Filmy i rozrywka

Alone at Home online cz dubbing lub napisy

Home Alone online cz dubbing lub napisy to amerykański film komediowy z 1990 roku w reżyserii Chrisa Columbusa i napisany przez Johna Hughesa. Jest to pierwszy film z serii Home Alone, w którym występują Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern, John Heard i Catherine O’Hara. Film śledzi młodego chłopca, który broni swojego domu przed dwoma włamywaczami po tym, jak jego rodzina przypadkowo zostawia go w Chicago podczas wakacji w Paryżu.

 

Alone at Home online cz dubbing lub napisy

 

Alone at Home online cz dubbing lub napisy

 

Hughes wymyślił film podczas przygotowań do świąt. Warner Bros. pierwotnie zamierzał finansować i dystrybuować film, ale wstrzymał produkcję po przekroczeniu budżetu, a po tajnych spotkaniach z Hughesem odpowiedzialność przejął 20th Century Fox. Alone at Home online cz dubbing lub napisy. Columbus i Culkin zostali zatrudnieni wkrótce potem, a filmowanie odbywało się od lutego do maja 1990 roku w lokalizacjach w Illinois.

 

Film Home Alone

 

Film Home Alone

 

Home Alone miał premierę 10. listopada 1990 roku w Chicago i trafił do kin w Stanach Zjednoczonych 16. Listopad. Po premierze w kinach stał się sukcesem finansowym i otrzymał pozytywne recenzje z pochwałami za obsadę, humor i muzykę. Sam w domu zarobił na całym świecie 476,7 mln dolarów. Stało się to najwyżej zarabiającą komedią live-action do czasu wydania The Hangover Part II (2011). Zrobił z Culkina dziecięcą gwiazdę. Film był nominowany do Złotego Globu w kategoriach: najlepszy film – musical lub komedia i najlepszy aktor w filmie – musical lub komedia dla Culkina oraz do Oscara za najlepszą muzykę oryginalną dla Johna Williamsa. Best Original Song za „Somewhere in My Memory”. Home Alone. Home Alone od tego czasu jest uważany za jeden z najlepszych filmów świątecznych], a sequel Home Alone 2: Lost in New York został wydany w 1992 roku.

 

Film online

 

Film online

 

Rodzina McCallisterów ma spędzić święta w Paryżu, a w noc poprzedzającą wyjazd spotyka się w domu Petera i Kate na przedmieściach Chicago. Film online. Najmłodszy syn Petera i Kate, Kevin, jest pośmiewiskiem swojego starszego rodzeństwa. Później, po walce ze starszym bratem Buzzem, Kevin przypadkowo rujnuje rodzinną kolację i ich bilety lotnicze do Paryża, w wyniku czego zostaje wysłany na strych domu za karę, gdzie berates Kate i pragnie, aby jego rodzina zniknęła. W nocy silne wiatry uszkadzają linie energetyczne, powodując przerwy w dostawie prądu i resetują budziki, co powoduje, że rodzina zasypia. W zamieszaniu i pośpiechu na lotnisku Kevin przypadkowo zapomina o sobie.

 

film świąteczny online

 

film świąteczny online

 

Świąteczny film online. Kevin budzi się, by znaleźć pusty dom, myśląc. Spełniło swoje życzenie, ciesząc się z nowo odzyskanej wolności. Wkrótce jednak zaczyna się bać swojego sąsiada, starego Marleya. Który podobno jest seryjnym mordercą, który zamordował własną rodzinę. Podobnie jak „mokrzy bandyci”, Harry i Marv, para włamywaczy, którzy włamywali się do innych pustych domów w okolicy i obrali sobie za cel dom McCallistów. Kevin wmawia im, że jego rodzina jest nadal w domu, zmuszając ich do odłożenia swoich planów na półkę.

 

Home Alone Online 

 

Sam w domu w sieci .

 

Kate zdaje sobie sprawę w połowie lotu, że Kevin został w domu, a po przybyciu do Paryża rodzina odkrywa, że wszystkie loty powrotne do Stanów Zjednoczonych na najbliższe dwa dni są zarezerwowane. Peter i reszta rodziny zostają w mieszkaniu jego brata w Paryżu, podczas gdy Kate udaje się załatwić lot. Ale dociera tylko do Scranton w Pensylwanii. Sam w domu, w sieci. Próbuje zarezerwować lot do Chicago, ale znów wszystko jest zarezerwowane. Nie mogąc się z tym pogodzić, Kate słucha Gusa Polinsky’ego, głównego członka Kenosha Kickers, wędrownego zespołu polki, który proponuje jej. Podróżować z nimi do Chicago przez Milwaukee w furgonetce do przeprowadzek, na co Kate z wdzięcznością przystaje.

 

Alone at home film cz

 

Alone at home film cz

 

Tymczasem Harry i Marv w końcu zdają sobie sprawę, że Kevin jest w domu sam, a w Wigilię Kevin podsłuchuje ich rozmowę o planach włamania do jego domu tej nocy. Kevin zaczyna tęsknić za swoją rodziną i pyta lokalnego Santa Claus impersonator, czy może przynieść swoją rodzinę na Boże Narodzenie. Alone at home film cz. Chodzi do kościoła i ogląda występy chóru, potem spotyka starego Marleya, który obala plotki na jego temat. Wskazuje na swoją wnuczkę w chórze, której nigdy nie pozna, ponieważ ona i jego syn są zrażeni; Kevin sugeruje, że pojednał się z synem. Po Sekrety online cz dubbing lub napisy.

 

Home Alone 1 

 

Home Alone 1 

 

Kevin wraca do domu i podkłada w nim ładunki wybuchowe, aby dopaść złodziei. Harry i Marv włamują się, zastawiają pułapki i doznają różnych obrażeń. Home Alone 1. Podczas gdy para ścigać Kevina przez dom, on wzywa policję i ucieka, a następnie zwabia Harry’ego i Marv do sąsiedniego domu, że włamali się wcześniej. Zasadzki go i są o odwecie, ale Marley interweniuje i puka je nieprzytomny z jego łopatą śniegu. Policja przyjeżdża i aresztować Harry’ego i Marv, identyfikując wszystkie domy, które włamali się dzięki Marv niszczycielskiej właściwości zalania ich. 6 przepisów na wykonanie domowych odżywek do włosów dla każdego rodzaju włosów.

 

Najlepszy film świąteczny 

 

Najlepszy film świąteczny 

 

Podczas świąt Bożego Narodzenia Kevin z rozczarowaniem odkrywa, że jego rodzina wciąż jest daleko. Wtedy słyszy, jak Kate wchodzi do domu i woła go; godzą się i wkrótce dołączają do nich Peter, Buzz, Jeff, Megan i Linnie, którzy czekali w Paryżu, aż uda im się dostać bezpośredni lot do Chicago. Najlepszy film świąteczny. Kevin milczy na temat swojego spotkania z Harrym i Marvem, choć Peter znajduje wybity złoty ząb Harry’ego. Kevin obserwuje następnie, jak Marley spotyka się z jego synem, synową i wnuczką. Marley zauważa Kevina i para macha do siebie. Właśnie wtedy Buzz, którego pokój został uszkodzony podczas fiaska, krzyczy na Kevina.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button