Filmy i rozrywka

Filmy o koniach : Top 10 najlepszych filmów

Filmy o koniach : Top 10 .Obejrzyj najlepsze filmy o koniach . Lista top 10 must see filmów o koniach . Filmy o koniach są pełne emocji , wzruszeń , miłości ale przede wszystkim koni . No to sprawdźmy listę filmów :

 

10. Handsome Beauty Filmy o koniach

 

Piękno Piękno

 

Najbardziej niesamowita zwierzęca historia wszech czasów – ekscytujące przygody czarnego ogiera.
Historia czarnego ogiera przenosi nas do posiadłości zamożnej rodziny, która kupiła go jako źrebaka. Niestety, pani zachorowała, więc wraz z rodziną musiała opuścić rodzinny kraj i udać się za ocean do lepszych warunków klimatycznych. Sprzedali konia, ale chłopiec, który się nim zaopiekował, obiecał, że kiedyś po niego wróci. Od tego momentu dla Beauty jest to trudny czas. Gdy znalazł dobrego właściciela, zawsze działo się coś złego i musiał go sprzedać. Dożył jednak szczęśliwej starości – pierwotny stajenny przez lata zaoszczędził trochę pieniędzy i kupił konia.

 

9. Zaklinacz koni Filmy o koniach

 

degustator języka końskiego

W życiu czternastoletniej Grace tragicznie zapisał się wypadek samochodowy, w którym poważnie ranny został również jej ukochany koń Pilgrim. Losy dziewczynki i zwierzęcia wydają się nierozerwalnie związane, a jeśli zrozpaczona matka Annie (Kristin Scott Thomas) chce przywrócić szczęście córce, musi najpierw znaleźć sposób na uzdrowienie konia. Może to zrobić tylko człowiek o niezwykłym darze łagodzenia bólu ran ciała i duszy, doświadczony zaklinacz koni Tom Booker (Robert Redford). Annie, Grace i Pilgrim jadą więc do odległej Montany na farmę Toma i proszą go o pomoc. Przerażająca klątwa wypadku powoli blednie, a między dżentelmeńskim zaklinaczem koni a żywiołową wydawczynią Annie rozwija się kruchy romans…

Olej kokosowy , broń przeciwko wypadaniu włosów

8. Koń dla Winky Filmy o koniach

 

kuna do winkielków

Sześcioletnia Winky Wong przeprowadziła się z rodzicami do Holandii, gdzie jej rodzice otworzyli chińską restaurację. Dziewczynka poznaje panią Korę i pana Siema, którzy mają gospodarstwo z pięknymi końmi. Zbliża się św. Mikołaj, a w szkole uczy się dzieci, że przynoszą prezenty, które dzieci sobie życzą. Winky bardzo chciałaby mieć konia, a kiedy 5. Grudzień, przed domem pojawia się koń, Winky jest podekscytowany. Oczywiście koń należy do św. Mikołaja, a może do wujka Szema?

 

7. Kowboje i anioły Filmy o koniach

 

kowbojki i anioły

Ida, ostra buntowniczka, marzy o tym, by pewnego dnia odnaleźć swojego ojca, jeźdźca rodeo. Jej matka przez lata trzymała w tajemnicy przed nią jego prawdziwą tożsamość. Kiedy Ida wybiera się na lokalne rodeo, poznaje zespół dziewczyn rodeo zwanych Sweethearts. Na ich czele stoi kowbojska legenda Terence Parker. Terence szybko odkrywa, że Ida jest wnuczką zmarłego przed laty przyjaciela i postanawia jej pomóc. Ida dołącza więc do jeźdźców i wyrusza z nimi na rodeo po zachodzie. Ma nadzieję, że po drodze odnajdzie swojego ojca, ale odkrywa o wiele więcej, w tym miłość do koni, która nada jej życiu nowy kierunek. Filmy o koniach : Top 10 filmów .

Filmy o koniach : Top 10

 

6. Winning Stallion Filmy o koniach

 

Winning Stallion Horse Movies: Top 10

Wyreżyserowany przez Craiga Clyde’a amerykański dramat śledzi 15-letniego Patricka McCardie (Zac Efron), który zmaga się z życiem i szuka własnej tożsamości. Jego ojciec, były zawodowy piłkarz, chce, by syn poszedł w jego ślady, ale Patrick nie jest zbytnio zainteresowany tym sportem. Nie dogaduje się z nim ani z kolegami z klasy i dopiero przyjaźń ze starszym muzykiem Houstonem Jonesem (Bill Cobbs) sprawia, że jego świat się otwiera. Jones jest byłym dżokejem i trenerem koni wyścigowych, a po uratowaniu i wyleczeniu kontuzjowanego ogiera chciałby przygotować go do prestiżowego Derby. A Patrick, wraz z dwójką innych nastolatków, Jill (Crystal Hunt) i Chuckiem (Rob Pinkston), chcą mu w tym pomóc. Ale czy tylko sześć tygodni wystarczy, by zmienić outsiderów w zwycięzców?

 

5. Buck Filmy o koniach

 

Filmy Buck o koniach : Top 10

Buck Brannaman był molestowany przez własnego ojca, gdy miał 12 lat. Następnie wraz z bratem spędził wiele lat w rodzinie zastępczej. W koniach znalazł ukojenie, a nauczony własnymi doświadczeniami potrafił spojrzeć na życie z końskiego punktu widzenia. Dzięki temu stał się znanym ekspertem w dziedzinie interakcji koń-człowiek. Jego filozofia opiera się na idei pracy z koniem w naturze, dzięki czemu zwierzę czuje się bezpiecznie i może polegać na otaczających go ludziach. Koń i jeździec mogą w ten sposób osiągnąć prawdziwe połączenie. Dokument Buck daje wgląd w życie tego „zaklinacza koni”.

4. SPEŁNIONE MARZENIE

 

SPEŁNIONE MARZENIE O KONIACH Filmy o koniach : Top 10

Cale, mała dziewczynka, chce zbliżyć się do ojca, który jest całkowicie pochłonięty życiem na swojej farmie koni, gdzie trenuje konie wyścigowe. Wszystko zmienia się, gdy ich najlepszy koń zostaje ciężko ranny podczas wyścigu. Ben nie pozwoli go odstawić na boczny tor, mimo że jego perspektywy nie są najlepsze. Mała Cale zaczyna opiekować się rannym zwierzęciem i rozpoczyna się walka o przychylność ojca i życie konia Sonadora.

Zobacz także :

3 świąteczne filmy o koniach

 

3. Prawdziwa historia – Odważna kobieta

 

 

True Story - Brave Woman Horse Movies : Top 10

 

Za każdym sukcesem stoi niemożliwe do spełnienia marzenie.Mimo że o wyścigach konnych nie wie prawie nic, udaje jej się, wraz z ekscentrycznym emerytowanym trenerem Lucienem Laurinem, wychować najsłynniejszego konia wszech czasów.

 

2. Mustang

 

Mustangi o koniach: Top 10

 

Przebywający w wiejskim więzieniu w Nevadzie niemy Roman Coleman (Matthias Schoenaert) został skazany i osadzony dziesięć lat temu za tragiczny przypadek przemocy domowej. Z czasem otrzymuje możliwość podjęcia rehabilitacyjnej terapii więziennej. A ponieważ odnosi sukcesy, trafia na treningi konne, które w USA są często wykorzystywane do „reedukacji” skazańców. Jednak nieprzepracowane emocje odzywają się i Coleman znajduje się w sytuacjach, w których nie może nad sobą zapanować, bo surowe środowisko więzienia jest miejscem, w którym trudno zachować spokój.

Filmy o koniach : Top 10

 

1. wicher

 

Filmy o koniach : Top 10

 

Marzenia o letnim obozie zniknęły! Czternastoletnia Mika (Hanna Höppner) zawiodła w szkole, a teraz rodzice (Nina Kronjäger i Jürgen Vogel) karzą jej spędzić lato na nauce w stadninie koni surowej babci (Cornelia Froboess). Ale Mika odkrywa u babci jeszcze jedną bardzo ciekawą istotę oprócz Sama, chłopca, który pomaga przy koniach i nie może oderwać od niej oczu. Jest Whirlwindem, dzikim i pełnym woli ogierem, z którym nawet tak utalentowana piękność jak Michelle (Marla Menn) czy babcia nie jest w stanie nic zrobić. Nie da się oswoić konia. Mika postanawia mimo wszystko spróbować szczęścia i zakrada się nocą do stajni Vichra. Tak zaczyna się niezwykła przyjaźń między dziewczynką a koniem. Mika odkrywa, że potrafi porozumieć się z każdym koniem. Czy z tą nowo odkrytą umiejętnością uda jej się poskromić Wicher?

 

 

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button