Filmy i rozrywka

Thor 4 miłość i grom online

Thor 4 miłość i grom online cz dubbing to  amerykański film superbohaterski oparty na komiksowej postaci Thora, wyprodukowany przez Marvel Studios i dystrybuowany przez Walt Disney Studios Motion Pictures.

 

Thor 4 miłość i grom online

 

Thor 4 miłość i grom online

 

Ma to być bezpośredni sequel filmu Thor: Ragnarok (2017) i 29. film w ramach Marvel Cinematic Universe (MCU). Reżyserem filmu jest Taika Waititi, który współtworzył scenariusz z Jennifer Kaytin Robinson, a w rolach głównych występują Chris Hemsworth jako Thor, a także Tessa Thompson, Natalie Portman, Christian Bale, Chris Pratt, Jaimie Alexander, Pom Klementieff, Dave Bautista, Karen Gillan, Sean Gunn, Jeff Goldblum i Vin Diesel.

 

Thor 4 2022 napisy online

 

Thor 4 2022 napisy online

 

Do stycznia 2018 roku Hemsworth i Waititi omawiali plany dotyczące sequela Ragnarok. Love & Thunder zostało oficjalnie ogłoszone w lipcu 2019 roku, a Hemsworth, Waititi, Thompson i Portman – którzy nie pojawili się w Ragnarok – mają powrócić do franczyzy. Waititi powiedział, że film zaadaptuje elementy z komiksu Mighty Thor Jasona Aarona, w którym grana przez Portman postać Jane Foster przejmuje płaszcz i zdolności Thora, jednocześnie chorując na raka. Thor 4 miłość i grom online. Robinson dołączył do filmu w lutym 2020 roku, a Waititi opisał go później jako film romantyczny. Filmowanie rozpoczęło się w styczniu 2021 roku w Sydney w Australii, a zawinęło na początku czerwca.

 

Thor 4 Miłość i Grom online 

 

Thor 4 Miłość i Grom online cz .

 

Premiera filmu Thor: Love & Thunder w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 8. Lipiec 2022 roku jako część czwartej fazy MCU.

Kiedy film został ogłoszony w lipcu 2019 roku, Feige powiedział, że będzie zawierał wiele elementów z komiksów Mighty Thor, a historia Foster stającej się potężnym Thorem będzie jego ważną częścią.Miesiąc później Waititi został podsłuchany, mówiąc, że skończył scenariusz do filmu, ale w sierpniu zaprzeczył. Promując swój film Jojo Rabbit w październiku, Waititi powiedział, że ukończył pierwszy szkic scenariusza, ale historia zmieni się wraz z postępem filmowania i montażu.

 

O Thor 4 Miłość i Grom

 

 

 

Wówczas nie był pewien, czy film będzie miał fabułę. W którym Foster cierpi na raka piersi, podobnie jak w komiksie Potężny Thor. Zwracając uwagę, że jest to mocna część książek. Portman powiedziała później, że leczenie Foster z powodu raka będzie eksplorowane w filmie. Thor 4 miłość i grom online. Waititi dodał, że Marvel wciąż prowadzi rozmowy na ten temat. Jak dużo czasu upływa między Endgame a Love and Thunder i że wpłynie to na to, czy Thor nadal będzie nosił nadmiar kilogramów. Z którym jest przedstawiony w Endgame, zyskując przydomki „Fat Thor” i „Bro Thor”. Waititi zaznaczył jednak, że chciał „ciągle zmieniać to z Thorem”. Jest tak ciekawy, gdy ciągle się zmienia”.

Do połowy kwietnia 2020 roku ukończono cztery lub pięć projektów scenariusza. A Very Safe Movie” podwajając szalone aspekty filmu.”

 

K film 2022 aktualności

 

K film 2022 aktualności

 

Chciał podnieść poprzeczkę i uczynić film takim. To coś w stylu „10-latkowie powiedzieli nam, co powinno być w filmie, a my powiedzieliśmy „tak” na każdą rzecz”. Waititi dodał, że film będzie eksplorował więcej kultury Korga – Kronan i podpowiedział. Pojawi się w nim obca rasa Space Sharks z komiksu. Wyraził również zainteresowanie, aby w filmie pojawiła się postać Beth Ray Bill, ale w tamtym czasie nie był pewien, czy się pojawi. Pod koniec lipca Waititi powiedział, że w tym czasie pisali scenariusz z przerwami. Minął ponad rok, a on w tym tygodniu przejmował ją ponownie.

 

 

Powiedział, że scenariusz był bardzo romantyczny i wyjaśnił, że chciał zrobić romantyczny film, ponieważ chciał zrobić coś, czego nie zrobił wcześniej. W październiku tego samego roku Hemsworth powiedział, że Waititi wciąż pisze scenariusz. Wyraził swoje podekscytowanie możliwością zrobienia ze swoją postacią czegoś drastycznie innego niż w poprzednich trzech filmach MCU. Waititi opisał później Miłość i Grom jako „najbardziej szalony film [aký kedy] zrobiony” i wyjaśnił, że każdy element filmu miał być pozbawiony sensu. Powiedział, że będzie to bardzo różne od Ragnarok z własnym „odrębnym smakiem” i że w filmie będzie więcej emocji.

 

Aktorzy Thor Miłość i Grom 

 

Konsultował James Gunn, scenarzysta i reżyser trzech filmów Guardians of the Galaxy. Jak wykorzystano postacie Strażników w Miłości i Gromie, o czym rozmawiają Gunn i Waititi. Thor 4 miłość i grom online. Gdzie zmierzają bohaterowie, przed. Gdy Waititi zaczął pisać, a Waititi przeczytał scenariusz Gunna do Guardians of the Galaxy Vol. 3 (2023). Gunn przeczytał następnie scenariusz Waititi do Miłości i Gromu i podzielił się swoimi przemyśleniami. W styczniu 2021 roku Gunn oświadczył, że Strażnicy są w świetnych rękach z Waititim.

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button