Filmy i rozrywka

Na pokładzie online cz dubbing lub napisy

NA PALUBU online cz dubbing lub napisy . (francuski: À L’abordage) to francuski film komediowy z 2020 roku w reżyserii Guillaume’a Brac. Został on wybrany do pokazania w sekcji Panorama na 70. na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie.

 

ON THE PALATE online cz dubbing

 

ON THE PALATE online cz dubbing

 

Nieprawdopodobne trio łączy się podczas improwizowanej wyprawy na francuską wieś w ramach szalonej romantycznej misji.ON THE PALATE online cz dubbing.Reżyser Guillaume Brac. Scenarzyści Guillaume Brac (scenariusz) Catherine Paillé (scenariusz).  Gwiazdy Eric NantchouangSalif CisséÉdouard Sulpice.

 

ON THE PALATE film

 

ON THE PALATE film

 

Na Islandii, po tym jak subglacjalny wulkan Katla systematycznie wybucha przez cały rok, Gríma wciąż poszukuje swojej zaginionej siostry, która zniknęła w dniu rozpoczęcia erupcji. Gdy jej nadzieje na odnalezienie ciała słabną, mieszkańcy okolicy zaczynają otrzymywać niespodziewanych gości. Pod górą lodową może być ukryte coś, czego nikt nigdy nie mógł przewidzieć. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

 

From Beneath the Iceberg Air date: 17. Czerwiec 2021 r. Rok później ocaleni nadal zmagają się ze skutkami klęski żywiołowej. Na pokładzie online. Nagłe pojawienie się kobiety, która została zasypana popiołem na lodowcu, dodatkowo alarmuje społeczność. Asa.Gríma zostaje przerwana przez niespodziewanego gościa. Tymczasem Gunhild i Darri podejmują działania, gdy Katla grozi nową zagładą.

 

komedia ON THE DECK 2021

 

ON THE PALATE 2021 komedia cz

 

Matka. Data premiery: 17. Czerwiec 2021 r. Gríma zmaga się z trudami przetrwania w Vík í Mýrdal, podczas gdy Darri bada swoje znaleziska. Gunhild tymczasem staje przed nowym członkiem społeczności. To nie jest on. Data premiery: 17. Czerwiec 2021 r. Zaniepokojony Gríma ściga prawdę z powrotem do obozu, gdy Darri wraca do Vic. Tymczasem Þór zmaga się z niezdecydowaniem. Na pokładzie online. Wiatry północne. Data premiery: 17. Czerwiec 2021 r. Na powierzchnię wypływają nowe tajemnice, które budzą kolejne wątpliwości. Tymczasem na horyzoncie pojawia się burza popiołów, która zagraża skromnej egzystencji ocalałych.

 

Gríma. Data premiery: 17. Czerwiec 2021 r. Gríma stara się nadać sens swojemu odkryciu, podczas gdy Gísli radzi sobie z nieoczekiwaną nowością. Najlepsze komedie Top 10 filmów komediowych. Tymczasem Rakel rozważa alternatywną opcję. 7. Data rozpoczęcia: 17. Czerwiec 2021 r. Rakel denerwuje się podczas oględzin miejsca zdarzenia z Grimą. Później Darri bada szczelinę w poszukiwaniu nowych dowodów. 8. Data emisji: 17. Czerwiec 2021 r. Ocaleni walczą o ustalenie prawdy, a paranoja przenika do społeczności.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button