Filmy i rozrywka

Little Yeti 2 online cz dubbing lub napisy

Małe jety 2 online cz dubbing lub napisy. Bigfoot Family to komputerowo animowany komediodramat w reżyserii Bena Stassena i Jeremy’ego Degrusona. Jest to sequel filmu Son of Bigfoot z 2017 roku. Film został wydany również jako Bigfoot Superstar.

Dwa miesiące po przekonaniu swojego ojca Bigfoota do powrotu do domu, Adam jest przytłoczony uwagą, jaką przyniosła rodzinie nowo odkryta sława ojca. Stara się też wyznać swoje uczucia zakochanej Emmie.

 

Little Yeti 2 online cz dubbing lub napisy

 

Little Yeti 2 online cz dubbing lub napisy

 

Bigfoot chce wykorzystać swoją sławę w dobrej sprawie i decyduje, że ochrona dużego rezerwatu dzikiej przyrody przed ryzykowną firmą naftową na Alasce jest idealną okazją. Little Yeti 2 online cz dubbing lub napisy… Adam pomaga ojcu, wrzucając filmik promocyjny do mediów społecznościowych. Bandy protestujących przybywają, by wesprzeć Bigfoota, który pewnej nocy tajemniczo znika. Adam i jego matka Shelly wyruszają w podróż, aby go odnaleźć i uratować wraz ze swoimi zwierzęcymi przyjaciółmi.

 

Po przybyciu na Alaskę Adam i Shelly spotykają protestanta, który ostatni raz widział Wielką Stopę, Arlo Woodstocka. Shelly podąża za Arlo do ostatniego miejsca, w którym widział Bigfoota, natomiast Adam i jego zwierzęcy przyjaciele wpadają w zasadzkę pracowników firmy naftowej. Ucieka i spotyka wilka, z którym zawiera umowę. Przed wyjściem Wolf zabiera go do miejsca, gdzie pracuje firma naftowa. Adam odkrywa, że Arlo faktycznie pracuje dla firmy i ożenił się z Shelly; Adam uchyla się od schwytania go. Czy istnieje yeti, Czy yeti jest prawdziwy? 

 

Mały Yeti 2 film cz

 

Mały Yeti 2 film online

 

Adam włamuje się do siedziby firmy. Potentat handlowy i właściciel firmy Conor Mandrake przygotowuje się do zniszczenia doliny za pomocą bomby, aby łatwiej wydobyć obecną ropę. Małe jety 2 online cz dubbing lub napisy. Po uwolnieniu Shelly, a także swojego ojca, który również został porwany przez firmę, Adam ucieka z nimi z kompleksu. Gdy się odwrócili, rozbroili bombę. Conor konfrontuje ich, a Adam zauważa go, ujawniając schemat.

Adam rejestruje nagranie z wyznania Conora. Conor i Arlo zostają aresztowani. Adam później spotyka się z Emmą, a ona wyjawia mu, że przypadkowo wysłał jej filmik, który ujawnił jego uczucia. Prosi Emmę, aby go adoptowała i całuje Adama, podczas gdy jego podsłuchująca rodzina gratuluje mu. Jak zmiękczyć włosy: 5 naturalnych sposobów.

 

Little Yeti 2 online 

 

Mały Yeti 2 film

 

HairCo. to mega korporacja kierowana przez Wallace’a Eastmana (Terrence Stone), która specjalizuje się w poprawianiu ludzkich włosów. Jego helikopter ściga naukowca dr Harrisona, który ucieka skacząc do rzeki.

Dwanaście lat później młody chłopak Adam Harrison (Pappy Faulkner), syn doktora Harrisona, mieszka z matką Shelly, ale wciąż jest nękany przez miejscowych łobuzów Tony’ego (Yuri Lowenthal), Dale’a (Nicholas Marj) i Garcię ( Barry D. Buckner) za to, że jest niesprawiedliwie oceniany przez innych uczniów, a także za to, że zakochał się w dobrodusznej dziewczynie Emmie (Shylo Summer). Z czasem zauważa też, że zaczynają się z nim dziać dziwne rzeczy, np. jego stopy powiększają się tak, że palce wystają mu z butów, a włosy odrastają z dnia na dzień, nawet po tym, jak matka całkowicie je obcina.

 

O filmie

 

Po odkryciu nie tylko faktu, że jego ojciec żyje, ale także jego obecnego położenia z pudełka, które ukryła jego matka Shelly (Marieve Herington), Adam wyrusza na epicką i śmiałą wyprawę, aby odkryć tajemnicę swojego dawno zaginionego ojca. tylko po to, by odkryć, że to nikt inny jak legendarna Wielka Stopa (Christopher L. Parsons), która od lat ukrywa się głęboko w lesie, by chronić siebie i swoją rodzinę przed Eastmanem, który chętnie przeprowadza eksperymenty naukowe z jego specjalnym DNA. Żadne z nich nie wiedziało, że kierowca ciężarówki o imieniu Fat Dan (Jeff Doucette) prawie przejechał Adama. Dr Harrison uratował Adama, ale Gruby Dan zdobył jakieś nagranie i umieścił je w gazecie.

 

Bajka animowana

 

Tymczasem Eastman dowiedział się o obserwacji i, choć niechętnie, rusza tropem Bigfoota. Aby wydostać Adama, Eastman aranżuje samochód matki, który zostaje przechwycony przez agenta blokady drogowej (Grant George). Mężczyźni błądzą po lesie szukając kolejnych dowodów. Po zatrzymaniu Adama, wysyła ich w fałszywe miejsce, gdzie ponoszą sromotną klęskę. W rezultacie Adam przynęcił Bigfoota jako wabik, przy czym Bigfoot został schwytany.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button