Filmy i rozrywka

Ice Age 2 online pl dubbing lub napisy

Ice Age 2 online pl dubbing lub napisy, Manny, Sid i Diego mieszkają obecnie w dużej dolinie otoczonej ze wszystkich stron niezwykle wysoką ścianą lodu. Jednak trio odkrywa, że lodowa ściana jest w rzeczywistości zaporą, ledwo powstrzymującą ogromną masę wody, która mogłaby zalać dolinę prawie kilometr pod wodą. Sęp mówi im, że na drugim końcu doliny znajduje się statek, który może uratować ich wszystkich, ale mają tylko trzy dni, aby dostać się do niego lub zginą. Manny obecnie martwi się również, że może być ostatnim żyjącym mamutem.

 

Ice Age 2 online pl dubbing lub napisy

 

Ice Age 2 online pl dubbing lub napisy

 

Podczas ewakuacji odrywa się góra lodowa, w której znajdują się dwa morskie gady z ery mezozoicznej – kredowy Cymbospondylus i maelstromowy Pliosauroidea. Kiedy Manny oddziela się od nich na chwilę. Diego i Sid spotykają dwa złośliwe oposy o imionach Crash i Eddie. Który doprowadza je do szału, grając z nimi w Whac-A-Mole. Manny wciąż obawia się, że jest ostatnim żyjącym mamutem i jego rodziną. Który został zabity przez ludzi, ale jest zaskoczony, gdy spotyka Ellie. Samica mamuta wełnianego, która wierzy, że jest oposem i przybraną siostrą Crasha i Eddiego.

 

Bajka Epoka lodowcowa 2 

 

Bajka o epoce lodowcowej 2 .

 

Sid zaprasza ją do grupy i ucieczki przed powodzią, a ona przyprowadza swoich braci. Po niebezpiecznym spotkaniu z Kretoszczurem i Maelstromem podczas przeprawy przez staw, Sid Diego zachęca Ice Age 2 online cz. Uznać i zmierzyć się ze swoim strachem – Diego upiera się, że „strach jest dla zdobyczy”, więc Sid zaznacza. Diego zachowuje się tak, jakby był ofiarą wody. Ice Age 2 online pl Odkrywają obszar, który Ellie pamięta jako miejsce, w którym została adoptowana. Ice Age 2 online cz W końcu zdaje sobie sprawę, że jest mamutem, i głosić swoje podejrzenia, jak również. Jak bardzo różni się od innych marsupali. Mimo tej chwili zbliżenia z Mannym, ona się od niego dystansuje. Kiedy proponują „ratowanie swojego gatunku”.

 

 

Epoka lodowcowa 2 online 

 

Epoka lodowcowa 2 online .

 

Ellie i Manny w końcu się pogodzić, kiedy muszą pracować razem, aby zapisać grupę, gdy ziemia pęka pod ich stopami. Epoka lodowcowa 2 online cz Sid zostaje porwany przez plemię mini-loty, które wierzy, że Sid jest bogiem. Sid zapala ogień dla nich i wierzy, że w końcu znalazł szacunek, ale planują poświęcić go, rzucając go do wulkanu, Sid wąsko ucieka. Następnego ranka Sid opowiada innym o swoim doświadczeniu, ale nikogo nie przekonuje. Po nękaniu przez sępy, grupa znajduje łódź za polem gorących gejzerów, które oddziela Manny, Sid i Diego od Ellie i jej braci, jak oni kłócą się o to, która droga jest bezpieczniejsza, aby przejść.

 

Ice Age 2 za darmo

 

Kiedy nadchodzi powódź, Manny ratuje Ellie przed utonięciem, gdy znajdzie się w jaskini (z powodu spadających skał), a Diego pokonuje swój strach przed wodą i ratuje Sida, Crasha i Eddiego przed utonięciem. Kreta i Maelstrom przybywają na miejsce, ale dzięki szybkiemu myśleniu Manny’ego spada na nich skała i zabija ich obu. Inne zwierzęta są zdane na łaskę prądów wodnych.

 

Bajka dla dzieci 

 

Bajka w internecie

 

Tymczasem Scrat wspina się na lodowiec i na szczycie wbija w lód żołądź, który ma. Ice Age 2 online cz To tworzy pęknięcie w lodowcu, który rozszerza się w szczelinę, odwraca powódź i ratuje zwierzęta w dolinie; Scrat jest następnie zmyte. W ostatniej scenie pojawia się stado mamutów, udowadniając, że mamuty nie wyginęły. Jednak Manny i Ellie postanawiają zostać razem i tak, biorąc Sid, Diego i braci possum z nimi. Sid ponownie spotyka minisloty – wierzą one, że Sid powstrzymał powódź i zapraszają go, by został ich przywódcą. Diego, zaskoczony, że minizestaw jest prawdziwy, przekonuje Sida do pozostania z innymi i przyznaje, że Sid jest ważną częścią ich „stada”.

 

Bajka w internecie

 

Epilog pokazuje, że Scrat ma doświadczenie bliskie śmierci po wpadnięciu do szczeliny. Dostaje się do nieba pełnego żołędzi. Nagle okazuje się, że jest rozdarty. Nieszczęśliwie budzi się po ożywieniu przez Sida, którego zaczyna wściekle atakować.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button