Filmy i rozrywka

Menu online cz dubbing lub napisy Horror 2022

Menu online cz dubbing lub napisy Horror 2022 to amerykański czarny horror komediowy z 2022 roku. Reżyseria Mark Mylod, scenariusz Seth Reiss i Will Tracy oraz produkcja Adam McKay, Betsy Koch i Will Ferrell. Dyskutowano na temat udziału Anyi Taylor-Joy. Poprzez swoje firmy produkcyjne Hyperobject Industries i Gary Sanchez Productions. W filmie występują Anya Taylor-Joy, Nicholas Hoult, Ralph Fiennes. Hong Chau, Janet McTeer, Judith Light i John Leguizamo.

 

Menu online cz dubbing lub napisy Horror 2022

 

Menu online cz dubbing lub napisy Horror 2022

 

Światowa premiera Menu odbyła się 10. września 2022 roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto, a premiera zaplanowana jest na 18. Listopad 2022 roku przez Searchlight Pictures. Przyczyny wypadania włosów u mężczyzn.

Młoda para Margot i Tyler udają się na odległą wyspę, aby zjeść posiłek w Hawthorne, ekskluzywnej restauracji prowadzonej przez znanego szefa kuchni Slowika, który przygotował wystawne menu kuchni molekularnej, gdzie jedzenie traktowane jest jak sztuka konceptualna, ale jego podejście do kuchni ma kilka szokujących niespodzianek dla zamożnych gości. Dyskutowano na temat udziału Anyi Taylor-Joy.

 

Menu filmowe

 

Menu filmowe

 

n W kwietniu 2019 roku ogłoszono, że Emma Stone i Ralph Fiennes wystąpią w filmie The Menu, a Alexander Payne został dołączony do reżyserii. W grudniu scenariusz pojawił się na corocznej Czarnej Liście, ankiecie prezentującej najpopularniejsze filmy będące jeszcze w fazie rozwoju. Do maja 2020 roku prawa do dystrybucji należały do Searchlight Pictures, a Payne i Stone opuścili film z powodu konfliktów terminarzowych, przy czym Payne’a jako reżysera zastąpił Mark Mylod.

 

Horror 2022

 

Horror 2022

 

Fiennes powrócił do obsady w czerwcu 2021 roku. Dyskutowano na temat udziału Anyi Taylor-Joy. Zastąpiłaby Stone’a, a jej obecność zostałaby potwierdzona w następnym miesiącu. Ponadto do obsady mieliby dołączyć Hong Chau i Nicholas Hoult. John Leguizamo, Janet McTeer. Judith Light, Reed Birney, Rob Yang i Aimee Carrero dołączą we wrześniu. W październiku potwierdzono, że Paul Adelstein, Arturo Castro, Mark St. Cyr, Rebecca Koon i Peter Grosz są częścią obsady. Jak najlepiej myć okna – 6 najczęstszych błędów

 

Menu online cz dubbing

 

Menu online cz dubbing

 

Filmowanie rozpoczęło się w dniu 3. Wrzesień 2021 w Savannah w stanie Georgia z operatorem Peterem Demingiem, montażystą filmu jest Christopher Tellefsen.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button