Filmy i rozrywka

Szanuj online cz dubbing lub napisy za darmo

Respect online cz dubbing lub napisy to nadchodzący biograficzny film dramatyczny oparty na życiu amerykańskiej piosenkarki Arethy Franklin. W reżyserii Liesl Tommy (w swoim debiucie fabularnym), na podstawie scenariusza Tracey Scott Wilson, występuje Jennifer Hudson jako Franklin. Forest Whitaker, Marlon Wayans, Audra McDonald, Marc Maron, Tituss Burgess, Saycon Sengbloh, Hailey Kilgore, Heather Headley, Skye Dakota Turner, Tate Donovan i Mary J. Blige pojawią się w rolach drugoplanowych.

 

Szacunek online cz dubbing lub napisy

 

Szacunek online cz dubbing lub napisy

 

W Stanach Zjednoczonych przez United Artists Releasing, a na świecie przez Universal Pictures. Szanuj online cz dubbing lub napisy. Aretha Franklin jest bez wątpienia najlepszą piosenkarką soulową wszech czasów – a więc zagranie jej w biopicu nigdy nie było łatwe, ale sądząc po niedawno opublikowanym klipie, wygląda na to, że Jennifer Hudson spełniła tę rolę.

 

 

W nowym, minutowym fragmencie filmu laureat Oscara wykonuje w rozedrganym stylu najbardziej kultową piosenkę Królowej Soulu – tę, od której film wziął swój tytuł – Respect. Na szczęście, dzięki temu, że kina w Wielkiej Brytanii mogą być teraz ponownie otwarte, Respect nie będzie już dłużej opóźniony. Film przedstawia życie i karierę Arethy – z Forestem Whitakerem, Marlonem Wayansem, Audrą McDonald i Mary J Blige w obsadzie drugoplanowej – a Husdon powiedział, że zagranie głównej roli było „przeznaczeniem”.

 

Respect film online

 

Respect film online

 

„Kiedy patrzę wstecz na moją karierę, Aretha była prekursorem tego wszystkiego” – powiedziała w klipie z niedawnego wydarzenia. „To tak jakby to było przeznaczenie w pewnym sensie”. Choroby królików.

Film MGM, wyreżyserowany przez Liesl Tommy i napisany przez Tracey Scott Wilson, będzie śledził losy Franklin od jej skromnych początków w kościelnym chórze ojca do muzycznej legendy. Który jest na szczycie Billboardu.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o filmie „Respect”, kiedy trafi do kin w Wielkiej Brytanii i kto stoi na czele obsady.
Potwierdzone: w amerykańskich kinach jest Respect 13. Sierpień 2021 r. Universal potwierdził teraz brytyjską datę premiery na 10. Wrzesień 2021 r.

 

Szacunek cz film przez internet

 

Szacunek cz film przez internet

 

Na szczęście, dzięki temu, że kina w Wielkiej Brytanii mogą być teraz ponownie otwarte, Respect nie będzie już dłużej opóźniony. Premiera filmu była pierwotnie zaplanowana na 14. Sierpień 2020 r. Szanuj online cz dubbing lub napisy. Fryzury dla włosów rzadkich.

Na szczęście, dzięki temu, że kina w Wielkiej Brytanii mogą być teraz ponownie otwarte, Respect nie będzie już dłużej opóźniony.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button