Filmy i rozrywka

Film Czas online cz dubbing lub napisy za darmo

Czas online cz dubbing to amerykański film sensacyjny z 2021 roku napisany, wyreżyserowany i wyprodukowany przez M. Night Shyamalana. Oparty jest na francusko szwajcarskiej powieści graficznej Sandcastle autorstwa Pierre’a Oscara Levy’ego i Frederika Peetersa. W obsadzie filmu znajdują się między innymi Gael García Bernal, Vicky Krieps, Rufus Sewell, Alex Wolff, Thomasin McKenzie, Abbey Lee, Nikki Amuka-Bird, Ken Leung, Eliza Scanlen, Aaron Pierre, Embeth Davidtz i Emun Elliott. Fabuła śledzi grupę ludzi, którzy gwałtownie starzeją się na odległej plaży.

 

Film Czas online cz dubbing

 

Film Czas online cz dubbing

 

Shyamalan postanowił zaadaptować Sandcastle na film po otrzymaniu go w prezencie na Dzień Ojca. Film Czas online cz dubbing lub napisy. Ówczesny projekt bez tytułu został ogłoszony we wrześniu 2019 roku, a filmowiec ujawnił partnerstwo z Universal Pictures.

 

Stara premiera miała miejsce w Jazz at Lincoln Center w Nowym Jorku 19. Lipiec 2021 i został wydany teatralnie w USA 23 lipca. Lipiec. Film zarobił na całym świecie 65,1 miliona dolarów i otrzymał mieszane recenzje od krytyków, z pochwałami za zdjęcia i koncepcję, ale krytyką w kierunku scenariusza i aktorstwa. Tematy i zakończenia filmu mają polaryzujący wydźwięk.
Małżeństwo Guy i Prisca Cappa podróżują do tropikalnego kurortu ze swoimi małymi dziećmi Maddoxem i Trentem jako ostatnie rodzinne wakacje przed rozwodem. Za radą kierownika kurortu rodzina odwiedza ustronną plażę, na której znajdują się również trzy inne imprezy: średniej klasy raper i towarzyszka; chirurg Charles.

 

Czas Horror cz dubbing 

 

Horror czasu cz dubbing .

 

Jego żona, Chrystal; ich młoda córka, Kara; i matka Charlesa, Agnes; oraz Jarin i Patricia Carmichael, figlarny mąż i żona. Tragedia uderza w grupy wakacyjne. Fryzury dla włosów rzadkich. Kiedy odkrywają utopione ciało średniej klasy towarzysza Sedana, po którym Agnes nagle umiera. Wkrótce dochodzi do dziwnych wydarzeń, w tym trójka dzieci staje się nastolatkami. Grupa zdaje sobie sprawę, że znajdująca się na nich plaża starzeje się w szybkim tempie i zajmuje cały rok, by rosnąć mniej więcej co 30 minut. Stwierdzą również, że co najmniej jeden członek z każdej rodziny ma podstawową chorobę i że kiedy próbujesz odejść. To będzie oznaczało, że pójdą na czarno i obudzą się na plaży.

 

Aktorzy Czas 

 

Czas aktorów .

 

Dochodzi do kolejnej tragedii. Kiedy więź między nastoletnią Karą i Trentem powoduje, że Kara szybko rodzi. Tylko po to, by dziecko szybko umarło od skutków pobytu na plaży. W środku grupy próbującej uciec z plaży. Trent i Maddox odkrywają notes poprzedniego podróżnika wraz ze szczegółami dotyczącymi ich śledzenia. Próby wyjazdu stają się coraz bardziej napięte, gdy pogłębiająca się schizofrenia Charlesa powoduje, że zabija on sedana klasy średniej. Jarin tonie, a Kara umiera. Horror Czas online cz dubbing lub napisy za darmo Jak szukają wyjścia, podczas gdy Patricia i Chrystal umierają od skutków swojej padaczki i hipokalcemii. Charles w końcu atakuje Guya w nocnym epizodzie schizofrenicznym. Prisca bije go jednak zardzewiałym nożem, powodując śmiertelne zakażenie. Gdy noc dobiega końca, Starszy Guy i Prisca pokutują, a potem umierają od siebie. Man in the Dark 2 online cz dubbing lub napisy.

 

Time online cz dubbing 

 

Czas online cz dabing .

 

Kiedy do następnego ranka zostają tylko dorośli już Maddox i Trent, Trent wraca do tajnej wiadomości. Który został mu podarowany przez kierownika jego siostrzeńca, a który jak wierzy jest połączony z podwodnym przejściem koralowym. Podejrzewając, że to przejście pozwoli jemu i Maddoxowi nie stracić przytomności przy opuszczaniu plaży. Film Czas online cz dubbing lub napisy. Wraz z siostrą zaczyna pływać przez koralowce. Po tym jak nie wyjdą z wody, pracownik ośrodka. Kto ich monitoruje, donosi, że cała grupa zginęła.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button