Filmy i rozrywka

Doktor Strange 2022 online cz dubbing lub napisy

Doctor Strange 2022 online cz dubbing lub napisy to amerykański film superbohaterski oparty na komiksowej postaci Doctora Strange’a. Jest produkowany przez Marvel Studios i dystrybuowany przez Walt Disney Studios Motion Pictures. Ma to być sequel Doctora Strange’a (2016) i 28. Marvel Cinematic Universe (MCU). Reżyserem filmu jest Sam Raimi na podstawie scenariusza. Napisany przez Jade Halley Bartlett i Michaela Waldrona, a w roli głównej Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange. Obok Benedict Wong, Rachel McAdams, Chiwetel Ejiofor. Elizabeth Olsen i Xochitl Gomez. W filmie Strange rozpętuje niewypowiedziane zło w obliczu przyjaciela zamienionego we wroga.

 

Doktor Strange 2022 online cz dubbing lub napisy

 

Doktor Strange 2022 online cz dubbing lub napisy

 

Reżyser i współscenarzysta Doctor Strange Scott Derrickson planował nakręcić sequel do października 2016 roku. Podpisał się jako reżyser w grudniu 2018 roku, gdy potwierdzono powrót Cumberbatcha. Tytuł filmu został ogłoszony w lipcu 2019 roku wraz z zaangażowaniem Olsena. Natomiast Bartlett został zatrudniony do napisania filmu w październiku tego samego roku. Derrickson ustąpił ze stanowiska reżysera w styczniu 2020 roku, powołując się na różnice twórcze. Waldron dołączył do projektu w następnym miesiącu, a Raimi przejął reżyserię w kwietniu 2020 roku.

 

Oglądaj Doctor Strange 2022 online 

 

 

Doctor Strange (2016) współscenarzysta C. Robert Cargill powiedział w kwietniu 2016 roku, że studio Marvel uznało, że niektóre z oryginalnych pomysłów na film od niego i reżysera Scotta Derricksona podkreślały zbyt wiele „dziwnych rzeczy” związanych z komiksową postacią Doctora Strange’a, aby pojawiły się w origin story, ale powiedział duetowi, aby zachował je dla potencjalnych przyszłych filmów.Derrickson ujawnił w październiku, że ma plany na sequel, wyrażając swoją miłość do postaci i możliwości wizualnych, które się z nią wiążą. Derrickson powiedział, że pierwszy film był „wierzchołkiem góry lodowej”. Jest tak wiele postępów, które można zrobić”.

 

Aktorzy Doktor Strange 

 

Aktorzy Doctor Strange  2

 

Chciał pójść za przykładem The Dark Knight (2008) i wprowadzić w sequelu złoczyńcę Doctor Strange 2022 online cz. Co pozwoliłoby im „wejść w głąb [a mať] bardziej trzewiowe doświadczenie”. Gwiazdor Benedict Cumberbatch podpisał kontrakt na co najmniej jeszcze jeden film Doctor Strange. Derrickson wyraził zainteresowanie wprowadzeniem złoczyńcy Nightmare i dalszą eksploracją postaci Jonathana Pangborna i Hamira po ich niewielkich rolach w pierwszym filmie. Wyjaśnił również, że był „w posiadaniu wiedzy” na temat tego, jak filmy Avengers wykorzystują postać ze względu na bliskie relacje z Joe Russo – współreżyser Avengers: Infinity War (2018) i współscenarzysta Avengers: Doctor Strange Jon Spaihts wyraził zainteresowanie tym, aby postać Cleo pojawiła się w sequelu.

 

Nowość w 2022 r.

 

Nowość w 2022 r.

 

W kwietniu 2017 roku Derrickson dał znać, że wraca na sequel, rozpoczynając pracę po wypełnieniu zobowiązań wobec serialu Locke & Key. Do grudnia 2018 roku Derrickson po cichu sfinalizował umowę na reżyserię sequela, w którym Cumberbatch, Benedict Wong i Rachel McAdams ponownie wcielą się w role doktora Stephena Strange’a, Wonga i Christine Palmer. Marvel rozpoczął poszukiwania scenarzysty, a The Hollywood Reporter podaje, że scenariusz będzie pisany w 2019 roku z myślą o planowanym rozpoczęciu filmowania na początku 2020 roku i potencjalnej premierze w maju 2021 roku. Feige i Derrickson oficjalnie zapowiedzieli sequel na San Diego Comic-Con w lipcu 2019 roku, ujawniając tytuł Doctor Strange in the Multiverse of Madness i potwierdzając datę premiery 7 lipca. Maj 2021 r.

 

Doctor Strange 2022 online

 

Doctor Strange 2022 online

 

Derrickson powiedział, że chce, aby sequel był pierwszym strasznym filmem Marvel Cinematic Universe (MCU). I że będzie zawierał więcej elementów gotyckich i horrorowych z komiksu niż pierwsza odsłona. Feige ujawnił, że serial Disney+ „WandaVision (2021)” będzie bezpośrednio osadzony w filmie. Z gwiazdą tej serii Elizabeth Olsen, która w filmie powtarza swoją rolę jako Wanda Maximoff/Scarlet Witch. Multiverse of Madness jest również kontynuowane od Spider-Man: No Way Home (2021). Doctor Strange 2022 online pl. W którym Cumberbatch gra Strange’a, a także z pierwszego sezonu Loki (2021), który ustawia wydarzenia z filmu w finale sezonu „For All Time”. Na zawsze.” Po premierze tego odcinka pojawiły się doniesienia, że Tom Hiddleston ponownie wcieli się w rolę Lokiego w Multiverse of Madness.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button