Filmy i rozrywka

Sonic the Hedgehog 2 online pl dubbing lub napisy

Sonic the Hedgehog 2 online pl dubbing lub napisy 2022 to komediowy film action-adventure w reżyserii Jeffa Fowlera i napisany przez Pata Caseya, Josha Millera i Johna Whittingtona, oparty na grze wideo wydanej przez firmę Sega. W sequelu Sonic the Hedgehog (2020) powraca Ben Schwartz jako głos Sonic the Hedgehog, a reszta obsady to James Marsden, Tika Sumpter, Natasha Rothwell, Adam Pally, Shemar Moore, Colleen O’Shaughnessey, Idris Elba i Jim Carrey. Film podąża Sonic (głos Schwartz) i Tails (głos O’Shaughnessey), jak starają się zatrzymać Doc Eggman (głos Carrey) i Echidna Knuckles (głos Elba) od znalezienia Master Emerald.

 

Sonic the Hedgehog 2 online pl dubbing lub napisy 2022

 

Sonic the Hedgehog 2 online pl dubbing lub napisy 2022

 

Po sukcesie pierwszego filmu i z planami na serial, Paramount Pictures zapowiedziało sequel na maj 2020 roku. Filmowanie odbywało się od marca do czerwca 2021 roku w Vancouver i na Hawajach. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

Sonic the Hedgehog 2 ma się ukazać w kinach w Stanach Zjednoczonych w dniu Aug. Kwiecień 2022, przez Paramount Pictures we współpracy z Sega Sammy Group. W lutym 2022 roku Paramount potwierdził, że trzeci film i seria spin-off skupiona na Knucklesie jest w pracach.

 

Film Sonic the Hedgehog 2 online 2022

 

Film Sonic the Hedgehog 2 online 2022

 

Po wydarzeniach z pierwszego filmu, Sonic jest zdeterminowany, aby ustanowić siebie jako bohatera i postanawia zostać w Green Hills, podczas gdy Tom i Maddie udają się na Hawaje na ślub jej siostry Rachel. Sonic the Hedgehog 2 online cz. Kiedy Dr Eggman powraca z Mushroom Planet w poszukiwaniu Master Emerald, aby podbić świat i zemścić się na Sonicu z pomocą echidny Knucklesa, Sonic i jego nowy przyjaciel Miles „Tails” Prower wyruszają w pełną przygód podróż dookoła świata, aby znaleźć Emerald zanim wpadnie w niepowołane ręce.

 

Film online 2022

 

Styczeń 27, 2020 Jim Carrey wyraził zainteresowanie pojawieniem się w sequelu, ponieważ uważa, że jego postać, czarny charakter Dr. Robotnik, mogłaby zostać rozbudowana w sequelu. „Nie miałbym nic przeciwko, gdybym poszedł zrobić kolejny odcinek. Bo przede wszystkim była to świetna zabawa i prawdziwe wyzwanie, by spróbować przekonać ludzi.  Mam trzycyfrowe IQ… Jest tyle miejsca, wiesz. Robotnik nie osiągnął jeszcze swojej apoteozy”. 6 marca 2020 roku gwiazda Sonic the Hedgehog James Marsden potwierdził, że podpisał kontrakt na wiele sequeli.

 

Komedia 2022  Hedgehog Sonic 2

 

Komedia 2022  Jeż Sonic 2.

 

W dniu 26. 20 stycznia 2021 roku Tika Sumpter ogłosiła. Sonic the Hedgehog 2 online pl, że powtarza rolę Maddie Wachowski. W marcu 2021 roku ogłoszono, że Ben Schwartz i Jim Carrey ponownie wcielą się w swoje role, odpowiednio jako Sonic i Carrey. W tym samym miesiącu potwierdzono, że Adam Pally powtórzy swoją rolę jako Wade Whipple.

Wreszcie w kwietniu 2021 roku potwierdzono, że James Marsden powróci jako Tom Wachowski. 16. 6 czerwca 2021 roku ogłoszono, że Shemar Moore dołączył do obsady w nieujawnionej roli. 10. 8 sierpnia 2021 roku ogłoszono, że Idris Elba oficjalnie dołączył do obsady jako głos Echidna Knucklesa. W tym samym miesiącu potwierdzono, że Natasha Rothwell ponownie wcieli się w rolę Rachel. 29. 20 września 2021 roku ogłoszono, że Lee Majdoub ponownie wcieli się w rolę agenta Stone’a. 7. 12 grudnia 2021 roku Colleen O’Shaughnessey ogłosiła, że powróci do woo Milesa „Tails” Prowera. 23. 1 stycznia 2022 roku ogłoszono, że Tom Butler i Elfina Luk ponownie wcielą się w role komandora Waltersa i sekretarza bezpieczeństwa wewnętrznego.

 

Aktorzy filmowi

 

Plakat ze zwiastunem został odsłonięty 7. Grudzień 2021 r. Dzień później na The Game Awards 2021 ukazał się pierwszy zwiastun. W zwiastunie pojawia się przerobiona wersja muzyki Masato Nakamury „Emerald Hill Zone” z oryginalnej gry wideo Sonic the Hedgehog 2 (1992). Sonic the Hedgehog 2 online cz trailer spotkał się z przytłaczająco pozytywnymi reakcjami fanów, a Elba jako Knuckles zebrał kolejne pochwały. Recenzenci zauważyli różnicę w reakcjach w porównaniu do pierwszego zwiastuna filmu, który ukazał się 30. Kwiecień 2019 r. Severan online cz dubbing lub napisy 2022.

 

W tygodniu poprzedzającym Super Bowl, Paramount wypuścił cztery spoty telewizyjne prezentujące nowy materiał filmowy oraz ujawnienie robota Death Egg. 13 lutego 2022 roku podczas Super Bowl LVI wyemitowano specjalny spot telewizyjny. Plakat do wydania teatralnego nie zawierał nazwiska O’Shaughnessey, co doprowadziło do protestów fanów. Międzynarodowy plakat, który został wydany wkrótce potem, zawierał jej nazwisko, jak również nazwisko Sumptera w górnym polanie. 14 marca 2022 roku ukazał się drugi i ostatni trailer. Ujawniono również plakat filmu, który przypominał plakat oryginalnej gry wideo Sonic the Hedgehog 2.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button