Filmy i rozrywka

Escape room no escape 2 online

Escape Room No Escape 2 online cz dubbing to amerykański horror psychologiczny z 2021 roku w reżyserii Adama Robitela i napisany przez Willa Honleya, Marię Melnik, Daniela Tucha i Orena Uziela. W sequelu Escape Room z 2019 roku występują Taylor Russell i Logan Miller, którzy powtarzają swoje role z pierwszego filmu, a także nowi członkowie obsady – Indya Moore, Holland Roden, Thomas Cocquerel i Carlito Oliver.

 

Escape room no escape 2 online

 

Escape room no escape 2 online

 

Escape Room: Tournament of Champions wydany w Australii 1. Lipiec 2021, a w Stanach Zjednoczonych ma się ukazać 16 lipca. Lipiec 2021 roku przez Sony Pictures Releasing po kilku opóźnieniach daty premiery. W niektórych krajach film zarobił 992 689 dolarów.

Po przeżyciu serii wstrząsających śmierci zaprojektowanych przez korporację Minos Escape Rooms, Zoey i Ben są zdeterminowani, by postawić ją przed sądem za to, że osobiście była świadkiem śmierci tych, którzy ich nie przeżyli. W drodze do konfrontacji z Minosem w Nowym Jorku, zostają niespodziewanie uwięzieni wraz z kilkoma innymi osobami. Kto przeżył inne escape roomy. Wszyscy muszą współpracować, aby przejść przez kolejną rękawicę bardziej wyszukanych i niebezpiecznych escape roomów Minosa. Escape room no escape 2 online cz dabing. Jeśli mają mieć jakąkolwiek nadzieję na powstrzymanie jej morderczych gier.

 

Escape room no escape horror online

 

Escape room no escape horror online

W lutym 2019 roku ogłoszono sequel Escape Room, który jest w aktywnym rozwoju. Adam Robitel ma powrócić do reżyserii wraz ze scenarzystą Bragi F. Schutem i producentem Nealem H. Moritz.

W wywiadzie z Bloody Disgusting z kwietnia 2019 roku, Robitel powiedział, że jednym z wyzwań, przed którymi stanął zespół produkcyjny w rozwoju, było wymyślenie, jak zaprojektować nowe pokoje ucieczki, które przewyższyłyby oryginalny film. powiedział.

 

Escape room no escape 2  film cz

 

Escape room no escape 2  film cz.

 

Zrobiliśmy już ogień, grawitację, lód, zimno, gaz, więc teraz musimy pokonać siebie. Jesteśmy w pudełku. Nie mogę kogoś narysować i poćwiartować, więc co to za wizualny zegar? Mamy kilka naprawdę fajnych rzeczy, które rozwijamy i mam nadzieję, że publiczność też tak pomyśli, ale to trudniejsze. Kontynuował: „Jesteśmy po kolana w rozwoju sequela. Badamy różne pomysły na to, jak to wszystko rozegrać.” Fast and Furious 9 cz online dubbing lub napisy.

 

Ostatnia scena pierwszego filmu, która przedstawiała escape room przebrany za porwany samolot, miała sugerować, że Minos, organizacja stojąca za śmiercionośnymi escape roomami, może być bardziej potężna, złowroga i zorientowana na inwigilację niż wcześniej sądzono. rozbudować w sequelu. Escape room no escape 2 online cz.  powiedział: Myślę, że implikacja jest taka, że Minos jest znacznie bardziej rozpowszechniony w sieciach władzy w naszym społeczeństwie, niż zdajemy sobie z tego sprawę. [. . .] Myślę, że jesteśmy w czasach prawdziwej paranoi, czy to instytucji, czy państwa policyjnego. Nigdy nie byliśmy w czasach takiej sprzeczności jako kultura, więc zawsze uwielbiamy ten pomysł. Łysienie i jak się z nim zmierzyć , Wypadanie włosów u mężczyzn. Oficjalny tytuł gry Escape Room: Tournament of Champions został ogłoszony na konferencji prasowej w dniu 20. Maj 2021 r.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button