Filmy i rozrywka

10 wskazówek dotyczących budowania nowego projektu w Minecrafcie

Minecraft oferuje świetny punkt wejścia do świata architektury.Dowiedz się, co można zbudować w minecrafcie, niezależnie od trybu gry, gracze muszą spełniać te same ograniczenia, co prawdziwa architektura. Od wykorzystania przestrzeni do estetyki, Minecraft oferuje świetne miejsce do zbadania harmonii, asymetrii i innych zasad projektowania architektonicznego.

 

Co najlepsze, możesz zobaczyć, jak Twoje projekty powstają, zbadać je w środku i na zewnątrz, i wprowadzić zmiany, gdziekolwiek chcesz. Drugą najlepszą częścią jest to, że przesunięcie ściany, którą postawiłeś w złym miejscu, nie będzie Cię nic kosztować!

 

Jeśli już stworzyłeś kawałek architektury, to dlaczego go nie wykorzystać? Zbuduj teatr, wyrusz na przygodę lub po prostu zagraj w apokalipsę zombie. Oto kilka propozycji projektów, które pomogą Ci zacząć:

 

1. stwórz swój własny świat

 

co budować w minecraft

 

Od pól lodowych po jałowe pustynie czy góry wulkaniczne? Biomy, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej na świecie? Stwórz swój własny wirtualny świat w minecraft i wykorzystaj w pełni swoją kreatywność.
Minecraft challenge: Stwórz zupełnie inny świat, w którym wszystko będzie inne niż na naszej planecie, ale nadal będzie działać.

 

 

2) Futurystyczna szklarnia

 

Futurystyczna szklarnia minecraft

 

Spróbuj futurystycznej szklarni. To doskonała okazja, aby poznać nowe techniki uprawy i stworzyć własną ogrodową utopię. Skup się na estetyce i automatyce swojej szklarni.

 

Wyzwanie różnorodności roślin: Znajdź jedną z każdej rośliny Minecrafta, aby włączyć ją do swojego ogrodu. Będziesz musiał zwrócić uwagę na potrzeby każdej rośliny z osobna, ponieważ grzyby, trzcina cukrowa i pszenica rosną w różnych środowiskach.

 

3. Teatr

 

Teatr Minecraft

 

Tworzenie własnego teatru Minecraft może być tak dużym lub małym projektem jak chcesz, to od Ciebie zależy jaki typ teatru zbudujesz.

 

Robotic Puppet Theatre Challenge: Spróbuj pobrać program ComputerCraftEdu i za pomocą początkujących lalek zrobić teatrzyk kukiełkowy. Można je zaprogramować, aby poruszały się po scenie, poza nią i wokół niej. Można im łatwo nadać linie. Przekonanie swoich „interesariuszy” do koordynacji i współpracy będzie zdecydowanie najtrudniejsze.

 

4. Domek na drzewie

 

co budować w minecraft

 

Znajdź biome dżungli. A ty stawiasz. To takie proste. Wszystko co się buduje w minecraft. Bądź kreatywny, jeśli chodzi o schody, poręcze i nie tylko. Twój mały domek na drzewie wkrótce stanie się wioską drzew.

 

Temat Wyzwania Domku na Drzewie: Nadaj znaczenie swojej wiosce na drzewie. Dlaczego wasi mieszkańcy przenieśli się na drzewa? Być może ziemia została zalana z powodu globalnego ocieplenia lub po ziemi grasują niebezpieczne stworzenia. Zaprojektuj i zbuduj domek na drzewie, aby poradzić sobie z każdą katastrofą, przed którą stoi twój świat Minecraft.

 

5. Starożytna świątynia

 

  starożytna świątynia minecraft

Wybierz styl antyczny. Czy uważasz, że starożytna architektura potrzebuje trochę podrasowania? Co można zrobić, aby poprawić ich wygląd?

Ancient Temples Tour: Wybierz się w podróż po świecie i zbuduj historyczne świątynie lub pomniki dla różnych czasów i miejsc. Pamiętaj, aby uwzględnić świątynię z każdego kontynentu.

 

6. Podwodny Pałac

 

co budować w minecraft

 

Zbuduj podwodny pałac. Albo forteca. Albo łódź podwodną. Chwileczkę. Co zrobimy z tą całą wodą? Myślę, że nadszedł czas, aby zaopatrzyć się w ośmiornice jako zwierzęta domowe.

Wyzwanie podwodnego pałacu: Wyobraź sobie, że VIP przychodzi odwiedzić Twój podwodny pałac. Co trzeba by zrobić, żeby poczuli się komfortowo w twoim podwodnym pałacu? Zbuduj wszystko, czego potrzebowałbyś w swoim podwodnym pałacu.

 

7. Muzeum Minecrafta

 

co budować w minecraft

 

Stwórz muzeum Minecrafta. Wypełnij go własnymi pracami plastycznymi lub artefaktami ze świata Minecrafta. Spróbuj wybrać się na wycieczkę po muzeum.

 

8. Minecraft zamek co zbudować w minecraft

 

Zamek Minecraft

 

Zamki występują w tak wielu kształtach i rozmiarach. Jednym z doskonałych sposobów na wybór motywu jest pozwolenie, aby klocki poprowadziły Cię w wyborze. Przejrzyj kreatywny spis i wypróbuj wszystkie niesamowite możliwości. Czy myślisz to, co ja myślę? Czas zrobić zamek z piasku!

 

Castle Defence Challenge: Włącz kilka pułapek i obrony w swoim zamku. Gdy skończysz, zaproś znajomych, by spróbowali szturmować zamek lub rozmieść moby za murami i broń zamku od środka.

 

9. Słynny budynek co zbudować w minecraft

 

Słynny budynek minecraft

Spróbuj zbudować własną wersję wieży Eiffla. Albo zacznij od wyszukiwania zdjęć słynnych budynków. Znajdź swoją inspirację i wprowadź ją do życia w Minecraft. Minecraft skin za darmo – Wszystko działa za darmo. 

 

Famous Building Challenge: Zbuduj słynny projekt wieży dla swojego miasta. Twoja wieża nie musi być jeszcze sławna, więc pomyśl o sposobach na uczynienie jej najsłynniejszą wieżą na świecie. Co za niezapomniany projekt, który sprawi, że Twoja wieża pomnikowa przejdzie do historii jako jeden z najsłynniejszych budynków w historii!

 

10. Roller co zbudować w minecraft

 

co budować w minecraft

Budowanie własnej kolejki górskiej Minecraft to zabawne i łatwe zajęcie. Będziesz musiał wiedzieć coś o tym, jak działa redstone i rails. Upewnij się, że twój tor ma fajny temat, wspaniałe widoki i upiorny spadek lub dwa. Prezent dla brata 16 wskazówek dotyczących prezentów.

 

Wezwanie do parku rozrywki: Parki rozrywki to super zabawa! Wybierz temat dla swojego parku rozrywki. Im bardziej szalone i nietypowe, tym lepiej. Iguana Land, Spaceship Cruiser Land i Rock-n-Roll Land byłyby zajebistymi parkami tematycznymi. Zacznij od kolejki górskiej, dodaj kilka koncesji, tor wyścigów łodzi i parkour i masz swój własny park rozrywki.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button