Filmy i rozrywka

Moonfall online cz dubbing lub napisy 2022

Moonfall online cz dubbing lub napisy 2022 katastroficzny film science fiction współautorstwo, reżyseria i współprodukcja Roland Emmerich. Występują w nim Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley, Michael Peña, Charlie Plummer, Kelly Yu i Donald Sutherland. Film został nakręcony w Montrealu przy budżecie 140 milionów dolarów, co czyni go jednym z najdroższych niezależnie wyprodukowanych filmów wszech czasów.

 

Moonfall online cz dubbing lub napisy 2022

 

Moonfall online cz dubbing lub napisy 2022

 

Moonfall ma trafić do kin 4. Luty 2022 roku przez Lionsgate. Księżyc zostaje wytrącony ze swojej orbity przez nieznaną siłę i zostaje postawiony na kursie kolizyjnym z Ziemią.  Moonfall online cz dubbing. Dwóch astronautów i teoretyk spisku łączą siły, aby zapobiec katastrofie i odkryć, że Księżyc nie jest tym, czym się wydaje.

Piwo dla włosów

.

 

Halle Berry jako Jocinda „Jo” Fowler, była astronautka, która obecnie jest kierownikiem NASA. Patrick Wilson jako Brian Harper, zhańbiony astronauta, który w pierwszych pięciu minutach filmu widzi atak czarnej cieczy na swoją załogę.

 

Watch Moonfall 2022

 

Watch Moonfall 2022

 

John Bradley jako K. C. Houseman – teoretyk spiskowy, który wierzy, że Księżyc jest konstrukcją. Michael Peña jako Tom Lopez. Charlie Plummer jako Sonny Harper. Kelly Yu jako Michelle. Donald Sutherland jako Holdenfield. Eme Ikwuakor jako Doug Davidson. Karolina Bartczak jako Brenda Lopez. Moonfall Moonfall online cz dubbing. Maxim Roy jako kapitan Gabriella Auclair. Stephen Bogaert jako Albert Hutchings. Azriel Dalman jako Sonny Child. Filmy o wilkołakach : Top 10 filmów o wilkołakach

 

Moonfall online 2022

 

Moonfall online 2022

 

W maju 2019 roku ogłoszono, że Roland Emmerich napisze scenariusz i wyreżyseruje film. Z budżetem 140 milionów dolarów jest jednym z najdroższych filmów niezależnych w historii. Prawa do dystrybucji nabyła firma Lionsgate, a międzynarodowe prawa do dystrybucji nabyła firma AGC International. W maju 2020 roku w obsadzie znaleźli się Josh Gad i Halle Berry, a w czerwcu dołączyli Patrick Wilson i Charlie Plummer. W październiku do obsady dołączyli Stanley Tucci, John Bradley, Donald Sutherland i Eme Ikwuakor, przy czym Bradley zastąpił Gada z powodu konfliktów terminarzowych. Filmowanie rozpoczęło się w Montrealu w październiku 2020 roku, po wcześniej zaplanowanym wiosennym starcie, i trwało łącznie 61 dni. Michael Peña, Carolina Bartczak, Maxim Roy i Stephen Bogaert zostali dodani w styczniu 2021 roku, przy czym Peña zastąpił Tucciego w jego roli z powodu ograniczeń w podróżowaniu , które uniemożliwiły Tucciemu podróżowanie na filmowanie. Premiera filmu w kinach zaplanowana jest na 4. Luty 2022 r.

 

Moonfall online

 

Moonfall online

 

W filmie Moonfall tajemnicza siła wybija Księżyc z orbity wokół Ziemi i wysyła go na kurs kolizyjny z życiem, jakie znamy. Mając zaledwie kilka tygodni do uderzenia i świat na skraju zagłady, kierownik NASA i była astronautka Jo Fowler (zdobywczyni Nagrody Akademii® Halle Berry) jest przekonana, że posiada klucz do uratowania nas wszystkich – ale tylko jeden astronauta z jej przeszłości, Brian Harper (Patrick Wilson, „Midway”) i teoretyk spiskowy K, wierzą jej. C. Houseman (John Bradley, „Gra o tron”).  Moonfall online cz dubbing. Ci nieprawdopodobni bohaterowie podejmują się niemożliwej, ostatniej misji w kosmos, zostawiając za sobą wszystkich, których kochają, tylko po to, by odkryć, że nasz księżyc nie jest tym, czym nam się wydaje.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button