Filmy i rozrywka

Arson online pl dubbing 2022

Podpalanie online cz dubbing 2022 to amerykański horror science fiction.  Reżyseria Keith Thomas ze scenariusza Scotta Teemsa, na podstawie powieści Stephena Kinga o tym samym tytule. Jest to reboot filmowej adaptacji z 1984 roku o tym samym tytule.  W rolach głównych wystąpią Zac Efron, Ryan Kiera Armstrong, Sydney Lemmon, Kurtwood Smith, John Beasley, Michael Greyeyes i Gloria Reuben. Film produkują Jason Blum i Akiva Goldsman pod swoimi banerami Blumhouse Productions. Weed Road Pictures, odpowiednio. wraz z BoulderLight Pictures i Angry Adam Pictures.

 

Arson online pl dubbing 2022

 

Arson online pl dubbing 2022

 

Podpalanie online cz dubbing 2022. Premiera Firestartera w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 13. Maj 2022, przez Universal Pictures jednocześnie w kinach i na Peacock.

 

Horror 2022 online pl

 

Horror 2022 online cz

 

27 kwietnia 2017 roku Universal Pictures i Blumhouse Productions zapowiedziały reboot filmu Firestarter (1984). Akiva Goldsman zajmie się reżyserią i produkcją u boku Jasona Bluma. Na stronie 28 czerwca 2018 roku Fatih Akin zastąpił Goldsmana na stanowisku dyrektora. Scenariusz miał napisać Scott Teem. 16. Akin został zastąpiony na stanowisku dyrektora przez Keitha Thomasa w grudniu 2019 roku.

 

Podpalacz filmów 

 

Podpalacz filmów

 

We wrześniu 2020 roku Zac Efron został obsadzony w głównej roli filmu. W lutym 2021 roku do obsady dołączył Michael Greyeyes. W czerwcu 2021 roku Ryan Kiera Armstrong została obsadzona w głównej roli Charlie McGee, Gloria Reuben dołączyła w nieokreślonej roli, choć przypuszczalnie jest to postać, która ma zastąpić kapitana Jamesa Hollistera, szefa Sklepu i prawej ręki Rainbirda (granego przez Greyeyesa), a Sydney Lemmon dołączyła jako matka Charliego. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

 

Arson online pl dubbing 2022

 

Podpalanie online cz dubbing 2022 horror

 

Zdjęcia główne rozpoczęły się 25. Maj 2021 w Toronto i Hamilton, Ontario i zajął 16 miejsce. Lipiec.

 

Dziewczyna Charlie (Ryan Kiera Armstrong) ma pirokinetyczne moce. Dzięki temu może wzniecać pożary samą siłą swoich myśli. Wraz z ojcem Andym (Zac Efron) i matką Vicky (Sydney Lemmon) przez większość swojego życia uciekał przed rządową organizacją The Company. Gdy dowiadują się o zdolnościach Charliego, dziecko zostaje wykorzystane do przerażających eksperymentów laboratoryjnych i produkcji broni. W szczególności, bezwzględny agent Rainbird (Michael Greyeyes) jest gorący na piętach trio. Im dłuższa i bardziej niebezpieczna jest bezwzględna ucieczka, tym trudniej Charliemu utrzymać swoje zdolności pod kontrolą. Wkrótce staje się stałym zagrożeniem dla swojej rodziny, która w ciągu kilku sekund widzi, jak wszystko wokół niej płonie. Jak zrobić kupę, gdy nie możesz – 12 wskazówek do zastosowania w domu.

 

Film oparty jest na powieści Stephena Kinga „Fire Child”, która została już zekranizowana w latach 80. lat ubiegłego wieku pod tytułem „Ognisty diabeł”.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button