Filmy i rozrywka

Pamiętnik nowoczesnego taty online cz dabing

Diary of a Modern Dad online cz dubbing to film komediowy z 2021 roku wyprodukowany przez Walt Disney Pictures i wyreżyserowany przez Garry’ego Marshalla. Film został oparty na powieści young adult Meg Cabot z 2000 roku o tym samym tytule i napisany przez Ginę Wendkos. W rolach głównych wystąpią Anne Hathaway i Julie Andrews, a w obsadzie drugoplanowej znajdą się Héctor Elizondo, Heather Matarazzo, Mandy Moore, Caroline Goodall i Robert Schwartzman. Film śledzi losy Mii Thermopolis (Hathaway), nieśmiałej amerykańskiej nastolatki, która dowiaduje się, że jest następczynią tronu europejskiego królestwa. Pod czujnym okiem zrażonej babki (Andrews), panującej królowej królestwa, Mia musi zdecydować, czy upomnieć się o odziedziczony tron, czy też na stałe zrzec się tytułu.

 

Pamiętnik nowoczesnego taty online cz dabing

 

Pamiętnik nowoczesnego taty online cz dabing

 

Agent Cabot, pewny potencjału filmowego powieści, skontaktował się z producentką Debrą Martin Chase w sprawie adaptacji „Pamiętników księżniczki” na film fabularny, który to pomysł przedstawiła Disneyowi podczas czytania książki. Po nabyciu praw do filmu, Disney pierwotnie zazielenił projekt pod nazwą Księżniczka Tribeca i przywrócił go, gdy jego ustawienie zmieniło się z Nowego Jorku na San Francisco, gdzie większość filmu została nakręcona między wrześniem a grudniem 2000 roku.

 

Marshall, który znany był z roli głównej w kilku komediach romantycznych, zgodził się wyreżyserować, ponieważ uważał, że historia idealnie nadaje się na rodzinną rozrywkę. Chociaż Cabot miał niewielki udział w rozwoju filmu, konsultowano z nim różne zmiany w jego historii i postaciach. Hathaway wygrała główną rolę w swoim debiucie filmowym nad kilkoma uznanymi młodymi aktorkami, a The Princess Diaries oznaczało koniec pół-emerytury Andrews od aktorstwa i powrót do filmów Disneya, pierwszy od czasu Mary Poppins (1964). Sequel Diary of a Modern Dad film online cz dabing.

 

Pamiętnik współczesnego taty  gratis

 

Pamiętnik współczesnego taty online .

Ciekawostką jest również to, że The Princess Diaries miało premierę w El Capitan Theatre w Los Angeles w Kalifornii 29. Lipiec 2001 i został wydany w teatrach w Ameryce Północnej 3. Sierpień 2001 r. Film odniósł niespodziewany sukces komercyjny, zarabiając na całym świecie ponad 165 milionów dolarów.  The Princess Diaries, który uplasował się wśród najlepiej zarabiających filmów 2001 roku, przeciwstawił się oczekiwaniom branży. Ponieważ eksperci spodziewali się, że film nie osiągnie dobrych wyników ze względu na ocenę G i tematykę.

 

 Sequel, The Princess Diaries 2: Royal Engagement, został wydany w 2004 roku z podobnym sukcesem, a plotki o możliwej trzeciej odsłonie utrzymują się od 2015 roku.Fryzury dla włosów rzadkich.

 

Nieśmiała licealistka Mia Thermopolis mieszka ze swoją samotną matką Helen w odnowionej remizie strażackiej w San Francisco. Mia jest niepopularna wśród rówieśników i cierpi na lęk przed publicznymi wystąpieniami, kiedy podkochuje się w Joshu Bryancie, często dokucza jej jego popularna dziewczyna Lana Thomas. Jedynymi przyjaciółmi Mii są społeczna parias Lilly Moscovitz i starszy brat Lilly, Michael, który potajemnie coś do niej czuje.

 

Darmowa czeska komedia

 

Darmowa czeska komedia online

 

Mia dowiaduje się od swojej zrażonej babki Clarisse, że jest jedyną spadkobierczynią europejskiego królestwa Genovii i odziedziczyła tron po swoim niedawno zmarłym ojcu Filipie. Clarisse jest zdecydowana przygotować Mię do bycia wytworną księżniczką. Aby pewnego dnia mogła rządzić królestwem, nad którym obecnie panuje Clarisse. Mia, oszołomiona odkryciem, początkowo odmówiła, aż Helen ją przekonała. Best Diary of a Modern Dad online cz dubbing. Uczęszczać na „lekcje księżniczki” babci pod warunkiem. Że ostateczną decyzję może podjąć dopiero za trzy tygodnie w Święto Niepodległości w Genewie.

 

Pamiętnik współczesnego taty online 

 

Pamiętnik współczesnego taty .

 

Mia dostaje efektowną metamorfozę i limuzynę, którą wozi Joe, szef ochrony i powiernik królowej. Który staje się dla niej postacią ojca. Przemiana Mii sprawia, że koledzy z klasy traktują ją inaczej, a jej coraz bardziej napięty grafik zakłóca relacje z Lilly. Aby uspokoić swoją najlepszą przyjaciółkę, Mia mówi Lilly prawdę i przyrzeka zachować spokój. Jednak opinia publiczna szybko dowiaduje się, że Mia jest księżniczką po tym, jak Paolo, fryzjer odpowiedzialny za transformację Mii, sprzedaje sekret dziennikarzom.

 

A paparazzi zaczynają ją bezlitośnie ścigać. Pomimo tego, że Mia zrobiła z siebie głupka na swojej pierwszej państwowej kolacji. Królowa przyznaje, że współczuje jej niezdarności i sugeruje. Spędzić wspólnie czas i odwołać zajęcia na kolejne popołudnie. Podczas łączenia się Clarisse wyjaśnia, że choć rodzice Mii kochali się. Rozstali się polubownie, by realizować własne pasje, Filip pozostał w Genui, by w końcu zostać królem. A Helen wracała z Mią do Ameryki, by zaoferować jej „normalne” dzieciństwo. Fast and Furious 9 cz online dubbing lub napisy.

 

Komedia filmowa 2021 r.

 

darmowa komedia cz

 

Gdy popularność Mii rośnie, Josh zaprasza ją na wspólną imprezę na plaży. Mia przyjmuje to do wiadomości i zmusza ją do zaniedbania Lilly i rezygnacji z planów z Michaelem. Josh całuje Mię na oczach paparazzi, by zwiększyć własną sławę. Podczas gdy Lana pomaga paparazzi sfotografować Mię ubraną jedynie w ręcznik. Film Pamiętnik nowoczesnego taty online cz dubbing. Uznając zdjęcia za nieodpowiednie dla księżniczki, Clarisse upomina Mię za jej zachowanie, a następnie upokorzona Mia obiecuje zrzec się tytułu. Joe przypomina Clarissie, że Mia jest jeszcze nastolatką, jak również wnuczką, sugerując, że królowa przesadziła.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button