Filmy i rozrywka

Resident evil welcome to racoon city online cz dabing 2021

Resident evil welcome to racoon city online cz to nadchodzący survival horror napisany i wyreżyserowany przez Johannesa Robertsa. Adaptacja historii z pierwszej i drugiej gry Capcomu stanowi reboot serii filmowej Resident Evil i będzie siódmym filmem fabularnym luźno opartym na serii gier wideo o tej samej nazwie. W filmie wystąpią Kaya Scodelario, Hannah John-Kamen, Robbie Amell, Tom Hopper, Avan Jogia, Donal Logue i Neal McDonough.

 

Resident evil welcome to racoon city online cz dabing 2021

 

Resident evil welcome to racoon city online cz dabing 2021

 

Rozwój nastąpił na początku 2017 roku, po wydaniu Resident Evil: The Final Chapter, a zainteresowanie projektem wyraził producent James Wan. Resident evil welcome to racoon city online cz dabing 2021. Później prezes Constantin Film, Martin Moszkowicz, powiedział, że reboot filmowej franczyzy jest w trakcie prac. W tym samym miesiącu Wan został poproszony o wyprodukowanie rebootu ze scenariuszem Grega Russo; następnie Roberts został zatrudniony zarówno jako scenarzysta, jak i reżyser, a zarówno Wan, jak i Russo opuścili projekt. Filmowanie rozpoczęło się 17. Październik 2020 w Greater Sudbury, Ontario, Kanada. W maju 2021 roku odbyły się ponowne zdjęcia do filmu.

 

Resident evil 2021 horror 

 

Resident evil 2021 horror cz dubbing 

 

Kaya Scodelario jako Claire Redfield, młodsza siostra Chrisa, która prowadzi śledztwo w sprawie korporacji Umbrella.
Lauren Bill jako młoda Claire Redfield. Bill portretuje również Emmę Kendo, zarażoną młodszą córkę Roberta Kendo. Resident evil 2021 horror cz dubbing. Hannah John-Kamen jako Jill Valentine, członkini STARS (Special Tactics And Rescue Service) i partnerka Chrisa. Robbie Amell jako Chris Redfield, starszy brat Claire i członek STARS, który zostaje wysłany na śledztwo do rezydencji Spencera. Tom Hopper jako Albert Wesker, członek STARS, który pracuje jako podwójny agent dla korporacji Umbrella. Avan Jogia jako Leon S. Kennedy, rekrut Departamentu Policji Raccoon City (RPD), który łączy siły z Claire. Donal Logue jako Chief Brian Irons, szef policji RPD. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

Neal McDonough jako William Birkin, jeden z przywódców eksperymentów Umbrelli. Lily Gao jako Ada Wong, tajemnicza szpieg, która poznaje Leona i Claire. Chad Rook jako Richard Aiken, członek STARS. Resident evil welcome to racoon city online cz. Marina Mazepa jako Lisa Trevor, jeden z eksperymentów Umbrelli. Janet Porter jako Annette Birkin, żona Williama, matka Sherry i jedna z liderek eksperymentów Umbrella. Holly De Barros jako Sherry Birkin, młodsza córka Annette i Williama, która poznaje Claire i Leona w sierocińcu.

Sammy Azero jako Enrico Marini, lider zespołu STARS Alpha. Nathan Dales jako Brad Vickers, pilot helikoptera z Team Alpha. Josh Cruddas jako Ben Bertolucci, teoretyk spiskowy prowadzący śledztwo w sprawie Umbrella Corporation. Pat Thornton jako Trucker, kierowca ciężarówki, który staje się Pacjentem Zero podczas epidemii w Raccoon City.

 

Resident evil witamy w racoon city aktorzy

 

Resident evil witamy w racoon city aktorzy

 

Prace przedprodukcyjne trwały na początku 2017 roku. Kiedy film Resident Evil: Ostatni rozdział był jeszcze w kinach. Z prezesem Constantin Film, Martinem Moszkowiczem, który powiedział, że reboot serii jest w pracach. Producent James Wan wyraził zainteresowanie projektem. Resident evil welcome to racoon city aktorzy. W grudniu 2018 roku ogłoszono, że za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Johannes Roberts. Wan potwierdził jednak jeszcze w tym samym miesiącu. Nie jest już zaangażowany w projekt i stwierdził, że doniesienia o jego udziale są przedwczesne, a zamiast tego zajmuje się produkcją Mortal Kombat (2021). Top 10 horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach.

 

Resident evil welcome to racoon city watch free

 

Resident evil welcome to racoon city watch free

 

Greg Russo został dołączony jako scenarzysta w 2017 roku. Russo, który w tym czasie miał również za zadanie napisać scenariusz do Mortal Kombat (2021), czerpał inspirację z gry wideo Resident Evil 7: Biohazard z 2017 roku, choć później wyjaśnił, że czerpał jedynie z tonu gry – „przerażającego, odizolowanego, samotnego” – a nie z samej historii. Russo chciał, aby w napisach początkowych pojawiła się piosenka Moonlight Sonata, która pojawiła się w kilku grach z serii Resident Evil. W wywiadzie dla DiscussingFilm w listopadzie 2018 roku Russo potwierdził, że nie jest już zaangażowany w projekt. W sierpniu 2019 roku Roberts powiedziała Screen Rant. Resident evil welcome to racoon city watch free.  Reboot będzie „super, super straszny” i bardziej wierny grom niż poprzednie filmy. W sierpniu 2019 roku Roberts powiedziała Screen Rant, że reboot będzie „super, super straszny”.

 

Horror 2021 nowy

 

Horror 2021 nowy

 

W oświadczeniu dla Deadline Hollywood, Roberts powiedział, że film będzie oparty na grach Resident Evil (1996) i Resident Evil 2 (1998), wraz z. Resident evil welcome to racoon city online cz. Naprawdę chciałem wrócić do oryginalnych dwóch pierwszych gier i odtworzyć przerażające, trzewiowe doświadczenie. Horror 2021 News. Które miałem, gdy pierwszy raz w nie grałem. Jednocześnie opowiadając przyziemną, ludzką historię o małym, umierającym amerykańskim miasteczku. 

 

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button