Filmy i rozrywka

Sing 2 online cz dubbing lub napisy film 2021

Sing 2 online pl dubbing lub napisy film 2021  to amerykański komputerowo animowany muzyczny film komediowy z 2021 roku wyprodukowany przez Illumination i dystrybuowany przez Universal Pictures. Sequel filmu Sing z 2016 roku został napisany i wyreżyserowany przez Gartha Jenningsa, a w rolach głównych występują Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Scarlett Johansson, Nick Kroll, Taron Egerton, Tori Kelly, Nick Offerman i Jennings, którzy powtarzają swoje role z pierwszego filmu. W sequelu pojawią się także nowe postacie, którym głosu użyczą Bobby Cannavale, Halsey, Pharrell Williams, Letitia Wright, Eric André, Chelsea Peretti i Bono.

 

Sing 2 online pl dubbing lub napisy film 2021

 

Sing 2 online pl dubbing lub napisy film 2021

 

Film miał swoją premierę na AFI Fest 14. listopada 2021 roku, a w amerykańskich kinach pojawi się 22 listopada nakładem Universal Pictures. Grudzień 2021 r.
Sing 2 online cz dubbing
lub napisy film 2021.

Po wydarzeniach z pierwszego filmu, Buster Moon i jego nowa obsada mają zadebiutować w Teatrze Crystal Tower w pełnym przepychu Redshore City. Ale bez żadnych koneksji, on i jego piosenkarze muszą zakraść się do biur Crystal Entertainment, prowadzonego przez pozbawionego skrupułów magnata Jimmy’ego Crystala, gdzie gang rozstawia go z niedorzecznym pomysłem obsadzenia lewicowej legendy rocka Claya Callowaya w ich show. Buster musi wyruszyć na poszukiwanie Claya, teraz pustelnika, i przekonać go do powrotu na scenę.

 

Sing 2 bajka online

 

Sing 2 bajka online

Matthew McConaughey jako Buster Moon, optymistyczny koala, który jest właścicielem Moon Theatre. Zaśpiewaj 2 bajki online. Reese Witherspoon jako Rosita, locha, która porzuciła swoje nastoletnie muzyczne marzenia, by zostać oddaną gospodynią domową i matką 25 prosiąt.

Scarlett Johansson jako Ash, nastoletnia jeżozwierzowa punk-rockowiec, która bierze udział w alternatywno-rockowym muzycznym duecie ze swoim największym fanem, Clayem Callowayem. Taron Egerton jako Johnny, nastoletni goryl i były skazaniec, który chce śpiewać.

 

Bajkowy śpiew 2 

 

Bajkowy śpiew

 

Tori Kelly jako Meena, nastoletnia słonica o doskonałym głosie śpiewającym, która wcześniej pokonała ciężką tremę. Nick Kroll jako Gunter, namiętnie tańcząca świnia, która jest partnerem Rosity w serialu. Bajkowy śpiew 2. Bobby Cannavale jako Jimmy Crystal, wilk i potentat medialny, który prowadzi Crystal Entertainment. Halsey jako Porsha Crystal, wilczyca i rozpieszczona córka Jimmy’ego Crystala. Fryzury dla włosów rzadkich.

 

Sing 2 online 

 

Sing 2 online cz dubbing g 

Pharrell Williams jako Alfonso, słoń, który jest właścicielem ciężarówki z lodami i działa jako miłosne zainteresowanie Meeny.
Nick Offerman jako Norman, świnia i mąż pracoholik Rosity. Sing 2 dubbing online. Letitia Wright jako Nooshy, uliczna tancerka Lynx, która pomaga Johnny’emu odzyskać pewność siebie podczas nauki choreografii. Eric André jako Darius, zadufany w sobie jak, który w scenicznej produkcji zostaje obsadzony naprzeciwko Meeny w romantycznym duecie. Filmy świąteczne – 10 najpiękniejszych filmów świątecznych.

 

Sing 2 film 2021

 

Chelsea Peretti jako Suki, protekcjonalna psia asystentka Jimmy’ego Crystala i łowca talentów. Sing 2 film 2021. Bono jako Clay Calloway, podstarzały lew, który kiedyś był legendą gwiazd rocka. Garth Jennings jako Miss Crawly, starsza szklanooka iguana, która jest asystentką administracyjną Bustera.

 

Sing 2 najlepsza bajka animowana

 

Sing 2 najlepsza bajka animowana

 

W grudniu 2020 roku Joby Talbot powrócił do komponowania muzyki.Zespół U2 wykonał oryginalną piosenkę filmu „Your Song Saved My Life”. Sing 2 najlepsza animowana bajka. Piosenka została wydana 3. Listopad 2021 r. Wśród pozostałych utworów muzycznych znajdą się piosenki Kiana Ledé, BTS, Sam i, Billie Eilish, Eltona Johna i nie tylko. Ścieżka dźwiękowa do filmu ma się ukazać 17. Grudzień 2021 r.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button