Filmy i rozrywka

Ambulans online pl dubbing lub napisy 2022

Ambulans online pl dubbing lub napisy 2022 to nadchodzący amerykański film sensacyjny akcji, którego reżyserem i producentem jest Michael Bay. Film jest koprodukcją New Republic Pictures, Endeavor Content, Project X Entertainment oraz Bay Films i oparty jest na duńskim filmie o tym samym tytule z 2005 roku autorstwa Lauritsa Munch-Petersena i Larsa Andreasa Pedersena.

 

Ambulans online pl dubbing lub napisy 2022

 

Ambulans online pl dubbing lub napisy 2022

 

Film, w którym występują Jake Gyllenhaal, Yahya Abdul-Mateen II i Eiza González, opowiada o dwójce przybranego rodzeństwa, które staje się złodziejami bankowymi i kradnie karetkę obsadzoną przez ratownika medycznego i policjanta w stanie krytycznym. Ambulans online cz dubbing lub napisy 2022. 

Projekt został po raz pierwszy ogłoszony w sierpniu 2015 roku, z Phillipem Noyce’em dołączonym do reżyserii. W 2017 roku zastąpili go Navot Papushado i Aharon Keshales, których ostatecznie w 2020 roku zastąpił Bay. Zdjęcia główne rozpoczęły się w styczniu 2021 roku w Los Angeles z udziałem operatora Roberta De Angelisa i zakończyły się w marcu tego samego roku. W trakcie postprodukcji Lorne Balfe skomponował ścieżkę muzyczną. Film ma trafić na ekrany kin przez Universal Pictures w dniu 8. Kwiecień 2022 r.

 

Film online Ambulans 2022 pl

 

Film online Ambulans 2022 pl

 

William Sharp jest weteranem wojennym, który desperacko potrzebuje 231 tysięcy dolarów na operację swojej żony. Zgłasza się do niego Danny, jego przybrany brat i życiowy przestępca, który namawia go do wzięcia udziału w napadzie na bank wartym 32 miliony dolarów. Ambulans online cz dubbing lub napisy 2022. Napad nie udaje się, gdy funkcjonariusz LAPD zostaje postrzelony. Para wkrótce ucieka w karetce z ratownikiem medycznym i umierającym policjantem jako zakładnikami.

 

Nowe filmy online 

 

 

 

Ambulans to amerykański remake duńskiego filmu o tym samym tytule z 2005 roku. Film został zapowiedziany na 28. Sierpień 2015, z Phillipem Noyce’em dołączonym do reżyserii ze scenariusza Chrisa Fedaka. Dwa lata później pojawiła się informacja, że Noyce opuścił projekt, a jego miejsce zajął duet reżyserski Navot Papushado i Aharon Keshales. Jednak film nigdy nie trafił do produkcji. W dniu 11. 11 listopada 2020 roku Michael Bay został ogłoszony nowym reżyserem, a film został ogłoszony jako „projekt napędzany charakterem”, który wykorzysta elementy ze Speeda (1994) i Bad Boys (1995), jednocześnie odchodząc od normalności Baya „standardowych eksplozji”.

 

Darmowy film Ambulans

 

Darmowy film Ambulans

 

Film został sfinansowany przez Endeavor Content, a wyprodukowany przez New Republic Pictures i Project X. Do obsady dołączają Jake Gyllenhaal i Dylan O’Brien jako dwaj bracia, którzy kradną zajęty ambulans, z Eizą González w negocjacjach do roli sanitariuszki. 11. 1 grudnia 2020 roku Universal Pictures potwierdziło, że będzie dystrybuować film i ogłosiło, że O’Brien opuścił film z powodu konfliktów harmonogramu; Yahya Abdul-Mateen II został obsadzony jako jego zastępca, zdoławszy zmieścić film w swoim harmonogramie po przesunięciu produkcji superbohaterskiego filmu Aquaman i Zaginione Królestwo (2022).

Trzy dni później potwierdzono udział Gonzáleza w głównej roli. Dołączając do obsady, Garret Dillahunt, A Martinez, Keir O’Donnell i Moses Ingram w styczniu 2021; Wale Folarin, Cedric Sanders, Jackson White, Colin Woodell, Olivia Stambouliah, Jesse Garcia, Victor Gojcaj i Remi Adeleke w lutym; i Devan Chandler Long w maju. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

 

Aktorzy występujący w filmie „Ambulans 2022

 

Ambulans rozpoczął filmowanieSanitka online cz dubbing lub napisy 2022. W Los Angeles 11. Styczeń 2021, w którym González został zauważony rozmawiając z ratownikiem medycznym, aby uzyskać więcej informacji na temat jej roli i przestrzeganie protokołów bezpieczeństwa spowodowane.

3 lutego González została zauważona podczas sesji zdjęciowej w centrum Los Angeles z Bayem. Pod koniec miesiąca Bay podzielił się na Instagramie wybuchowym wyczynem z karetką, w którym był widziany na dolly kamery; wyczyn został skrytykowany przez /Film za narażenie kilku członków załogi. W marcu widziano Gyllenhaala, który gwałtownie strzelał z pistoletu i był zaangażowany w sekwencję pościgu z helikopterem. Po trzech miesiącach zdjęć. Stambouliah potwierdził, że zdjęcia główne zakończyły się 18. Marzec 2021 r. Top 10 najpiękniejszych ras psów na świecie.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button