Filmy i rozrywka

Uwięziona online pl dubbing lub napisy HD za darmo

Kilka dni po świętach Bożego Narodzenia szwedzko-norweskie przyrodnie siostry Ida i Tuva wybrały się na zimowe nurkowanie do odległej części norweskiego wybrzeża. Pod koniec nurkowania podwodna zjeżdżalnia wodna Tuva zostaje uwięziona. Uwięziona online cz dubbing lub napisy HD za darmo.  Kiedy Ida wypływa, by wezwać pomoc. Odkrywają, że zjeżdżalnia wodna również trafiła do wody, zakopując ich sprzęt. telefony i kluczyki do samochodu, eliminując szansę na ratunek z zewnątrz. W miarę rozwoju gorączkowego wyścigu o przetrwanie, Ida zostaje poddana ostatecznej próbie charakteru i determinacji. W trakcie walki Idy o ocalenie Tuwy zostaje zdemaskowana pęknięta sorka. Kiedy wszystko wydaje się stracone, stawka wykracza poza zwykłe przetrwanie.

 

Trapped online pl dubbing 

 

Uwięziony online cz dubbing 

Różnica między survival horrorem a survival thrillerem jest prosta: to ci, którzy są w niebezpieczeństwie, są odwróceni. Na siebie? To właśnie sprawia, że proste i stresujące Breaking Surface jest idealnym thrillerem survivalowym. Dwie siostry. Jedna uwięziona na dnie norweskiego fiordu pod zwalonym głazem, druga rozpaczliwie próbująca wydostać się wcześniej. Gdy zabraknie mu powietrza w zbiornikach do nurkowania. To prosta elegancja połączona z ich rodzicielską desperacją. Co zwiększa niebezpieczeństwo i chęć widzów do zobaczenia, jak wychodzą z sytuacji, która wydaje się być prawie niemożliwa.

 

Watch The Trap 2021

 

Uwięziona online cz dubbing lub napisy HD za darmo

 

Oczywiście, uwięziona siostra Tuva (Martin) jest bardziej doświadczona z dwóch, profesjonalny nurek, który trzyma się na Boże Narodzenie, podczas gdy jej siostra Ida (Gammel) odwiedza dom rodzinny na Boże Narodzenie. Trapped online cz dubbing 2020. Skierowany na dosłownie cieplejsze wody, z dala od sprzątania gruzu wokół śrub napędowych tankowców. Natomiast Ida szuka przerwy w swoim rozpadającym się małżeństwie. Nadal nosi więcej niż trochę bagażu z dzieciństwa pływania, które prawie kosztowało Tuva jego życie (pierwszy w serii sekwencji napinających napięcie przed prawdziwym kryzysem ustawia w).

 

film Uwięziona online

 

Watch The Trap 2021

 

To takie proste równanie, a każdy moment jest ustawiony idealnie: nie telegraficznie, ale czysta broń Czechowa (a raczej zawór regulacyjny Czechowa). Wszystko ma proste, liryczne znaczenie. Oczywiście, to Tuva, którą przypiął nurek z wiedzą, bo oznacza to, że może zapewnić szczupłą ekspozycję przy ograniczonej ilości powietrza. Jak idzie z Idą w coraz bardziej desperackiej misji. Ida oczywiście podejmuje coraz bardziej niebezpieczną podróż na powierzchnię, narażając się na zwroty akcji i ratując siostrę, którą wcześniej zawiodła. 10 horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach.

 

Uwięziona online pl dubbing lub napisy HD za darmo

 

To szczupła i wydajna produkcja filmowa scenarzysty/reżysera Hedéna, która gra dokładnie to, co przewidujesz, pozwalając na odrobinę szczęśliwego uznania za każdym razem, gdy spojrzenie w bok na niebezpieczną skałę lub kieszeń powietrzną w zanurzonym tunelu opłaca się dokładnie tak, jak się spodziewasz. Nie ma tu ani jednej wolnej klatki, a autorzy zdjęć Anna Patarakina i Eric Börjeson (ten ostatni zajmuje się sekwencjami podwodnymi) uchwycili chłodny strach w każdym przepięknym ujęciu. W krajobrazie wyrzeźbionym z łupkowych szarości, skąpanym w stalowym błękicie i mrocznej głębi. Również umiejscowienie ma doskonały i uporządkowany sens. Nigdy nie ma się wrażenia, że pielęgniarki są tylko gdzieś w zbiorniku do nurkowania. Zamiast tego fiord i jego brzegi czują się jak jedno zunifikowane miejsce, tak że kiedy Ida przechodzi z brzegu na dno morza, jest już więcej powietrza, więcej tykania zegara od. Piwo dla włosów: oto jak używać piwa, aby osiągnąć zdrowe, miękkie i lśniące włosy.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button