Filmy i rozrywka

Magic Mike Ostatni taniec online cz dubbing 2023

Magic Mike’s Last Dance online cz dubbing 2023 to amerykański komediodramat z 2023 roku w reżyserii Stevena Soderbergha, napisany przez Reida Caroline’a i wyprodukowany przez Channinga Tatuma. Jest to kontynuacja filmu Magic Mike XXL z 2015 roku oraz trzecia i ostatnia część trylogii Magic Mike. W filmie występują Channing Tatum i Salma Hayek Pinault.

Magic Mike: The Last Dance ukaże się w Stanach Zjednoczonych w dniu 10. W lutym 2023 roku zostanie wydany przez Warner Bros Pictures.

 

Magic Mike Ostatni taniec online cz dubbing 2023

 

Magic Mike Ostatni taniec online cz dubbing 2023

 

Trzy lata po odejściu z klubu ze striptizem Mike prowadzi własną firmę produkującą meble. Tarzan dzwoni do niego i mówi mu, że Dallas „zniknął”. Wierząc, że jego były szef zmarł, Mike udaje się do hotelu, gdzie znajduje swoich przyjaciół, pozostałych królów Tampy, na imprezie przy basenie.

Po ujawnieniu, że Dallas porzucił ich, aby rozpocząć nowy program w Makau, zabierając ze sobą tylko „The Kid” (odniesienie do Adama z Magic Mike), Kings ujawniają Mike’owi swój plan: zakończyć karierę na wysokim poziomie na zjeździe męskich striptizerów w Myrtle Beach. Później, gdy Mike próbuje pracować, tańczy do piosenki, do której kiedyś zrobił striptiz. Ożywiony Mike postanawia dołączyć do ich wyprawy.

 

Filmy online 2023

 

Filmy online 2023

 

Jadąc furgonetką z fro-yo należącą do Tito i Tobiasa, zatrzymują się w Mad Mary’s. Aby udowodnić Richiemu, że jest gotów wyruszyć w podróż, Mike bierze udział w amatorskim konkursie drag queen, a pozostali wkrótce do niego dołączają. Następnie udają się na plażę, gdzie Mike rozwiązuje swoje problemy z Kenem za pomocą przemocy. Mike spotyka również fotografkę Zoe, która mówi mu, że wyjeżdża do Nowego Jorku. Flirtują, ale zgadzają się nie uprawiać seksu.

 

Obejrzyj film

 

Po powrocie na drogę Mike sugeruje zmianę rutyny po tym, jak grupa (z wyjątkiem Tarzana) zażywa MDMA. Na stacji benzynowej Richie próbuje rozśmieszyć kasjerkę zaimprowizowanym striptizem. Inspiruje innych do porzucenia starej rutyny. Wkrótce potem Tobias mdleje i ulega wypadkowi podczas jazdy.

Wszyscy oprócz niego pozostają bez obrażeń, a on sam doznaje wstrząsu mózgu. Zaczynają tracić morale w szpitalu i rozważają odejście do domu. Mike ujawnia, że jego firma meblarska nie radzi sobie zbyt dobrze i że nie jest już z Brooke po tym, jak odrzuciła jego oświadczyny. Grupa postanawia iść dalej.

 

Magic Mike Ostatni taniec online cz dubbing 2023

 

Magic Mike Ostatni taniec online cz dabing 2023 sk

 

W poszukiwaniu nowego MC, Mike zabiera grupę do klubu ze striptizem w Savannah, którego właścicielką jest Rome, kobieta, z którą Mike ma przeszłość. Pomimo udowodnienia jej, że jego zdolności nie uległy pogorszeniu, nie udaje mu się przekonać jej, by im pomogła. Jednak zabiera ich do następnego przystanku, prowadząc ich do Andre, rapera i piosenkarza, który pracuje w klubie.

 

Magic Mike Ostatni taniec online cz dubbing 2023. Oglądaj Magic Mike’s Last Dance online w jakości full hd bez reklam.

 

Tutaj

 

Po przybyciu do rezydencji Tito mówi im, że zna dziewczynę, która tam mieszka i że się ich spodziewa. Kiedy wchodzą do środka, wita ich jej matka Nancy i jej przyjaciółki, wszystkie kobiety w średnim wieku. Naciski Nancy początkowo wprawiają ich w zakłopotanie, ale w miarę upływu wieczoru nastrój się poprawia. Mike ponownie spotyka Zoe, która opowiada mu o innym fotografie, który próbował nawiązać z nią pozamałżeński romans pod pretekstem, że potrzebuje asystentki. Mike namawia ją do odzyskania uśmiechu na konwencji.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button