Filmy i rozrywka

Łabędzi Patrol w filmie online cz dubbing lub napisy

Paw Patrol w filmie online cz dubbing lub napisy to kanadyjski film komputerowo-animowany oparty na serii PAW Patrol stworzonej przez Keitha Chapmana. Producentem filmu jest Spin Master, firma zabawkarska stojąca za oryginalną serią. Animację zapewnia firma Mikros Image. Reżyseria Cal Brunker, ze scenariusza Billy’ego Frolicka, Brunkera i Boba Barlena, produkcja Jennifer Dodge.

 

Łabędzi Patrol w filmie online cz dubbing lub napisy

 

Łabędzi Patrol w filmie online cz dubbing lub napisy

 

Jest to pierwszy z kilku filmów wyprodukowanych pod szyldem Spin Master Entertainment i pierwsza filmowa adaptacja franczyzy PAW Patrol. Uratować ją przed złym burmistrzem Humdingerem, zanim zniszczy on tętniącą życiem metropolię. W obsadzie głosowej znajdzie się między innymi Kingsley Marshall. Keegan Hedley, Shayle Simons, Lilly Bartlam i Ron Pardo, którzy powtórzą swoje role w PAW Patrol. Dołączą do nich nowi zawodnicy Iain Armitage, Marsai Martin. Łabędzi Patrol w filmie online cz dubbing lub napisy.  Yara Shahidi, Kim Kardashian, Randall Park. Dax Shepard, Tyler Perry, Jimmy Kimmel i Will Brisbin w swoich pierwszych aktorskich rolach.

Premiera filmu w Wielkiej Brytanii zaplanowana jest na 9. sierpnia 2021 r., a w USA 20. Sierpień 2021 od Paramount Pictures. Będzie on również dostępny do streamingu na Paramount+ w tym samym dniu, w którym zostanie otwarty w kinach, bez dodatkowych kosztów dla abonentów.

 

Łabędzi Patrol w filmie cz. 

 

Łabędzi Patrol w filmie cz .

 

Kiedy największy rywal PAW Patrol, Mayor Humdinger, zostaje burmistrzem pobliskiego Adventure City i zaczyna wywoływać chaos, Ryder i ulubione bohaterskie młode wszystkich przechodzą na wysokie obroty, aby sprostać wyzwaniu. Łabędzi Patrol w filmie online cz dubbing lub napisy. Podczas gdy jedno z młodych musi zmierzyć się ze swoją przeszłością w Adventure City, zespół znajduje pomoc w nowym sojuszniku, bystrym jamniku Liberty. PAW Patrol, uzbrojony w nowe, ekscytujące gadżety i sprzęt, walczy o uratowanie mieszkańców Adventure City i powstrzymanie burmistrza Humdingera przed zniszczeniem tętniącej życiem metropolii. Fryzury dla włosów rzadkich.

W listopadzie 2017 roku Ronnen Harary potwierdził, że Spin Master „obecnie rozważa, czy rozszerzyć franczyzę PAW Patrol na filmy fabularne w pewnym momencie w ciągu najbliższych 12-24 miesięcy.” W 2017 roku przeprowadzono testy animacji, aby zmierzyć, jak postacie „przekładają się na duży ekran”, a firma opracowuje obecnie scenariusz filmowy. 8. 11 listopada 2019 roku ogłoszono, że Animation, które powstaje w animacji komputerowej, będzie obsługiwane przez Mikros Image w Montrealu.

 

Film Łabędzi Patrol 

 

Film Łabędzi Patrol

 

Wraz z rozwojem filmu, potwierdzonym później 21. Luty 2020, film wyreżyseruje Cal Brunker. Który wcześniej wyreżyserował filmy The Nut Job 2: Nutty by Nature i Escape from Planet Earth. Żywność dla zdrowych włosów : Top 10 pokarmów.

 13 marca 2021 roku ekskluzywne pierwsze spojrzenie na film zostało odsłonięte podczas Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2021. 3. maja ujawniono postacie, a obsada głosowa zapowiedziała swoje role. Przed rolą 16-letniego aktora Will Brisbin z Sherwood Park, Alberta, Kanada. W Kanadzie w roli Rydera uczestniczyło ponad 1000 osób.

 

Film cz dubbing bez reklam

 

Film cz dubbing bez reklam

 

 Łabędzi Patrol w filmie online cz dubbing lub napisy.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button