Filmy i rozrywka

Top 10 horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach

Top 10 horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach .Lista Top 10 horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach . Obejrzyj je wszystkie , jeśli się nie boisz . To niewiarygodne, że te wydarzenia kiedykolwiek miały miejsce . Horror oparty na prawdziwej historii .

 

10. Niewinne bestie

Niewinne bestie
Film oparty jest na prawdziwej historii. Clémentine jest nauczycielką w szkole średniej w Bukareszcie, a Lucas jest pisarzem. Razem mieszkają w dużym domu w środku lasu. Jednak pewnej nocy ich szczęśliwe życie zmienia się, gdy odkrywają, że „ONI” tam są. W domu, przed domem, wszędzie. Kim oni są? Czego oni chcą? Odpowiedzi na te pytania są powoli ujawniane, podsycając desperackie pragnienie przetrwania.

9. Łowcy Lwów – 10 horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach

Łowcy Lwów
Inżynier budowlany, pułkownik John Henry Patterson przyjmuje od cynicznego biznesmena Beaumonta być może najtrudniejsze zadanie w swoim życiu – budowę mostu kolejowego w Afryce Wschodniej. Brytyjczycy są tam po to, by spróbować wyprzedzić niemiecką i francuską konkurencję. Most ma powstać w ciągu pięciu miesięcy. Za pół roku Patterson spodziewa się dziecka, więc chce być w tym samym czasie w domu.

Jednak nie tylko musi pokonać problemy budowlane, aby wykonać zadanie, ale musi chwilowo przeobrazić się w łowcę lwów, który atakuje rdzennych robotników. Jest niemal bezsilny wobec podstępnej pary krwiożerczych bestii o przydomkach Duch i Mrok. Ukończenie linii kolejowej do Wybrzeża Kości Słoniowej jest więc poważnie zagrożone. Patterson zaciąga więc na pomoc doświadczonego myśliwego Charlesa Remingtona, który ma mu pomóc w walce z lwami…

8. Kanibale +18

Kanibale +18
Historia, którą opowie ten film, wydarzyła się naprawdę. Grupa czterech młodych reporterów wyrusza do lasów deszczowych Ameryki Południowej, aby nakręcić unikalny materiał o tubylcach, którzy nigdy wcześniej nie spotkali się z białym człowiekiem. Udaje im się odnaleźć plemię rzekomych ogrów, ale nie wydają się one zbytnio zainteresowane białymi przybyszami.10 horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach.

Łysienie i jak mu przeciwdziałać , Wypadanie włosów u mężczyzn

10 horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach .Więc młodzi reporterzy próbują zakłócić ich spokojne życie. Ten film jest nieodpowiedni dla osób poniżej 18 roku życia, ponieważ zawiera autentyczne nagrania orgii kanibali, które rzeczywiście miały miejsce w tamtych czasach.


7. Dom diabła – 10 horrorów opartych na prawdziwych 
wydarzenia

Dom diabła
Dom diabła to jeden z uznanych przez krytykę horrorów 2009 roku, na którą to pozycję zapracował zdecydowanie unikając wszystkich bolączek współczesnej produkcji gatunkowej. Stanowi raczej programową, nostalgiczną podróż do czasów, gdy horrory nie były jeszcze napędzane dla pierwotnego efektu drapieżnym tempem, wybujałymi akrobacjami czy przesadnym straszeniem.

Ustawienie działki do 80. lat ubiegłego wieku motywuje nie tylko fryzury i kostiumy bohaterów, ale także całą paletę stylistyczną filmu. Dom diabła nie jest więc retro czy hołdem, ale oryginalnym i starannie przemyślanym dziełem, w którym utrzymane w stylu lat osiemdziesiątych niedramatyczne zdjęcia i prostota bohaterów pomagają budować napięcie, które powoli narasta, aż staje się znośne. Narracja opiera się na rozpowszechnionym od lat 80. przesądzie o istnieniu satanistycznych kultów, które porywają dzieci do swoich brutalnych ceremonii.

Sprawdź również : 

Filmy o narkotykach : 10 komedii o narkotykach

10 horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach .Pozornie zwyczajne perypetie przystojnej studentki college’u, która w potrzebie finansowej odpowiada na ogłoszenie o poszukiwaniu opiekunki do dziecka, nabierają w tym kontekście złowrogiego charakteru. Delikatnie przerażający, Dom diabła to najbardziej pomysłowy i zarazem najdoskonalej wykonany oryginalny amerykański horror ostatnich lat, choć wielokrotnie musimy przypominać, że wymaga on raczej cierpliwego i otwartego widza niż zatwardziałego, który z kolei wynagrodzi go intensywnymi przeżyciami.

6. Wolf Creek 2 – 10 horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach

Wolf Creek 2 horror oparty na prawdziwych wydarzeniach horror oparty na prawdziwych wydarzeniach
Morderca z australijskiego outbacku, Mick Taylor, po pewnym czasie nieobecności powraca, by nękać kolejną grupę niczego nie podejrzewających turystów. Prawdziwy horror zaczyna się w momencie, gdy para zakochanych Babooners zapuszcza się do kanionu Wolf Creek, gdzie zmuszeni są spędzić noc w namiocie.

Podczas wakacji w australijskim outbacku trio backpackerów – Rutger, Katarina i Paul – odwiedza legendarny krater Wolf Creek. Jednak ich marzenie o przygodzie zmienia się w przerażający koszmar po tym, jak natykają się na jednego z miejscowych, który jest plagą wszystkich turystów: niesławnego Micka Taylora. Podczas gdy gang próbuje przed nim uciec, Mick organizuje nerwowy pościg przez niegościnny australijski outback. W końcu przeżywa tylko jeden – Paweł. Mick zaciąga go do swojego legowiska, gdzie każe mu w pełni odczuć swoje okrucieństwo.10 horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach. Koń – Zrozumieć konia , wszystko o koniach

Jeśli Paul ma mieć jakąkolwiek nadzieję w desperackiej walce o przetrwanie, z której jeszcze nikt nie wyszedł żywy, będzie musiał wykorzystać całą swoją pomysłowość, by oszukać człowieka stojącego za morderczym ogrem, by zmienił się w równie bezduszne monstrum.

5 horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach

5. W mocy diabła

W mocy diabła horrory oparte na prawdziwych wydarzeniach horrory oparte na prawdziwych wydarzeniach
Emily Rose to dobra, bogobojna dziewczyna, która została przyjęta na studia. Po raz pierwszy dziwne rzeczy zaczynają się dziać w jej życiu pewnej nocy, kiedy zostaje sama w akademiku, bo jej koledzy z klasy poszli do domu. Ataki diabła zaczęły się od tego, że poczuła zapach spalenizny, rzeczy poruszały się wokół niej spontanicznie, następnie zły duch przejął jej ciało i zaczął manipulować nią wbrew jej woli. Później zjawiska te nasiliły się, a prześladowania stały się coraz częstsze i intensywniejsze.

4. Texas Chainsaw Massacre Horror oparty na prawdziwej historii 

Texas Chainsaw Massacre Horror nakręcony na podstawie prawdziwej historii Horror oparty na prawdziwej historii
Producent Michael Bay (The Rock, Armageddon, Pearl Harbor) przygotował dla widzów genialny horror. Film obowiązkowy, nawet jeśli zamkniesz na niego oczy. Z wynikiem 29,1 miliona dolarów w ciągu pierwszych trzech dni wyświetlania, horror „Teksańska masakra piłą mechaniczną” znalazł się w czołówce najlepiej zarabiających filmów. Horror oparty na prawdziwej historii.

Nie dziwi więc fakt, że produkuje go słynny reżyser Michael Bay, który ma na swoim koncie takie hity jak The Rock, Armageddon, Pearl Harbor, Les Misérables i Les Misérables II. Historia filmu jest inspirowana prawdziwym wydarzeniem, które miało miejsce w Teksasie w 1973 roku. Wtedy grupa przechodzących nastolatków walczyła o gołe przetrwanie z rodziną psychopatycznych morderców na odległej farmie.

3. Ucieczka Horror oparty na prawdziwej historii 

Ucieczka horror filmowany przez prawdziwe wydarzenie horror filmowany przez prawdziwe wydarzenie horror filmowany przez prawdziwe wydarzenie
Fotograf Chris (Daniel Kaluuya) przyjeżdża ze swoją dziewczyną Rose (Allison Williams) w odwiedziny do jej rodziców. Zapewnia go, że wszystko będzie dobrze, w końcu jego rodzice są wykształconymi białymi i nie będą mieli nic przeciwko jego czarnemu rodowodowi. Filmy oparte na prawdziwych wydarzeniach.

 

Jednak po przyjeździe zaczynają się dziać dziwne rzeczy, od rozpoznania agresywnego brata, przez parę czarnych służących, po „białe” przyjęcie. Chris słusznie podejrzewa, że w tej rodzinie wszystko nie jest w porządku, nawet w biały dzień.Jeden z najlepszych  horrorów opartych na prawdziwym wydarzeniu.

2. 3:15 Umrzesz!

3.15 horrory oparte na prawdziwych wydarzeniach horrory oparte na prawdziwych wydarzeniach
13 listopada 1974 roku policja otrzymała gorączkowy telefon, który doprowadził ją do 112 Ocean Avenue w Amityville na Long Island. Wewnątrz rozległego domu czekała ich przerażająca scena – cała rodzina DeFe została zamordowana. W następnych dniach Ronald DeFeo, Jr. przyznał się do zastrzelenia kolejno swoich rodziców i czwórki rodzeństwa, twierdząc, że głosy w domu skłoniły go do popełnienia makabrycznych morderstw 10 Horror Movies Based on True Events .

Rok później George i Kathy Lutz wraz z dziećmi wprowadzają się do tego domu i wierzą, że będzie to ich wymarzony dom. Jednak krótko po tym, jak się zaręczyli, zaczynają się dziać dziwne i niewytłumaczalne rzeczy, ze wszystkich kątów domu słychać dziwne głosy …

1. Zniewolony przez demony Filmy oparte na prawdziwych wydarzenia 

Zniewolenie demonów horror oparty na prawdziwych wydarzeniach horror oparty na prawdziwych wydarzeniach
Przerażający przypadek z domu w Amityville nie był pierwszym – wcześniej w Harrisville dochodziło do tajemniczych przerażających zdarzeń. Oparty na prawdziwych wydarzeniach „Captive of Demons” opowiada przerażającą historię światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych Eda i Lorraine Warrenów, którzy zostają wezwani na odległą farmę, aby pomóc rodzinie terroryzowanej przez mroczne siły.Horror oparty na prawdziwym wydarzeniu. 

W najbardziej przerażającym przypadku w ich życiu, są zmuszeni do spotkania z potężną demoniczną istotą.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button