Filmy i rozrywka

Ktoś z drugiej strony online cz dubbing lub napisy

Ktoś po drugiej stronie online cz dubbing lub napisy (szwedzki: Andra sidan) to szwedzki horror tajemniczy z 2020 roku napisany i wyreżyserowany przez Oskara Mellandera i Torda Danielssonka. Premiera filmu w Szwecji odbyła się 23. Październik 2020 r.

 

Ktoś z drugiej strony online cz dubbing lub napisy

 

Ktoś z drugiej strony online cz dubbing lub napisy

Kiedy Shirin wprowadza się do nowego domu ze swoim nowym chłopakiem Fredrikiem i jego pięcioletnim synem Lucasem, wydaje się, że to dobry pomysł, by zamieszkać razem jako rodzina. Lucas wciąż zmaga się z niedawną śmiercią matki, więc Shirin nie jest zaskoczona, gdy pyta, czy zmarli naprawdę mogą wrócić. Jednak gdy opowiada o swoim nowym chłopaku obok, staje się podejrzliwy, bo druga połowa domu od lat stoi pusta! Stopniowo odkrywa, że dom skrywa straszną tajemnicę i że coś złego ściga Lucasa…

 

Ktoś po drugiej stronie film online

 

Ktoś po drugiej stronie film online

 

W serwisie Rotten Tomatoes film ma wynik 38% przy średniej ocenie 5,9/10 na podstawie recenzji 8 krytyków.

 

Horror Ktoś po drugiej stronie cz.

 

Horror Ktoś po drugiej stronie cz.

 

Jeanette White z Comic Book Resources napisała: „Choć The Scarecrow Next Door brakuje odpowiedniej historii pochodzenia, jego nadprzyrodzone zdolności i chęć konsumowania dzieci pozostają dość standardowym elementem gatunku horroru”. Ktoś z drugiej strony online cz dubbing lub napisy. Joanna K.  Neilson z Horror DNA dał filmowi 4 gwiazdki na 5 i napisał: „Osobiście chciałbym mieć jeszcze jedną przerażającą noc z The Evil Next Door.

Włosy przetłuszczające się : 5 domowych sposobów.

 

Aktorzy horror 2021 cz online

 

Aktorzy Horror 2021

 

Szwedzki horror Evil Next Door w reżyserii Oskara Mellandera i Torda Danielssona wprowadza inną formę bogeymana. Po śmierci pierwszej żony Fredrik jest gotów ponownie ustatkować się u boku swojej nowej partnerki Shirin. Po zakupie domu w zabudowie bliźniaczej Shirin jest gotowa przyjąć rolę macochy dla młodego syna Fredrika, Lucasa. Wkrótce po tym, jak się zadomowili, Shirin i Lucas zaczynają doświadczać dziwnych wydarzeń, podczas gdy Fredrik wyjechał w interesach. Coś złowrogiego wydaje się mieszkać w domu obok i chce mieć Lucasa tylko dla siebie. To objawienie skłania Shirin do konfrontacji z tym demonem, istotą o nieco niejasnej historii pochodzenia. Alone at Home online cz dubbing lub napisy.

 

Ktoś po drugiej stronie 2021

 

Zło obok zaczyna się od byłych mieszkańców domu bliźniaczego. Z tego, co pokazano, wynika, że przeciwległa strona od dawna nie była zamieszkana. Chociaż nigdy nie podano powodu, dlaczego. W pierwszej sekwencji matka gorączkowo goni swoje dziecko Kim, które jest ciągnięte przez niewidzialną siłę na przeciwną stronę domu bliźniaczego. Mimo starań matki dziecko znika, o czym Shirin dowiaduje się później od sąsiadki.

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button