Filmy i rozrywka

Duna online cz dubbing lub napisy 2021

Dune online cz dubbing to nadchodzący amerykański epicki film sci-fi w reżyserii Denisa Villeneuve’a ze scenariuszem Jona Spaihtsa, Villeneuve’a i Erica Rotha. Jest to pierwsza z planowanych dwuczęściowych adaptacji powieści Franka Herberta z 1965 roku o tym samym tytule. Wkrótce po wydaniu w 1965 roku, Dune została zidentyfikowana jako potencjalna perspektywa filmowa. To obejmie mniej więcej pierwszą połowę książki. W filmie występują Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Oscar Isaac, Josh Brolin, Stellan Skarsgård. Dave Bautista, Stephen McKinley Henderson, Zendaya, David Dastmalchian, Chang Chen. Sharon Duncan-Brewster, Charlotte Rampling, Jason Momoa i Javier. Bardem.

 

Dune online

 

Duna online

 

 Zdjęcia z jednoczesnym uruchomieniem serwisu streamingowego HBO Max na 31 dni. Zupa grzybowa przepis Najlepsza zupa.

W dalekiej przyszłości ludzkości, książę Leto Atryda przyjmuje zarząd nad niebezpieczną pustynną planetą Arrakis, znaną również jako Duna. Pojedyncze źródło najcenniejszej substancji we wszechświecie, „melanżu” (zwanego też przezwiskiem „spice”), narkotyku, który przedłuża ludzkie życie, zapewnia nadludzki poziom myślenia i czyni praktycznym podróżowanie szybciej niż światło. Choć Leto wie, że okazja jest podstępną pułapką zastawioną przez jego wrogów, zabiera swoją konkubinę Bene Gesserit Lady Jessicę, młodego syna i dziedzica Paula oraz najbardziej zaufanych doradców Arrakis.

 

Duna film cz

 

Duna film cz

 

 Gorzka zdrada prowadzi Paula i Jessicę do Fremenów, rdzennych mieszkańców Arrakis, którzy żyją głęboko na pustyni.
Wkrótce po wydaniu w 1965 roku, Dune została zidentyfikowana jako potencjalna perspektywa filmowa. Prawa do adaptacji powieści na film posiadało od 1971 roku kilku producentów. W rzeczywistości, reżyser Pierre Morel rozpoczął reżyserię w styczniu 2010 roku, zanim Paramount porzucił projekt w marcu 2011 roku. Podjęto kilka prób nakręcenia takiego filmu. Dostosowanie się do ekranu jest uważane za trudne zajęcie ze względu na obszerność treści.

 

Duna 2021 online Duna online cz dabing

 

Duna 2021 online

 

Filmowiec Alejandro Jodorowsky wygrał 70. 20 lat. Century prawa do ekstrawaganckiej, czternastogodzinnej adaptacji książki, ale projekt upadł. Przed tym filmem ukazały się dwie osobne adaptacje fabularne: wyprodukowana przez Raffaellę De Laurentiis i wyreżyserowana przez Davida Lyncha „Diuna” z 1984 roku  oraz miniserial z 2000 roku na Sci-Fi Channel, wyprodukowany przez Richarda P. Rubinsteina, który od 1996 roku posiadał prawa filmowe do „Diuny”.

 

Nowość na 2021 r.

 

Nowość na 2021 r.

 

W 2008 roku Paramount Pictures ogłosiło, że pracuje nad nową pełnometrażową adaptacją Diuny Franka Herberta, którą wyreżyseruje Peter Berg. Berg opuścił projekt w październiku 2009 roku . Wypadanie włosów? Jedz te 9 pokarmów, aby zapobiec wypadaniu włosów. W rzeczywistości, reżyser Pierre Morel rozpoczął reżyserię w styczniu 2010 roku, zanim Paramount porzucił projekt w marcu 2011 roku. Bo nie mogli się porozumieć w sprawie kluczowych umów. Czyje prawa kończą się na Rubinsteinie. 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button