkają we własnej wiosce, każdy z nich ma swój dom dla siebie i robi to, co lubi. Mimo to cała wioska funkcjonuje dobrze, ponieważ to, co niezbędne, zapewniają ci pracowici ludzie, którzy zawsze wykonują swoją pracę; Kucharz gotuje, Rolnik uprawia owoce i warzywa, Rękodzielnik naprawia i buduje wszystko. Potem są tacy, którzy coś robią, ale nie są tak ważni; Malarz rysuje obrazy, Silák może pomóc, gdy potrzebny jest ktoś silniejszy, ale są też w wiosce Smerfy, które są prawie bezużyteczne – Babroš wszystko psuje, Lazy Boy zawsze śpi.

 

Haftan i Psi Muszkieterowie online sk.

 

Haftan i Psi Muszkieterowie online sk.

 

Smerfy są dobroduszne, choć czasem dochodzi między nimi do drobnych kłótni i nieporozumień. Wszyscy mają takie same ubrania, które szyje Cvernička, która nie chce szyć żadnych innych ubrań. Wioska znajduje się w ukrytym miejscu, które trudno znaleźć. W pobliżu wsi płynie rzeka, a nad wsią znajduje się zapora, którą trzeba utrzymywać w dobrym stanie, bo gdyby pękła, woda zalałaby całą wieś. Co zrobić z przerzedzającymi się włosami w czasie menopauzy.

 

Nezabudnite dať Palec hore na našej 👉 fb stránke TOPDEN 👍

 

 

Bajki dla dzieci online

 

Bajki dla dzieci online

 

Na okolicznych polach uprawiane są warzywa i owoce, a dookoła znajdują się lasy. Na czele sołectwa stoi Tatko Šmolko, który doradza, pomaga i pilnuje porządku we wsi. Jeśli wyjedzie na dłuższy czas, same Smerfy nie potrafią wszystkiego odpowiednio zorganizować i po jego powrocie w wiosce często panuje wielki bałagan. Ponieważ ze Smerfów można zrobić złoto, są one często prześladowane. Ich największymi wrogami są czarodziej Gargamel i jego kot Azrael, którzy ścigają ich i próbują złapać. Morbius online cz dubbing lub napisy 2022.

 

Smerfną zasadą, którą powinny kierować się wszystkie Smerfy jest bycie Smerfnym (uczciwym, dobrym, pomagać innym i nie traktować nikogo źle). The Huntsman and the Dog Musketeers online cz dabing 2021.  We wsi wszyscy są równi wobec siebie, ale ktoś jest bardziej popularny, a ktoś mniej. Do najmniej lubianych należy np. Mudroš z powodu swoich pomysłów i głupich wypowiedzi, przeciwnie najpopularniejszy jest Tatko Šmolko. Typową cechą Smerfów jest to, że pomagają wszystkim, niezależnie od tego, kim są. W miejscowości odbywają się przedstawienia teatralne, koncerty, karnawały itp.

 

Nezabudnite dať Palec hore na našej 👉 fb stránke TOPDEN 👍

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button