Filmy i rozrywka

Elvis online 2022

Elvis online cz dubbing to epicki biograficzny dramat muzyczny w reżyserii Baza Luhrmanna na podstawie scenariusza napisanego przez Luhrmanna, Sama Bromella, Craiga Pearce’a i Jeremy’ego Donera, a narratora Luhrmanna i Donera. W filmie występują Austin Butler, Tom Hanks, Helen Thomson, Richard Roxburgh, Olivia DeJonge, Luke Bracey, Natasha Bassett, David Wenham, Kelvin Harrison Jr, Xavier Samuel i Kodi Smit-McPhee. Film będzie poświęcony pamięci założyciela The Ladd Company Alana Ladda Jr, który zmarł 2. Marzec 2022 r.

 

 

Obsah článku:

Elvis online

 

Elvis online

 

Elvis online jest kroniką życia i kariery piosenkarza i aktora Elvisa Presleya, od jego początków w dzieciństwie do jego wzrostu do rock and rolla i gwiazdy filmowej, a także jego skomplikowanych relacji z jego menedżerem, pułkownikiem Tomem Parkerem.
Olej kokosowy , broń przeciwko wypadaniu włosów.

 

Dramat 2022

 

Dramat 2022

 

W czasach, gdy legendy przemysłu muzycznego, jak Freddie Mercury. Elton John, Eazy-E, Aretha Franklin, Ray Charles i Johnny Cash. Mając za sobą historie swoich kultowych karier, było to tylko kwestią czasu. Kiedy sam król Rock 'n’ Rolla, Elvis Presley, doczeka się własnej biografii na dużym ekranie. Choć weteran branży John Carpenter nakręcił w 1979 roku telewizyjną biografię. Film z udziałem Kurta Russella jako tej ikony.

 

Dobrze zapowiadający się mainstreamowy biopic był nieunikniony. Kto inny powinien zająć się historią Presleya niż Baz Luhrmann, hiperstylizowany reżyser stojący za Moulin Rouge!, Romeo + Julia i Wielkim Gatsby. Minęło dziewięć lat od ostatniego wielkiego ekranu Luhrmanna z jego wzięciem na klasyka F. Scotta Fitzgeralda, i chociaż zrobił kilka prac od tego czasu, w tym stworzenie krótkotrwałego serialu Netflixa The Get Down osadzonego w latach 70-tych, to było to jeszcze w 2017 roku. Najpiękniejsza kobieta świata – 20 najpiękniejszych kobiet świata 2022.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button