Filmy i rozrywka

Dobre seriale Top 10 najlepszych seriali

Dobre seriale Top 10 najlepszych seriali . Dobre seriale do oglądania .Seriale na każdy dzień .Lista seriali dla miłośników seriali.

10. Daredevil – Well Serials 

Daredevil

Marvel’s Daredevil, czyli w skrócie Daredevil, to amerykański serial internetowy wydany w 2015 roku na Netflixie i oparty na serii komiksów Daredevil wydawanych przez Marvel Comics. To już trzeci serial wchodzący w skład superbohaterskiej franczyzy Marvel Cinematic Universe.

Dobre seriale . Fabuła serialu, napisanego przez Drew Goddarda, skupia się na Matcie Murdocku, prawniku, który w dzieciństwie stracił wzrok i który z kolei ma wzmocnione pozostałe zmysły. Murdock idzie pod przykrywką w nocy, aby zapisać Nowy Jork Hell 'Kitchen , sąsiedztwo zagrożone przez schematy biznesowe tajemniczego Wilsona Fiska.

9. Doktor Who

Doktor Who

Dziewiętnastoletnia mieszkanka Londynu Rose Tyler (Billie Piper) wiedzie monotonne życie jako sprzedawczyni w odzieżowym domu towarowym i nie widzi dla siebie innej przyszłości. Zmienia się to w momencie, gdy po zamknięciu w magazynie zostaje zaatakowana przez reanimowane manekiny. Zostaje uratowana przez tajemniczego mężczyznę, który przedstawia się jako Doktor. Well Serials .Ma niezwykłą wiedzę i inne postrzeganie czasoprzestrzeni niż inni ludzie. Rose spotyka go raz po raz i trafia w sam środek walki o przyszłość ludzkości, o której ludzie jeszcze nie wiedzą.

8. Dexter – Dobre seriale 

Dexter

Jest inteligentny, czarujący i ma duże poczucie humoru. To Dexter Morgan (zdobywca Złotego Globu Michael C. Hall), ulubiony przez wszystkich seryjny morderca. Jako ekspert kryminalistyki w policji w Miami, za dnia bada morderstwa, a w nocy je popełnia. Dexter kieruje się jednak surowym kodeksem etycznym, który jest zarówno jego zbawieniem, jak i życiowym obciążeniem.

Rozdarty między chęcią zabijania a pragnieniem prawdziwego szczęścia, Dexter żyje w głębokim konflikcie ze światem i samym sobą. Przede wszystkim dowiadujemy się, że Dexter Morgan został osierocony w wieku czterech lat i nosi ze sobą traumatyczną tajemnicę. Dobre seriale.

Został adoptowany przez policjanta, który odkrył mordercze skłonności Dextera i nauczył syna dawać upust swojemu straszliwemu pragnieniu ludzkiej krwi w konstruktywny sposób – zabijając ohydnych przestępców, którzy albo są ponad prawem, albo zdołali wymknąć się sprawiedliwości.

7. Narcos – Dobry serial 

Narcos Well Seriale Top 10 najlepszych seriali

Pablo Escobar należał do lat 80. W latach 20. był jednym z największych, najbardziej przerażających i najbrutalniejszych przestępców na świecie, kontrolował całą Kolumbię i większość amerykańskiego rynku kokainy, zarabiał dziesiątki milionów dolarów dziennie i do dziś nie ma sobie równych w historii, biorąc pod uwagę skalę skutków jego działalności. Dobre seriale.

Serial docu-drama Netflixa Narcos skrupulatnie i z chirurgiczną dokładnością relacjonuje powstanie i upadek bezprecedensowego imperium kokainowego i jego przywódcy, Pablo Escobara, przez wielu uważanego za najbardziej niezwykłą i bezwzględną postać przestępczą w powojennej historii.

6. Peaky Blinders

Peaky Blinders Dobre seriale Top 10 najlepszych seriali

Odnosząca sukcesy gangsterska saga przenosi Cię do Birmingham 20. lat ubiegłego wieku. Rozbudowana rodzina Shelby’ego tworzy budzący grozę gang o nazwie Ślepcy Szczytów. Ich nazwa nawiązuje do zwyczaju noszenia żyletek na czapkach. Serial wprowadza w okrutny, krwawy, ale niewątpliwie pociągający rozdział współczesnej historii Wielkiej Brytanii. Dobre seriale.

Włosy przetłuszczające się: 5 domowych sposobów

5. Stranger Things

Stranger Things Well Serials Top 10 najlepszych seriali

Akcja serialu rozgrywa się w fikcyjnym wiejskim miasteczku Hawkins w stanie Indiana na początku lat 80. wiek. Pobliskie Narodowe Laboratorium Hawkinsa, instytucja, która pozornie prowadzi badania naukowe dla Departamentu Energii USA, ale w rzeczywistości wykonuje tajne eksperymenty paranormalne i nadprzyrodzone na ludziach. Dobre seriale .

Beztrosko udało im się stworzyć portal do alternatywnego wymiaru zwanego „Upside Down”. Jednak ten wymiar zaczyna wpływać na niczego nie spodziewających się mieszkańców Hawkins w katastrofalny sposób.

4. Rick i Morty

rick Well seriale Top 10 najlepsze seriale

Wybredny, stary i szalony naukowiec Rick znany jest ze swoich zwariowanych eksperymentów. Teraz wciąga do mieszanki swojego wnuka Morty’ego, z którym w każdym odcinku wyrusza na szalone przygody w czasie i przestrzeni. Dobre seriale.

3. gra o tron

Game of Thrones Well Serials Top 10 Best Serials

Seria fantasy o intrygach, magii i zdradzie. Kraje zachodnie i wschodnie nie są krajami, w których każdy chciałby żyć, ponieważ za każdym rogiem czai się niebezpieczeństwo, które w jednej chwili może odebrać życie.

Horrory według rzeczywistości 

2. Band from Brothers

Band of Brothers Dobre seriale Top 10 Najlepsze seriale

Wojenna historia amerykańskiej kompanii lotniczej E w latach 1942-1945. Od ich szkolenia, poprzez lądowanie w Normandii, aż po ciężkie walki przed końcem II wojny światowej, śledzimy historie odwagi, poświęcenia, przyjaźni i zdrady.

1. Breaking Bad – Dobre seriály 

breaking bad Dobre seriale Top 10 najlepsze seriale

Walter White jest nauczycielem w szkole średniej, zostaje u niego zdiagnozowany rak, więc postanawia przed śmiercią zacząć produkować metamfetaminę, wraz ze swoim młodszym studentem chemii, który jest w tym od niedawna. Serial wyróżnia się absolutnie słynną przemianą głównego bohatera ze zwykłego człowieka w kluczową postać handlu narkotykami i prawdziwego bossa. Dobra seria. 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button